Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 23.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Влагалищна чистотанови  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано11.04.03 18:57



Някой може ли да ми каже какво точно означава този термин и какви са степените?
Днес ходих да си взема резултата от Шейново и там пише 2 степен. Доктора каза "Браво, отлично 6" и толкова, а ме интересуват подробности.
Благодаря!






Тема Re: Влагалищна чистотанови [re: Чeтa]  
АвторMlMA (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 19:23



DA BESHE POPITALA DOKTORA



Тема Re: Влагалищна чистотанови [re: Чeтa]  
Автор Tиa (fall in love)
Публикувано11.04.03 21:23



Zna4i 4e higenata e na nivo
Sigurno mnogo 4esto minavash s prahosmuka4kata i obirash paiajinata i prahta.

TITLE: deepheartwoundmaker


Тема Re: Влагалищна чистотанови [re: Чeтa]  
АвторAk-Гинekoлor (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 23:10



Проверка на киселинността и бактериална наличност.
Прегледа се извършва винаги когато пациентката заяви че проституира.



Тема Ти малоумен ли си...нови [re: Ak-Гинekoлor]  
Автор snowprincess ()
Публикувано12.04.03 01:10



Момичето е бременно и му дължиш извинение.Какъв гинеколог си?Вземи си дипломата,ако имаш такава и се избърши с нея в тоалетната.

Майка ми, винаги ми е казвала да не хвърлям камъни по лайно,че може да ме опръска,ама както винаги,пак не я послушах...

Повече усмивки !


Тема Честито...нови [re: Чeтa]  
Автор snowprincess ()
Публикувано12.04.03 01:18



Честито за бебето,мила!Предполагам,че означава,че няма никаква опасност за него.Не съм компетентна,но все някой ще ти даде точната информация.

Желая ти лека бременност и безпроблемно раждане!

Повече усмивки !


Тема Тъпа шега...нови [re: Tиa]  
Автор snowprincess ()
Публикувано12.04.03 01:35



Предполагам,че се смяташ за много остроумна...Интересно ми е да разбера,дали си се зачервила от срам,като схванеш- какъв гаф си направила.



Повече усмивки !


Тема Re: Влагалищна чистотанови [re: Чeтa]  
Автор magi_ (usmihnata)
Публикувано12.04.03 02:51



Здравей 4ета.Ето нещо което ще ти цитирам от една книга ,казва се"Настолна книга за жената" от Мари- Клод Дьолае:


КАК СЕ КЛАСИФИЦИРА РЕЗУЛТАТЪТ ОТ НАТРИВКАТА?

Клас 1- отговаря на отли4но състояние на шийката.той се среща само при младите моми4ета,които запо4ват тепърва полов живот.

Клас 2 е най 4есто срещаният.Тук са жените,които водят редовно полов живот или ве4е са раждали.В тази натривка се откриват няколко отли4аващи се клетки,но без отклонения от нормата.За пове4е яснота на натривката,винаги се отбелязва следната бележка: отсъствие на съмнителни злока4ествни клетки или отсъствие на атипи4ни клетки.


Клас 3 отговаря на съмнителна натривка,която е по добре да бъде повторена.


Клас 4 и 5 са със съмнителни резултати,които изискват допълнителни прегледи.



Названието клас 3,4 и 5 ве4е не се употребява.За предпо4итане е да се говори за дисплазии,подразделени в леки,средни тежки.Нелекуваните дисплази4ни клетки се развиват като ракови.Това обяснява колко е важно да бъдат открити преди това.

Препоръ4ително е такава натривка да се прави на всеки 6 месеца.


Ами това е,дано си намерила отговора си в това което ти написах.Но мисля,4е нямаш основание за притеснение.
Поздрави от мен и 4естито за бременноста,ако наистина е така.Бъди здрава.



Тема Re: Честито...нови [re: snowprincess]  
Авторestella (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 06:15



О, ужас, snow princess издава познатата миризма на съществото, подвизаващо се под ника Усмивка, Need-to-know и Котешко Око, от което поне 5 клуба са пропищели. Помощ! Няма ли кой да ни избави!!!!!



Тема Re: Ти малоумna ли си?нови [re: snowprincess]  
Автор Tиa (fall in love)
Публикувано12.04.03 08:39



Xexexexexexeeeee... Alooooo ??? Tova tuk da ne ti e lekarski kabite (ma, drugarko)... Ia se izvini ti na uvajaemata publika.....
Moje li takova nevejestvo ?
Az nikade ne pro4etoh ''bremena sam''. A ti, da ne gadaesh v niakoia kristalna topka slu4aino ?

Osven tova ako gospojicata e bremena bi triabvalo da popita v klub badeshti maiki. Da beshe si popitala doktora kato na4alo.
Da sedne da popro4ete nikoia i druga knijka (ako ia e sram ot genikolozi)..
Egati istoriata..Zabremenialo momi4eto a oshte neznae kakvo ozna4ava Vlagalishna 4istota ..Koe po-to4no ne i e iasno dumi4kata (vlagalishe) ili dumi4kata (4istota)???

P.S. Ia po-poleka i fani si sledvai deviza deto si haknala
Otgovrih na momi4eto mnogo to4no, pod formata na humor..koi razbral, razbral koito ne, sledvashtia pat.

TITLE: deepheartwoundmaker



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.