Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 28.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Честито...нови [re: snowprincess]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано12.04.03 12:27



Благодаря за поздравлението!
Вече съм в началото на 9-ти месец, та малко остана от бременността. А по повод някои от изказванията, за простотията и корозията почивни дни няма, така че не им се връзвай






Тема Re: Влагалищна чистотанови [re: magi_]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано12.04.03 12:32



Много ти благодаря за изчерпателния отговор - върши ми чудесна работа и ми светна за какво става въпрос
Чакам бебчо да се появи живот и здраве към средата на май





Тема Re: Ти малоумna ли си?нови [re: Tиa]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано12.04.03 12:38



За твое сведение бях пуснала въпроса и в клуб Бъдещи майки, но там никой не можа да ми отговори подробно. Освен това тук не е и клуб за заяждане освен че не е лекарски, така че мога да си питам каквото поискам и не си ти тази която ще цензурира. Въпросът ме интересуваше и не ми става приятно от подмятания на хора, които не са наясно за какво става въпрос.
Съжалявам, ако съм се изразила грубо.





Тема Re:Моля...нови [re: Чeтa]  
Автор snowprincess ()
Публикувано12.04.03 13:05



Не се притеснявай за мен-мога да се справя с всичко.Зная,че във всяка къща има боклуци,които ако не се изхвърлят,започват да миришат.

Наистина малко е останало...Всичко ще бъде наред!Пиши след като родиш,за да се радваме заедно с теб.Не можах да ти помогна сега,но после ако имаш нужда от съвет- съм насреща/имам си ги двечки в нас/.

Желая здраве на теб и на бебчо!

Повече усмивки !


Тема Благодаря ти,magi...нови [re: magi_]  
Автор snowprincess ()
Публикувано12.04.03 20:08



...за това,че ми повярва!Аз знаех,защото усетих...прочетох...разгледах...,ако погледнеш и ти, ще видиш,че е истина.

Как да спра да вярвам в доброто,като по пътя си срещам чудесни хора?

Повече усмивки !


Тема az znam kakvo eнови [re: Чeтa]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 00:19



Towa znachi che putkata ti smurdi v normite na dopustimoto.



Тема Re: а знаеш линови [re: miro]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 01:15



че си идиот?



Тема Re: а знаеш линови [re: jam]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 18:05



Da. Absoljutno suglasen sum. No vaznoto e chovek da e shtastliv v zivota i da go 'boli uvo za sve ' kakto kazvat nekoj komshii




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.