Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 16.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Уважаеми дами ...нови  
АвторKaвaлepът (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 22:59



бих искал да ви попитам нещо. С някои мои приятели сме се чудели или по - скоро сме искали да направим следното: да купим около 20 цветя и да ги раздадем просто така на улицата на непознати момичета. Защото приятните жестове носят удоволствие не само на човека, на който са посветени, но и на човека който ги прави.
Това което ме притеснява е реакцията. Намеренията ми определено не са лоши, но незнам как ще се възприемат.



Тема Re: Уважаеми дами ...нови [re: Kaвaлepът]  
Автор snobar (zoonpolitikon)
Публикувано22.03.03 23:18



ne sum dama ama she si dam mnenieto
v BG jenite sa malko stranni i poizostanali vse oshte, ta she te pomisliat za haho, to mai ti si si takuv de



Тема Re: Уважаеми дами ...нови [re: snobar]  
АвторKaвaлepът (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 23:29



Абе съвсем нормален съм си. Просто на моменти имам изблици на доброта. До сега четох нещата по - надолу в тоя форум и се хванах за главата. То това може да си е живо приключение. Аз ако оцелея след 10 цвете ще бъде добре. Бах ти! Всички ли жени са толкова озлобени



Тема Re: Уважаеми господине...нови [re: Kaвaлepът]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 00:28



бих те посъветвала направо да изпълниш замисъла си и так аще разбереш най-добре какви са възможните реакции.
даже, за целите на експеримента и ако можеш да си го позволиш, не се ограничавай с 20 стръка цветя, а раздай повече - за да се получи статистически по-достоверна картина...
на мен са ми подарявали веднъж така цвете без повод, от непознат човек на улицата - приех го с благодарност и ми беше красиво на душата цял ден



Тема Случвалонови [re: Kaвaлepът]  
Автор nbb (весела)
Публикувано23.03.03 09:18



ми се е преди години, когато бях момиче и ми стана много хубаво от този жест. Но не мога да кажа какво би се случило сега, пробвай и сподели после.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Случвалонови [re: nbb]  
Авторalis (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 10:27



ПРЕДИ ГОДИНИ НА МЕНЕ СЪЩО НЕПОЗНАТ МИ ПОДАРИ ЦВЕТЕ НА УЛИЦАТА-ЗА 8 МАРТ.ТОГАВА ГО ЗАПОМНИХ И ПОНЕЖЕ ГРАДЪТ НИ Е МАЛЪК И СЕ ПОЗНАВАМЕ ПОЧТИ ПО ФИЗИОНОМИЙ-СЕГА КОГАТО ВИДЯ ТОЗИ МЪЖ СЕ СЕЩАМ ВИНАГИ ЗА ПОДАРЕНОТО ЛАЛЕ.ЗАТОВА НЯМА НИЩО ЛОШО-ОПИТАЙТЕ С ПРИЯТЕЛИТЕ.НО КАТО ПОЗНАВАМ СЕГАШНОТО ПОКОЛЕНИЕ,ЗАЩОТО ДЪЩЕРЯ МИ Е НА 17 ГОД. ЩЕ КАЖАТ ,ЧЕ СТЕ ЛУДИ!ПРОБВАЙТЕ. УСПЕХ!



Тема Не съм дама, но ...нови [re: Kaвaлepът]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано23.03.03 10:39



идеята ти е добра.

Аз правил такова нещо два пъти.

Първият път като видях, че съм първи в класацията на приетите в университета, купих една кофа цветя и ги раздадох на всички, които като погледнеха списъка на приетите, се натъжаваха и свеждаха глава.

Вторият път сключих голяма сделка, пак купих цветя, седнах в едно кафене да си пия бира, раздавах по три цветя на всяка клиентка, независимо от възраст, външен вид, настроение. Казвах им, че имам да черпя.

Много е хубаво да създаваш усмивки! И добро настроение. А вече дарени с цветя, всичките стъпваха по-бодро някак си, с изправен гръб, абе ...., кво да ти разправям.

Ама аз съм си такъв, малко шашав някакъв!

Бъдете високи!


Тема Re: Уважаеми дами ...нови [re: Kaвaлepът]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано23.03.03 11:45



Ако жестът ти носи удоволствие не би трябвало да се интересуваш от реакцията - все пак никому не вреди да подариш цвете, така че ако ти е приятно, дамите да си реагират както си искат



Тема Re: Уважаеми дами ...нови [re: snobar]  
АвторKaвaлepът (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 14:26



Абе приятелю. Не знам за жениете ама и ти май имаш сериозни проблеми.



Тема Re: Има надежданови [re: cлънчorлeдka]  
АвторKaвaлepът (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 14:35



Не мисля, че ще на който и да било ще стане приятно от тъпа реакция, но като гледам как върви разговора наистина ще го направя. Според вас с карамфили кофти ли ще е? Все пак моите приходи си имат лимит.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.