Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 28.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема дали не е по-хубаво да бъдеш мъж?нови  
Авторlessly (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 10:24



трудно си е да си жена! Ккаво ли е най- важно да си от нежния пол? Май трябва да си егоист, за да оцелеш като жена в българия! Има ли някоя жена, която истински е била оичана! Аз съм била и е хубаво!



Тема Re: дали не е по-хубаво да бъдеш мъж?нови [re: lessly]  
Авторфиджeй (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 11:45



А да не мислиш, че да си мъж е лесна работа?
Още повече - виж в днешно време колко мъже си сменят пола! Да си чула наскоро някоя жена да е станала мъж?
Излиза, че е по-добре да си жена! Жените сте завзели почти всички професии. Около 70% от заетите с интелектуален труд в България са жени. Изместили сте ни дори от професии, считани за традиционно мъжки - учител, лекар, съдия... Така че не се оплаквай! Не живеете в в "мъжки свят".
Колкото до "истински обичана жена"......... знаеш ли - възможно е и истински да ви обичаме... До 21-22-рата ви година. Защото оттам натък до една еволюирате в акули, пепелянки или паразити. Тях можеш да ги напуснеш, стъпчеш или в приемливия за вас случай - да ги търпиш.



Тема Тц, тц...нови [re: фиджeй]  
Автор lale (витошко)
Публикувано24.04.03 12:33



Еволюираме, казваш... Това повече на мутиране ми прилича, както си го определил...

Смятам, че хората - разбирай и мъже, и жени - на 20 години са все още твърде млади, зелени, неориентирани, уплашени, несигурни... но търсещи. А започват лека-полека да намират онова, което са търсили, да се ориентират, да поумняват, да добиват опит, дори да помъдряват.. може би около 30-тата си година, плюс-минус, разбира се.

В една жена на 20 би могъл да харесаш красотата, свежестта и непорочността, но не и ума, според мен. А красотата и младостта са най-преходните неща на този свят. Вярвам, че всеки отделен човек има среда (разбирай партньор, приятели, колеги), в която да разцъфне... Може би просто жените, за които говориш, не са имали това щастие

А ти защо не опиташ да им се усмихнеш на лошотията? Може и да не помогне, но пък ти ще се почувстваш по-добре



Тема Re: Тц, тц...нови [re: lale]  
Авторфиджeй (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 19:37



...на 20 години са все още твърде млади, зелени, неориентирани, уплашени, несигурни... но търсещи.
Вярно е - и именно затова обич може да има само дотогава. Може да бъде обичана само невинността. После престава да бъде истинско.
После започвате да намирате. Така е - тъкмо тогава "идва умът", но жените го използвате повече за подли неща. В най-добрия случай - нечестни.
Как мислиш - един мъж би ли обичал подобно създание?

И каква полза да се усмихваш на лошотията?
Даже и да ти стане по-добре, то е като алкохола - само до едно време. После ти трябва още. Само че мразя и двата вида пиянство.



Тема Самонови [re: lale]  
АвторPocu (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 22:06



В една жена на 20 би могъл да харесаш красотата, свежестта и непорочността, но не и ума, според мен.

Само с това не съм съгласна. Опитът наистина си казва думата. Но интелектът си го носи човек от най-ранна детска възраст. А 20г. е едно чудесно съчетание и от двете - нито едното е твърде много, нито другото. Дали е достатъчно - друг е въпросът, и за всяка жена е съвсем различен отговорът. ;-)
Да не говорим, че точно около тази възраст жената е съчетание от невинност и усещане, че е жена. Пълноценна жена! Която може и да свърши някоя глупост, да сгреши някъде, да се поддаде... Ама и като гледам сегашното поколение... Евалла им правя на някои, наистина!



Тема Съжалявам,нови [re: фиджeй]  
Автор lale (витошко)
Публикувано25.04.03 10:20



че си срещал само лоши хора в живота си.. може би имаш нещо да изкупваш?

Добри хора има и аз непрекъснато се спъвам в тях И вярвам в доброто у човека.

Умението да се усмихнеш на лошотията е мъдрост - умение да се издигнеш над нещата и няма нищо общо с никакво опиянение.

Желая ти повече късмет



Тема Re: Самонови [re: Pocu]  
Автор lale (витошко)
Публикувано25.04.03 10:36



За съжаление това можем да преценим едва години по-късно и почти никога в настоящия момент.. Трудно е да се погледнеш отстрани обективно, понякога дори невъзможно.. Иначе, убедена съм, всеки мисли за себе си ТУК И СЕГА, че знае, разбира, проумява.. Ето, ти примерно мислиш, че 20 години са чудесно съчетание на младост и ниво на интелекта.. Аз пък смятам, че на 30 балансът е по-добър :))) И понеже аз съм на 31, съответно предполагам, че пък ти си около двайсетте Ако в дискусията се включи и някоя дама към 40-те - сигурна съм, че и двете ще имаме какво да научим от нея , в което сами да се убедим в последствие.. Възможно е и да греша, мнението ми си остава субективно.. Може ти да си по-мъдра от мен - все пак аз си оставам, за съжаление, човек, който трудно успява да се поучи от чуждия опит или грешки - все сама си троша главата





Тема За нищо.нови [re: lale]  
Авторфиджeй (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 16:00



Не, не съм срещал само "лоши" хора в живота си. Впрочем - "добро" и "лошо... има ли смисъл от такива крайни определения? След 21-22-рата година жените започвате да забравяте тези понятия. Престава да има добро и лошо - има само интереси. Прощавай, но тук просто няма къде да живее обичта.
А дотогава... търсещи, казваш.
После обаче намирате - тъкмо така е: акулата си намира подходящата жертва, глътва я и се оглежда за следваща. Змията намира пазва, в която да се свие на топло, готова във всеки един момент да ухапе, ако нещо я притесни, а после да потърси друга. Паризитите пък са способни цял живот да висят като камък на шията на мъжа, да живеят от него и чрез него и обикновено когато го уморят, вече е късно да си търсят нов гостоприемник. Оставали нещастни вдовици... Колко романтично!

Обичта е нещо свято. Не я заслужавате!



Тема Re: дали не е по-хубаво да бъдеш мъж?нови [re: фиджeй]  
АвторE1 (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 16:09



Po goljami paraziti ot magete njama i njama da ima



Тема ebahtiнови [re: фиджeй]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано25.04.03 16:38



samo laina li shi iam ittiah natatuk bria,aaaaaa mnoo gadno dano ne porastna skoro

niakoi muje ne se kupuvat s igri,za vsichki drugi ima
eurocard mastercard



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.