Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Моля посъветвайте моята съпруганови  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 18:44



Уважаеми господа и дами, аз съм един много лош съпруг.Аз се интересувам само от пари, които жена ми с голямо отвращение харчи.Да знаете с какво нежелание ходи на Пампорово или в чужбина, и колко и е трудно да си купи нов костюм, та ме вика да и помагам в избора, и за да не се чудим много и ги купувам и двата. Но това още нищо не е , аз съм много лош, като започне да вика и за най-дребните неща в къщи, аз вместо да я слушам ..излизам навън. И не съм благодарен, никак, ако е сготвила манджа която не харесам, си отварям устата моля ви се вместо да отида на ресторант и да се наям там("ти и без това не излизаш от там"). И още, смея да пътувам в чужбина, ,,и я оставям сама. И съм, да ме прощавате,курвар...Бе не съм цвете ама повече книжки съм прочел на децата от нея, е-е-е вярно че трябва и някой да чати цяла нощ за да търси истината в живота..та да не се мъчи много помогнете и с някоя и друга истина.

Моля ви обяснете на жена ми колко съм лош и че никак не си струва да се занимава с мене повече.Да ми тегли шута и това е.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
АвторLibra (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 22:10



Нали си чувал,че най-добрата защита е нападението?
Е,ами и тя така:)))))




Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Авторha! (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 23:45



оооо-ооо-ооо лошото ми тооо
с тъга, без ирония



Тема Всъщност, кой ...нови [re: лoшият мъж]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано18.03.03 05:49



на кого трябва да тегли ... бръснача?

Бъдете високи!


Тема Takuv muj kato teb, i oshte malko povecheнови [re: ABe]  
АвторLina (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 07:58



Bravo na teb, che si igraesh roliata na bashta i kasichka. Ama, bez da mi e prestavena neinata gledna tochka, mi se struva che jena ti ima nujda ot teb, a ne ot tova koeto mojesh da i dostavish finanosovo. Moje bi iska da ia tzenish, da i obrushtash vnimanie i da se interesuvash. Tia zanimava li se s neshto vuobshe, osven da putuva i shopping, sus sigurnost da, no puk fakta che ne spodeliash tova v postinga si, dokazva che ne tzenish neinia prinus i neinite interesi. Ako puk, tova koeto si izbroil ia opisva kato chovek, ami...izbral si mnogo plosko i skuchno klishe za supruga, "jenata frutz prutz" i tova ne govori i mnogo dobre za teb i tvoite izbori kato dostoen, oformen muj za kakuvto se...opa...NE se predstaviash.



Тема Лина, ти на мен ли ...нови [re: Lina]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано18.03.03 08:34



отговаряш или на автора на темата?

Бъдете високи!


Тема Re: Takuv muj kato teb, i oshte malko povecheнови [re: Lina]  
АвторЛoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 09:03



Занимава се с нещо и е полезна.Не е и фръц- фръц. Но какъвто и да съм аз, каквато и да е тя, всеки има право да бъде какъвто иска и другия няма право да го тормози физически или психически заради това му право. Мисля, че ако някой не ме харесва е по-добре да се откаже от мен, да ми тегли шута и т.н. а не да ме тормози, обвинява и безспокои. Все пак съм осигурил възможността и за свободно поведение и решения и не съм виновен, че не мога и не искам да се премоделирам в нейния идеал, който може би и тя не знае какъв е...защото трябва да е нещо като мъжествен, умен, сериозен ...мухльо с каишка завършваща в ръката на жена му.



Тема А не се линови [re: лoшият мъж]  
Автор lale (витошко)
Публикувано18.03.03 09:08



обичахте някога? Защо понякога, в отчаянието си мислим, че парите могат да заместят любовта?




Тема Re: Takuv muj kato teb, i oshte malko povecheнови [re: Lina]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 09:20



....и още нещо:според мен е много силна дума това за оформения мъж и избора.Не винаги мъжът е бил добре оформен мъж защото оформянето винаги се нуждае от време.И не съжалявам за избора си, просто искам да отстоя идеята , че човек си остава същество със свободна воля и ако с времето настъпят промени и разхождане в идеи, стил на поведение, ценности то всеки има право на собствено поведение.И ако другия престане да го харесва да има смелостта да се откаже от него...или да го приеме такъв какъвто е, защото не се знае пък другия как се променил...Нещата се движат и променят...и Слава Богу,защото това е живота.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
АвторЛoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 09:23



Ей направо съм се попикала от смях от твоя постинг същото същество като теб го има в къщи. Даже си сислих, че той го е писал, но не посещава тия клубове. Ти си един самовлюбен егоист и трябва малко да се огледаш и да разбереш че не живееш с фръц-пръц, а със личност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.