Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:12 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Do vsichki, kato: LDS, LANA i prochie.....нови  
Автор Tиa (fall in love)
Публикувано24.03.03 21:55



Nemojah da porcheta vsichki mnenia do kraia po temata ''VRASKA S JENEN MAJ OT''......
Otvariam nova tema...

Az kato jena, pitam vsi4ki takiva jeni kato: LDS, LANA i t.n. v podobno i srodno na tiahnoto polojenie ..Kak moje da ste takiva dolni sashtestva???????? Pri uslovie 4e znaete mnogo dobre che sa jeneni i imat i deca daje. Kakvo pravite s takiva maje ??????Malko li sa vi svobodnite maje ???
Edin den ako vie si napravite semeistvo, rodite si deca i niakoia takava kato vas postapi po sashtia na4in ????

I kogato razni maje pishat tuk v ''jenskia klub'' i ni ubijdat nai-bezceremono..E kak da zashtitavam takiva kato vas ???? Vie ste sram i pozor ..Ot takiva kato vas, jeni bez kapka dostoinstvo i samochustvie, si patiat i mnogo drugi .

Kakvo pravite s jeneni maje beeeeeeee
I posle idvate tuk da tarsite sachustvie
Samo boi i maki, za takiva kato vas
''Ah! Kolko me boli dupeto che toi ot 1-2 -3 -5 godini me motae'' ... A niakoga zapitali li ste se kak se chustvat jenite im, a decata im?????

Zatova majete ni imat za parcali, i ne samo che vi motaiat a i shte prodaljavat da go praviat, zashtoto i vie ste porednia parcal za tiah.....Ako niamashe takiva kato vas, uvajenieto kam jenite shteshe da e drugo.
Otvrashtavate me samo kato vi cheta ..

A taka, da si kaja i az mnenieto, che da mi olekne !!!

TITLE: deepheartwoundmaker


Тема Re: Do vsichki, kato: LDS, LANA i prochie.....нови [re: Tиa]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 00:12



To4no! Kade vi e jenskata solidarnost? Zashto pravit jivota na mujete tolkova lesen a na jenite - AD???



Тема Re: Do vsichki, kato: LDS, LANA i prochie.....нови [re: Tиa]  
Авторlady (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 08:25



vchera dosta se izkushavah da pusna podobnom iziavlenie,no se vazdarjah.
E,ti pone se osmeli.
Hey kurveta,bej da vi niama ot jivota na NEVASHITE MAJE!!!!
sorry na vsichki ostanali......
........posle jenite bili takiva,onakiva.........
vsichki malko ili mnogo sme krashkali ili krashkame,no vasheto si e za razstrel.
e,......pone ne se oplakvaite tuka.
A,pojelavam vi edin den da ste na miastoto na saprugite.



Тема Re: Do vsichki, kato: LDS, LANA i prochie.....нови [re: Tиa]  
АвторLANA (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 10:08



Тиа,прочети още веднъж темата "Връзка с женен мъж от..."!!!Къде видя ника LANA там?LIAN,Тиа,не LANA!Има разлика,нали?



Тема Re: Do vsichki, kato: LDS, LANA i prochie.....нови [re: lady]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 12:09



"NEVASHITE MAJE" ???!!!

че вие да не сте си ги купили тия мъже? с фактура, касова бележка и доживотна гаранция???
разсмивате ме с незрялото си отношение към въпроса за човешките взаимоотношения.
както се казва в една стара песен - it takes two to tango. за тангото са необходими двама души. замислете се малко върху това, преди да браните с ранно-комсомолски плам мъжете си от посегателствата на грабливите птици...



Тема Re: Do vsichki, kato: LDS, LANA i prochie.....нови [re: jam]  
Авторlady (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 12:44



mi te grablivite ptitzi plachat tuk,ne az......da ne bi az da reva......"ou,kvo da pravia"



Тема Re: Do vsichki, kato: LDS, LANA i prochie.....нови [re: LANA]  
АвторLSD (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 12:50



Ti iavno ne si razbrala sashnosta na problema. Ta az da ne sam bezchustvena, vaprosnite maje ni lajat zashtoto ne im e vse edno dali sme s tiah ili ne. Mnogo pati sam se zamisliala za tova kak se chustva jena mu...POVIARVAI govorili sme mnogokratno za tova toi ia izkarva niakakv cerber... Ako niakoga tvoia maj si hvane lubovnica badi sigorna che niama da te vazkachva na piedestal zashtoto taka shte ia zagubi. Sledovatelno majete sa tezi za boi. Predelno te razbiram ti si ot drugata strana i iavno nikoga ne sa te lagali taka i dano ne go napraviat. No ne mislish li che nie niamame vina zashtoto az ne go vrazvam nasila i ne go karam da mi zvani postoianno i da visi kato supol pred nas da me chaka da izleza. Hiliadi pati sam se opitvala da sloja krai na tova tochno zaradi jena mu zashtoto toia ia e izbral pred tolkova drugi jeni i sam sigorna che malko ili mnogo ne mu e bezrazlichna. Ne barzai v precenkite si zashtoto ne sa pravilni...



Тема Re: Do vsichki, kato: LDS, LANA i prochie.....нови [re: Tиa]  
Авторqq (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 12:56



che kavo sa vinovni tezi jeni?
majete sa boklizi zashtoto gi lajat i se vazpolzvat ot chuvstvatat im



Тема Re: Do vsichki, kato: LDS, LANA i prochie.....нови [re: Tиa]  
Авторoмъжeнa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 13:33



Не съм съгласна, че жена, която има връзка с с женен мъж е боклук и т.н.
Не съм имала гадже, което да е женено, въпреки, че на времето имаше 1н мъж който много ми харесваше, но това си е бил мой личен избор.
Аз съм от другата страна - омъжена съм и то щастливо.
Ако не дай боже някой ден се случи и мъжа ми има връзка с друга жена, най-напред ще потърся вина у себе си.
Почти няма случай само единият /независимо мъж или жена/ да е виновен, че нещата не вървят.
И според мен е тъпо да виним другите жени, че съпругът ни ни изневерява - той какво - хванала го е някоя и го е изнасилила, така ли?
Той щом е решил, че иска да има и странична връзка, все ще намери с коя да е.....



Тема Re: Do vsichki, kato: LDS, LANA i prochie.....нови [re: oмъжeнa]  
Автордpyra_oмъжeнa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 13:51



Присъединявам се към това мнение. Сега съм омъжена, но някога имах връзка със женен мъж. Няма да ви описвам колко подтискащо, виновно ( а защо аз трябваше да поемам вината на двамата неразбиращи се съпрузи), некомфортно, унизяващо съм се чувствала. Поставете се за миг на мястото на такива момичета и ще разберете, че ако не става въпрос за съзнателно, безотговорно и коварно използване на женен мъж, то в повечето случаи става въпрос за наивни, чувствителни, състрадателни и с илюзорни представи момичета... Любовницата е ПОВОД/МОТИВ за изневяра, а не ПРИЧИНА. Причината/причините за проблемите в такова семейство са между двамата съпрузи. И кой тук е жертва и кой използвач/палач/хищник, мисля че вече разбирате.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.