Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Моля посъветвайте моята съпруга  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 18:44



Уважаеми господа и дами, аз съм един много лош съпруг.Аз се интересувам само от пари, които жена ми с голямо отвращение харчи.Да знаете с какво нежелание ходи на Пампорово или в чужбина, и колко и е трудно да си купи нов костюм, та ме вика да и помагам в избора, и за да не се чудим много и ги купувам и двата. Но това още нищо не е , аз съм много лош, като започне да вика и за най-дребните неща в къщи, аз вместо да я слушам ..излизам навън. И не съм благодарен, никак, ако е сготвила манджа която не харесам, си отварям устата моля ви се вместо да отида на ресторант и да се наям там("ти и без това не излизаш от там"). И още, смея да пътувам в чужбина, ,,и я оставям сама. И съм, да ме прощавате,курвар...Бе не съм цвете ама повече книжки съм прочел на децата от нея, е-е-е вярно че трябва и някой да чати цяла нощ за да търси истината в живота..та да не се мъчи много помогнете и с някоя и друга истина.

Моля ви обяснете на жена ми колко съм лош и че никак не си струва да се занимава с мене повече.Да ми тегли шута и това е.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
АвторLibra (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 22:10



Нали си чувал,че най-добрата защита е нападението?
Е,ами и тя така:)))))




Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Авторha! (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 23:45



оооо-ооо-ооо лошото ми тооо
с тъга, без ирония



Тема Всъщност, кой ...нови [re: лoшият мъж]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано18.03.03 05:49



на кого трябва да тегли ... бръснача?

Бъдете високи!


Тема Takuv muj kato teb, i oshte malko povecheнови [re: ABe]  
АвторLina (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 07:58



Bravo na teb, che si igraesh roliata na bashta i kasichka. Ama, bez da mi e prestavena neinata gledna tochka, mi se struva che jena ti ima nujda ot teb, a ne ot tova koeto mojesh da i dostavish finanosovo. Moje bi iska da ia tzenish, da i obrushtash vnimanie i da se interesuvash. Tia zanimava li se s neshto vuobshe, osven da putuva i shopping, sus sigurnost da, no puk fakta che ne spodeliash tova v postinga si, dokazva che ne tzenish neinia prinus i neinite interesi. Ako puk, tova koeto si izbroil ia opisva kato chovek, ami...izbral si mnogo plosko i skuchno klishe za supruga, "jenata frutz prutz" i tova ne govori i mnogo dobre za teb i tvoite izbori kato dostoen, oformen muj za kakuvto se...opa...NE se predstaviash.



Тема Лина, ти на мен ли ...нови [re: Lina]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано18.03.03 08:34



отговаряш или на автора на темата?

Бъдете високи!


Тема Re: Takuv muj kato teb, i oshte malko povecheнови [re: Lina]  
АвторЛoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 09:03



Занимава се с нещо и е полезна.Не е и фръц- фръц. Но какъвто и да съм аз, каквато и да е тя, всеки има право да бъде какъвто иска и другия няма право да го тормози физически или психически заради това му право. Мисля, че ако някой не ме харесва е по-добре да се откаже от мен, да ми тегли шута и т.н. а не да ме тормози, обвинява и безспокои. Все пак съм осигурил възможността и за свободно поведение и решения и не съм виновен, че не мога и не искам да се премоделирам в нейния идеал, който може би и тя не знае какъв е...защото трябва да е нещо като мъжествен, умен, сериозен ...мухльо с каишка завършваща в ръката на жена му.



Тема А не се линови [re: лoшият мъж]  
Автор lale (витошко)
Публикувано18.03.03 09:08



обичахте някога? Защо понякога, в отчаянието си мислим, че парите могат да заместят любовта?




Тема Re: Takuv muj kato teb, i oshte malko povecheнови [re: Lina]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 09:20



....и още нещо:според мен е много силна дума това за оформения мъж и избора.Не винаги мъжът е бил добре оформен мъж защото оформянето винаги се нуждае от време.И не съжалявам за избора си, просто искам да отстоя идеята , че човек си остава същество със свободна воля и ако с времето настъпят промени и разхождане в идеи, стил на поведение, ценности то всеки има право на собствено поведение.И ако другия престане да го харесва да има смелостта да се откаже от него...или да го приеме такъв какъвто е, защото не се знае пък другия как се променил...Нещата се движат и променят...и Слава Богу,защото това е живота.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
АвторЛoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 09:23



Ей направо съм се попикала от смях от твоя постинг същото същество като теб го има в къщи. Даже си сислих, че той го е писал, но не посещава тия клубове. Ти си един самовлюбен егоист и трябва малко да се огледаш и да разбереш че не живееш с фръц-пръц, а със личност.



Тема Re: А не се линови [re: lale]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 09:28



...защо да не съм.Нали това казвам, че съм. Е..може да има и други на друго мнение.
Относно парите.Разбира се , че не могат да заместят любовта.Но трябва ли винаги да ги представяме като убийци на същата. Защо не погледнем и от тази гледна точка: един мъж много обича жена си, децата си и за да го изрази прави всичко възможно те да са добре.Нима това е заместване на любовта. Или може би жената заобичва повече парите които и са осигурени и то в такава степен, че изпуска предназначението за което те са спечелени и целта и вместо да се ползва от тях за радост , се трансформира в яд , че те са харчени от мъжа и...



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: Лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 09:32



..ако си прочела всичко ще разбереш, че отхвърлям съпругата ми да е фръц - пръц и я признавам за личност.Но явно ти си двулична и самовлюбена егоистка щом живееш и използваш човек който не харесваш..би трябвало да имаш повече достойнство.



Тема Re: А не се линови [re: лoшият мъж]  
Автор lale (витошко)
Публикувано18.03.03 09:45



Ми виж, доколкото парите се превръщат в основен лайтмотив, в цел, не в средство, колкото и благородни да са подбудите, в крайна сметка до една или друга степен изместват любовта - било то поради липса на време (за да се печелят много пари отнема доста време и енергия), умора или друго. Жената би могла да се утеши с продукта на тази първоначална обич, видоизменена в постоянно липсващ съпруг, зает да прави пари, за да осигури нея и децата, и да хукне да ги харчи. Би могла и да си отиде. Ми децата? Ето ти го омагьосаният кръг.. Има златна среда, сигурна съм, но къде точно се намира, за съжаление, не зная..

Около мен доста жени се намират в подобна ситуация - съпруги на преуспели бизнесмени, народили им по 2-3 деца. Общото ми впечатление е, че никога не им стига времето да са заедно, ако изобщо имат такова. А времето за разговори е толкова важно.. Иначе нишката постепенно изтънява.. и се къса. А после никога не е същото.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
АвторЛoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 09:52



Ами ти за какво си и. Да не живееш на хотел, ако смяташ че е така ще си плащаш за услугите, защото и бакшишите са скъпи



Тема Re: А не се линови [re: lale]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 09:54



...да поясня нещо. Намирам достатъчно време да бъда със семейството си,не пътувам чак толкова много и съм направил така, че да не съм чак толкова ангажиран.Почти всеки уикенд предлагам интересни екскурзии и т.н. Проблема, че не съм в къщи по-скоро е този, че не понасям перманентни викове и крясъци и кавги за дребни неща и глупости.



Тема Re: А не се линови [re: лoшият мъж]  
АвторЛoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 09:55



Предлагаш екскурзии или осъществяваш екскурзии



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: Лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 09:59



Бе нали това казвам.Не и трябвам. Посъветвайте я да си намери някой друг , който е добър, влюбен, ... а на мен да ми бие шута и толкова.За какво и е такъв самовлюбен егоист. Обещавам да не и се отрази финансово ... ама другия поне да си се храни сам.



Тема Re: А не се линови [re: Лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:01



ОСЪЩЕСТВЯВАМ. Ама това било лошо, щото не съм искал да си стоим в къщи. Ама ако се застоя в къщи - съм дюмбелин, другите хора все нещо вършат. Ама ако върша нещо - съм курварин...и така.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
АвторЛoшaтa жaнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:04



Ами намери начин, че да и трябваш поеми накои от битовизмите - поне хвърляй боклука или пазарувай



Тема А опитвал ли синови [re: лoшият мъж]  
Автор lale (витошко)
Публикувано18.03.03 10:07



вместо да затвориш врата отвън, да се усмихнеш и да й кажеш колко я обичаш Коства съвсем малко усилие да превъзмогнеш първоначалния импулс.. А после е много хубаво Смятам, че гневът се разтваря най-добре в усмивка



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: Лoшaтa жaнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:10



Тя не желае да пазарувам, като ида на пазарлък и вземам децата, едва се справяме с носенето после. За другото няколко пъти и предлагах да вземе жена да и помага в чистенето...е никоя не хареса. Е не мога да се надупя с парцала.Не си мисли , че не е било време когато съм вършил всякаква работа.Било е по три денонощия да не спя. Може и да не вярваш ама не съм добре финансово щото вуйчо е владика.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
АвторЛoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:15



Никой не ти говори за парца поне върши това което зависи от теб - не си хвърляй чорапите навсякъде, на съ събличай дрехите където ти падне, не си събувай обувките на сред коридора, защото жена ти ще се спъне в тях и ще и се вдигне мензиса, не оставай трохи из цялата кухня след като си се наял а жена ти преди това я е облизала и такива дребни работи



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:19



Взимай децата и излизай стях по-собствено желание, но не го прави така, че все едно правиш компромис със времето и ангажиментите си, направи го от сърце, покажи че ще ти е приятно



Тема Re: А опитвал ли синови [re: lale]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:20



Хубаво казано.Хубаво щеше да бъде изпълнимо...Мога да го направя.И не веднъж. Пробвал съм го..Но не върви.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: Лoшaтa жeнa]  
Автор lale (витошко)
Публикувано18.03.03 10:21



Е как ще се разбере, че има мъж в къщата, ако няма чорапи навсякъде и ако не ти се забият една-две изсъхнали трохи в стъпалата, ако решиш да скокнеш боса до кухнята? Ми то в стерилен инкубатор живее ли се?



Тема Re: А опитвал ли синови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:20



важното е постоянството



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшaтa жeнa]  
АвторЛoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:25



Малко пояснение: Няма по-хубаво време за мен от това да бъда с децата си и го правя винаги с удоволствие. И на тях винаги им е хубаво с мен....Но вече стават големи.Може и да не им е толкова интересно с мен.



Тема Но ти държиш на нея, нали?нови [re: лoшият мъж]  
Автор lale (витошко)
Публикувано18.03.03 10:25



Опитай пак. Та ти си я познаваш най-добре... Все нещо ще я разтопи, нали? Идеята е нещото да не може да се купи с пари, явно там някъде е разковничето.. Защо не й оставиш бележка в хладилника (захарницата, възглавницата, чантата - между важните документи, в обувката..) със стихче или просто нещо мило, цитат, който ви напомня нещо..




Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: Лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:31



Затова никой не спори децата много добре знаят с кого им е приятно, но покажи на това нещо на жена ти. Ами романтиката Чивства ли се тя желана, обичана, показваш ли и че най-важното нещо жените обичат да ги ласкаят пред хората) Ами секса



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:37



Какво да кажа? Ще бъда нескромен ако се впусна да описвам колко внимателен мъж съм...но мисля, че и съм романтичен и мразя лошите думи, подарявам винаги хубави цветя...Но много пъти ..безчет пъти съм чувал пожелания за моята смърт..на което съм отговарял с мълчание и огорчение. После ми се извиняват и ми казват, че не го мислят...но и двамата знаем , че пак ще го чуя. За секса..., не мисля , че някога е бил проблем, даже може би е от малкото неща които винаги работят да сме заедно.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:42



Абе ти си бил супер направо мъж мечта, започнах да завиждам вече



Тема Re: Но ти държиш на нея, нали?нови [re: lale]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:43



проблема е , че ...сега аз трябва да бъда разтопен...Правил съм много подобни неща, но и ние мъжете се нуждаем нещо подобно. Проблемът е че не аз а тя трябва да захвърли грозния речник, защото когато едно лошо нещо бъде повтаряно много пъти, колкото и да не вярваш , че наистина го мислят, то рано или късно изсушава сърцето ти.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:45



дойдохме до истинския проблем в настоящия момент. Проблемат е че и други жени го разбраха...сега на дневен ред е ревността.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:49



Жената си ляга в леглото освен с мъжа си, но и заедно с чувствата си и мислите си и ако те са отрицартелни, секса не е начин за сближаване, а напротив



Тема Re: Но ти държиш на нея, нали?нови [re: лoшият мъж]  
Автор lale (витошко)
Публикувано18.03.03 10:51



Тоест, ти искаш да си отидеш, така ли?

Ми то мърморенето също става навик.. и сигурно не й прави впечатление, особено ако го търпиш и не правиш кой знае какъв проблем от това.. нищо, че вътрешно в себе си знае, че те боли. Нали твърдиш, че жена ти има занятие, което й харесва, умна, енергична, амбициозна.. Тогава къде е проблемът? От постингите досега излиза, че тя е просто лоша. Така ли е наистина? Ако не е, значи има нещо, върху което и ти да се замислиш.. Ако пък е, какво тогава си й харесал?



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:52



Но нали това ви казвам бе хора! ЧЕ СЪМ ЛОШ МЪЖ. Просто и кажете, че най доброто за нея е да си намери един ДОБЪР МЪЖ а на мен да ми тегли шута.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:54



А ти защо чакаш първо тя да ти тегле шута направи го ти, на тед ти е писнало или те е страх или така ти е по-удобно



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:00



Аз не мога на никой да тегля шута.Най малко на майката на децата ми, на моята първа осъществена любов, на символа на младостта ми. Но често грубостта и ме принуждава да живея отделно от семейството за да я избегна. На мнение съм да се разделим окончателно защото не съм съгласен да понасям грубости , които и мен понякога предизвикват да бъда груб. Но тя обвинява единствено мен и не желае да се разделим. А аз все още не успявам да направя решителната крачка щом тя не е съгласна.



Тема Re: Но ти държиш на нея, нали?нови [re: лoшият мъж]  
Авторjena (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:03



slucshai , az sam jena i ot tova koeto cheta za jena ti mislia che tia e kuchka. izviniavai za dumata no jena koiato e vechno nedovolna , kreshti i se darzi po nachina po koito opisa ne e mnogo stoka.

ima jeni grizovni, no ima i takiva s mnogo gaden harakter i trudno se iztraivat. vinagi shte nakarat maja da se chuvstva nepalnocenen. poznavan edna takava i majat i ne jivee veche s neja. ne e mnogo priatno da ti svistiat na glavata postoianno.

ako tia ima problem s teb triabva da ti kaje ot kakvo e nedovolna i kakvo ia drazni.
mislia che triabva da sednesh s neia i seriozno da pogovorite. vseki da kaje kakvo neodobriava v drugia i kakvo go drazni i da potarsite razreshenie.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:04



Какво означава да живея отделно от семейството си? Това не е ли раздяла?



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:07



Да раздяла означава.Но безконечна. Винаги успява пак да ме прикотка да се върна ...за да излее някой ден отново грубостта си не след дълго...и така 1000 пъти.УМОРЕН СЪМ ВЕЧЕ. Посъветвайте я , че е най - добре да ме зареже, та да си починем и двамата.



Тема Има линови [re: лoшият мъж]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 11:11



друга жена ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:13



Ами щом такъв е бил проблема да беше писал по рано, в този случай или оставаш и си сърбаш попарата или довиждане. Това с идването и отиването си е направо безсмислено



Тема Re: Има линови [re: nbb]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:15



Достатъчно я уважавам , а и себе си, та ако имам сериозни намерения към друга жена досега да не съм отишъл при другата.



Тема Не разбрах -нови [re: лoшият мъж]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 11:16



има ли друга или няма ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Има линови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:15



Ревност



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:18



Безмислено е я. Ама хайде аз съм глупак, макар че го разбирам не мога да го реша. Ама кажете и , убедете я и нея , че е безмислено.Хайде убедете я.МОЛЯ!



Тема Защонови [re: лoшият мъж]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 11:21



ти не го направиш - нали знаеш къде се оплаква ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Не разбрах -нови [re: nbb]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:24



Света е пълен с други. Ако имаше друга , щях не да съм вън от семейството а при другата.



Тема Така е,нови [re: лoшият мъж]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 11:25



но исках да разбера как точно стоят нещата. Защото нали знаеш, че всичко е въпрос на тълкуване.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Не разбрах -нови [re: nbb]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:28



светът е пълен с другиАко имаше друга щеше ли да има тази дискусия



Тема Да,нови [re: лoшият мъж]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 11:31



може да я има, разбира се. Да търсиш повод да си тръгнеш, но не искаш ти да направиш първата крачка. Не е ли възможно ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Да,нови [re: nbb]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:34



Възможно е, но не при мен. Ако я имаше , аз съм решителен човек и щах отдавна да съм при нея



Тема Защонови [re: лoшият мъж]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 11:36



не отговори на другия ми въпрос ? Малко по-нагоре в дискусията.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Защонови [re: nbb]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:41



кой по-точно въпрос?



Тема Защонови [re: лoшият мъж]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 11:48



сам не й го кажеш, знаеш, че чати по цяла нощ, сигурно знаеш и ника й. След като излезеш някоя нощ навън, влез в Интернет-клуб, намери я и й кажи как е най-правилно да постъпи. Или поне ще разбереш какво иска, защо постъпва по този начин. Стига да искаш, ще намериш решение.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: suvet]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:50



има моменти когато е весела и щастлива...но не съм намерил закон кога. Същото е и за другото. Щом и дойде тя трябва да го излее върху мен. Ама няма чакай, няма коте , писе...ау-у-у пък ако и се вържа да и отговоря грубо...стой та гледай.А и аз после се мразя , защото съм и позволил да и влеза в поведението.



Тема Re: Защонови [re: nbb]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:55



решението е тя да се намери сама, да разбере какво иска, за да седнем , да сложим картите , да преговаряме и решим. Зная, че тази дискусия ще я вбеси, защото ще каже че излагам на показ личните ни проблеми, но това е абсолютно анонимна дискусия и само ние ще се познаем, а искам тя да чуе много мнения, та дори да се включи и да ми опонира..и вие да помагате. Аз вярвам , че хората могат да ни помогнат.



Тема Таман мислехнови [re: лoшият мъж]  
Автор lale (витошко)
Публикувано18.03.03 12:00



да ти предложа същото.. А тя влиза тук, така ли?



Тема Re: Защонови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 12:02



ТОлкова много обиди и грозни приказки като се наприказват не се забравят лесно и просто и на двамата ви е дошло ду гуша, така че кой от къде то е и да си оправя живота. Само едно не разбрах какво намираш в нея та държиш да се оправят нещата. До тук разбрах че тя лоша,гадна, груба, неблагодаран а ти си най-светия. Тя е черна ти си бял, какво тогава, заради спомени или някакво минало?



Тема Re: Таман мислехнови [re: lale]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 12:04



така мисля, поне така ми е казвала.Аз обикновено не влизам тук.



Тема Така е,нови [re: лoшият мъж]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 12:05



прав си. Когато не знаеш какво искаш, няма как някой да ти го даде.
Хубаво е и тя да се включи, защото в разговор се изясняват нещата. Няма смисъл да се търси кой е виновен, а решение на проблема. Ако това искате, разбира се. Ти поне заяви, че го искаш.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: лошият мъжнови [re: лoшият мъж]  
АвторTъпaнap (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 12:06



Ти ако си лош, аз не знам какъв съм!?
Ти ходиш по чужбина, а аз вече не ходя, щото кариерата не ме интересува и други работят за мен.
Но ти си изверг!!! Кой знае горката, колко токчета е изтъркала по улиците м/у магазините на София и света, ами приятел, ти незнаеш ли, че това са деликатни неща!? Като излезе Дулсинея навън, ще излезеш с нея, ще легнеш пред нея, за да стъпва на меко, да не се трие таз деликатна материя - капсите на токчетата, в най-лошият случай можеш поне едно килимче да разгъваш пред нея, докато и редиш оди на няколко езика - простак, такъв.
Ами да!!!!
Горкичките как се намъчиха с нас....

Четвърти апартамент вече купувам, ама все отвратителни, така и не разбрах, че Лозенец е най-отвратителният квартал и тя посмъртно няма да отиде да живее в тия отвратителни дупки!!!

И най-голямото ми нахалство, вчера! Тя горката женица кротко си ме млаткаше по черепа с оная старата бейзболна бухалка /от три седмици съм и обещал нова/, а аз не стига, че постоянно бърках римите на любовните сонети, ами и си изпуснах букета, та започнах и да мърдам, че да неможе да ме нацелва хубавичко, пък и се бях превързал от сетрешният бой, ами то ефекта съвсем се изгубва то тая превръзка. Много ме е срам!!! Сега разработвам електронна бухалка, тя само казва: "Бой!" и аз сам си натискам копчето и бухалката сама върши всичко, а на нея горката ще и остане само да се мъчи да гледа, поне от това да и поолекне малко ... горкичката .... оххх...! ... Много се намъчи тя с мене ....



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Авторsuvet (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 12:06



E, ako beshe samo vednuj v mesetsa niamashe da e tolkova strashno, nali:)
Jalko, izobshto ne mi idva na um kakvo mojesh da napravish.... osven da pogovorite seriozno... kogato stava taka v edno semeistvo ne mi e iasno kakvo moje da opravi neshtata. Ne mislia che hvurlianeto na bokluka i pr. imat znachenie ot edin moment na natatuk.. v kraia na kraishtata mujete sa si muje i ne moje da gi prevurnesh v domakini...



Тема Re: Защонови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 12:09



Не държа да се оправят нещата а да и кажете, че няма смисъл да сме заедно. Не разбирам, защо искаш да ме изкараш , че главната ми задача е да я очерня. Че вика за нищо вика. Това не означава, че аз съм светия а просто може да съм неподходящ за нея. Трябва ли някой от нас да е черен а другия бял за да се разделим или да имаме проблем.



Тема Re: Защонови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 12:14



Щ вика защото е жена и хормоните я блъскат в мозъка., Да си мислиш че е някаква мазохиска и иска да си съсипе нервите. Явно ти я предизвикваш



Тема Re: лошият мъжнови [re: Tъпaнap]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 12:16



Бе все пак си помисли за онази автоматичната бухалка, много ще ги улесним бе-е-е.Май трябва да пием по една бира с теб някой ден.



Тема Майнови [re: лoшият мъж]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 12:15



не само тя не знае какво иска.
Веднъж казваш, че искаш да се разберете, след това, че трябва да се разделите, защото не сте един за друг явно. Та кое от двете е вярното ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Майнови [re: nbb]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 12:19



ми да се разберем за раздялата



Тема Re: Туй вече ме изкефинови [re: Tъпaнap]  
Автор ~Gallant~ (sweet liar)
Публикувано18.03.03 12:19



Ти трябва да си изградиш режим и в определени часове на деня сам да казваш "Бой". Няма да й пречиш на ангажиментите да се занимава с тебе я.



Тема Re: Така е,нови [re: nbb]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 12:23



ще и подхвърля, че има интересна тема...ако вече не я е прочела



Тема Re: Така е,нови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 12:34



малеееееееееееееееееееееееееейййййййййййййййй. к'во ще правим сега



Тема Re: лошият мъжнови [re: лoшият мъж]  
АвторTъпaнap (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 13:22



Ама на тебе и бира ли ти дават...???



Тема Re: Пробвах. Не става!нови [re: ~Gallant~]  
АвторTъпaнap (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 13:47



Тя е артистична натура /всяка сутрин пее в банята и всеки следобед гледа "Дързост и красота"/. Ти да не я мислиш за проста ... ъхъъ, сложна душевност има ангелчето... не може да и се програмира така времето... миличката... оххх.... Ам чи то еднообразието най-много я убива, горкичката, пък ти режим ша й слагаш, ама хаа!!!!



Тема Re: Така е,нови [re: лoшият мъж]  
Автор samaSvetulka (непознат )
Публикувано18.03.03 13:55



Видях още снощи, че си пуснал тази тема. Толкова сме говорили досега и не сме се чули. Хубаво е, че това всъщност няма да е наш разговор, а преценка на други, непознати хора.
Ако не сте разбрали- аз съм съпругата.
Готова съм да отговарям или да водя разговор с всеки който има желание.
Страхувам се, че ще бъда многословна ако започна да казвам какво мисля по въпроса, затова нека някой поведе разговора, така както смята за правилно.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Автор Bebina ()
Публикувано18.03.03 13:54



Дай боже на всяка жена един такъв много лош мъж!
Няма да я промениш, оставия да си троши главата сама!



Тема Re: Така е,нови [re: samaSvetulka]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 13:56



е хубавото е поне че говорите понякакъе начин и търсите решение на въпроса, защото и аз като теб съм лоша да знаеш



Тема Re: Защонови [re: лoшият мъж]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 13:57



всичко ОК, но защо постоянно едно пееш - "кажете й вие да си ходи"??
даже не - "искам да чуя вашето мнение, да си ходи ли, аз ли да си ходя, да седиме ли и двамата, как, кво, що..."
а направо " кажете й вие".
и това го написа барем 6 пъти.
ако не беше тая фраза, другото звучеше много достоверно, бих ти влязла напълно в положението.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: Bebina]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 13:59



Не знам кокво те кара да им вярваш 100% на тези същества, като винаги не знам как, но успяват да изопачат нещата и да се искарат неоправдани



Тема Re: Защонови [re: jam]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:01



И аз не разбрах това. Хем го боли хем го сърби, та накрая почешете ме ВИЕ



Тема Re: Оооо неоценимаа...нови [re: samaSvetulka]  
АвторTъпaнap (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:06



Падайки в краката Ви прося извинение, за дето Ви нарекох в един от умразните си постинги - "Дулсинея", пък Вийй сти били "Самата Светулка" - пътеводна светлина за обърканите ни и мръсни, дребни душици

И както е казал поета:
"...
Прошка,
прошка просякът поискал,
А мъртвецът се изкискал,
Гръмко пръднал и се скрил."
Не е от Шекспир!



Тема Re: Оооо неоценимаа...нови [re: Tъпaнap]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:07



Оооооооо той бил и артистичен. Можеби де зи вълшебни слова са от "Дързост и красота'



Тема Re: Бързо!нови [re: Bebina]  
АвторTъпaнap (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:17



Бързо си дай телефона, докато не ти е прочел постинга оня гадняр, лошият мъж, щото, той много бавно чете/аз бързо чета от боя/, абе заприличал съм на оня от рекламата на "Мистър мускул - гей ... ъъъ...такова, ГЕЛ де -водопроводчик.



Тема Re: Бързо!нови [re: Tъпaнap]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:21



тъпанар, тъпанар, ама глей как си котка жената - дори електрическа бухалка ще и направи



Тема Re: Ъхънови [re: лoшaтa жeнa]  
АвторTъпaнap (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:25



От там са! Аз лягам под стола, щото тя обича да си топли краката докато гледа телевизия, пък аз сега съм с пневмония и тя много се кефи на високата ми температура.

Ама съм много притеснен какво ще прави горкичката, щото казаха, че е от тази новата - смъртоносната, ко шъ прай, горкичката като ура .... не знаммм....., кой ша й топли крехките крачета, оххх... незнамм...!?



Тема Re: Ъхънови [re: Tъпaнap]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:29



и тя пак бой, бой, бой и на теб ти едно густооооооооо ебати кефа



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:31



ЕЕЕЕЕЕЕЕ къде изчезна този ЛОШИЯТ. Вика, вика жена си, та накрая като се появи се зявря в миша дупка



Тема Re: Ъхънови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:32



вече заприлича на садо-мазо



Тема Re: Оооо неоценимаа...нови [re: Tъпaнap]  
Автор samaSvetulka (непознат )
Публикувано18.03.03 14:37



Аз съм най- обикновенна жена.
Не ходя по магазините- това за мен не е удоволствие, а бреме- когато се налага да търся нещо. Не гледам и телевизия- много рядко някой хубав филм.
Не вися с приятелки по кафенетата или на телефона. Обичам да готвя, да гладя, да пера. Да сложа масата и да видя как всички са около мен, а аз да им кажа" Започвайте без мен"- защото още им сервирам или довършвам нещо към вечерята. А иначе да си чета,да пея, да танцувам, да се разхождам, да работя.Имам си свои интереси, не ми е нужна бавачка или стълба, на която да стъпя за да гледам. А на мен сега ми се иска да ти кажа нещо хубаво. Едно пожелание."Нека бъда с него вред,дето иде в тоя свят.Път да го зове напред, а сърцето му назад."



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Автордpyr лoш мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:38



Виж, и аз съм в подобна на твоята ситуация, така че определено те разбирам. Постепенно стигнах до изводя, че на някои жени им е такъв характера (ГАДЕН и ГНУСЕН), въпреки останалите им достойнства. Аз моята например я обичам, уважавам, показвам и до всеки ден, няма нещо, което да не съм направил за нея и въпреки това се опитва по всякакъв начин да си го изкарва върху мен, сякаш най-висшата цел в живота и е да ме унизява. Съвети определено няма да ти давам, и в двата случая положението ми се вижда безнадежно



Тема Re: Аааа не!нови [re: лoшaтa жeнa]  
АвторTъпaнap (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:39



Аз съм този с полу-автоматичната бухалка. Патентовалсъм я.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: дpyr лoш мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:41



Не се опитвай да проектираш твоите отрицателми качества върху жена си и по този начин да избиваш комплекси.
И били ли ми отговорил, как по точно те унижава една жена?????? Комплексарче



Тема Re: Аааа не!нови [re: Tъпaнap]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:45



Лошият отиде да си пише курсовата работа по психология - събира, събира материал



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшaтa жeнa]  
Автордpyr лoш мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:49



не се опитвай да говориш за неща, от които си нямаш и най-малка представа. Не ти търся мнението, а още по-малко искам да правя дискусия. Обяснявам на човека, че не е единичен случай, и че проблема си е на всички нас, които не сме гледали и преценявали, когато му е било времето, и сме допуснали някакви гадини да станат част от живота ни. Разбра ли ме сега ?!



Тема Лично аз се чудянови [re: samaSvetulka]  
Автор Pocu ()
Публикувано18.03.03 14:50



вие наистина ли съществувате? И двамата имам предвид... И дали просто не погаждаш/те/ номера на клуба? Кеф е, вярно, това все пак не е лоша тема на фона на повечето...

А пък ако наистина сте двама и ситуацията е точно такава, каквато я обяснявате, направо не мога да ви се начудя... Що за хора сте? Как така ще имате някакви проблеми и няма да поговорите за тях? Нима нямате приятели, които да ви посъветват какво да правите? Нима ще разчитате на 5-10 човека, които и да могат да ви кажат нещо смислено, върху което да помислите, може и да не ви пишат?

А ако не можете да си говорите, какво аджеба правите заедно? Обичате ли се? Навик? Мързи ви да променяте статуквото? Не можете да приемете мнението на другия /човекът, с когото делите един покрив, едно легло/, но пък ще послушате какво ще ви каже някой непознат? И нима ако този/тази непознат/а ви посочи грешките, ще го разберете, ще си вземете едно наум и ще ги поправите?



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: дpyr лoш мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:54



Проблемът на вас мъжки гадове, е че супер мили и всеотдайни, звезди сваляте от небето, но докато се ожените. Оттам нататък си мислите, че като вземете свидетелството за граждански брак, взимате нотариален акт за собственост и се превръщате в животни. Сега ти разбра ли ме?!



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшaтa жeнa]  
Автордpyr лoш мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 15:02



съжалявам, ако си имаш проблеми в семейството, но недей да си мислиш, че цитираният от теб пример е общовалиден. Гнили ябълки има и при двата пола. "В днешно време във всяко едно семейство има по един задник" както гласи един афоризъм



Тема Re: Молянови [re: дpyr лoш мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 15:10



Единият е задник, а другият е все неразбран и неоценен. Каква семейна идилия е в днешно врене



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Авторchochko (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 15:11



jena ti ima losh harakter, a ti si muhlio che ia tarpish.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: chochko]  
Авторжeнcka (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 15:12



ами кой каквото си е дробил ще го сърба



Тема Re: Молянови [re: лoшaтa жeнa]  
Автордpyr лoш мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 15:15



определено хората често спекулират и преиграват с "недооценеността". На мен вече ми е все едно дали ще бъда оценен или не, късно е и отдавна съм взел решение да вървя по своя път. Приеми, че понякога наистна единият е гъз, а другият дълго време не иска да повярва в това, че човекът, когото обича, е такъв гъз



Тема Re: Молянови [re: дpyr лoш мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 15:19



Проблемът е че този който вика дръйте гъза, се държи точно като такъв (недооценен гъз )



Тема Re: Молянови [re: лoшaтa жeнa]  
Автордpyr лoш мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 15:27



понякога



Тема Re: Пробвах. Не става!нови [re: Tъпaнap]  
Автор ~Gallant~ (sweet liar)
Публикувано18.03.03 15:27



Имам предвид да си създадеш твой режим на самобой.



Тема Re: Пробвах. Не става!нови [re: ~Gallant~]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 15:47



бой - ебане - и никаква телевизия



Тема Re: Не! Обратното е!нови [re: лoшaтa жeнa]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 15:50



Обикновено, жените се подмазват на мъжете докато се оженят и като ги хванат, става каквото става.
Това е истината и не се опитвай да я изопачаваш!

Жените са по-низшите същества. Те са по-глупавите, по-слаби физически, неустойчиви психически и т. н. Това се вижда от подбора на войската, взема се по-устойчивото, по-боеспособното, това дето най-добре ще устои при свръх-натоварване, това което притежава по-голяма умствена и физическа сила т. е. мъжете. Това са фактите, колкото и да не ви харедват на вас жените.
За това жената не трябва да доминира в семейството. Ако мъжът тръгне след събитията и се стреми да угажда на жената, ще се провали със сигурност.

1. Жената не трябва да остава и за миг без работа и ангажименти. Защото започва да си мисли глупости /тя други работи неможе да мисли/ и се чувства длъжна да ги налага в семейството.
2. Никога не трябва да и се дават достатъчно пари и други ресурси, защото тя ще ги потроши за глупости или ще ги изгуби , за което ти ще си виновен.
3. Дава се толкова колкото да не умре от глад и всеки път за всеки, а не пари за седмица, месец и т. н. - Жената не може да планира! Плановете и се наричат или "Пъклени" или "Заговор".
4. Никога не слушайте жената! Намирайте начин да игнорирате брътвежите й. Те изкревят мирогледа ви.
5. Ако все пак ви се наложи да живеете с жена не подписвайте брак с нея! /За по-младите/. Бракът е основното оръжие на жената, чрез него тя краде от вас сигурност и имущество.

ЖЕНАТА ЦЯЛ ЖИВОТ СЕ СТРЕМИ ДА ДОМИНИРА И КОГАТО ГО ПОСТИГНЕ, Е НАЙ-НЕЩАСТНА!

Когато те подчини и те постави под чехал, тя вече няма мъж, а пу..ка и се дразни че за нищо не ставаш, а то тя те е направила такъв.

За това ако се налага може да я спукваш от бой, но никога не се опитвай да и угаждаш или да и играеш посвирката, тя е неблагодарна!



Тема Re: Не! Обратното е!нови [re: Hяkoй]  
Автордpyr лoш мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 16:09



абсолютно, само че много( да не кажа 99% ) от мъжете си мислят, че по някакви неведоми пътища Господни точно на тях няма да се случи. Веднъж покажеш ли на жената, че тя значи нещо за теб и може да ти влияе, очаквай само вирнати носове и сцени. Стигнах до извода, че не само, че не трябва да се жениш, но и изобщо да живееш с жена. Както се казва, чукай и бягай



Тема Re: Не! Обратното е!нови [re: Hяkoй]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 16:10



Обикновено, жените се подмазват на мъжете докато се оженят и като ги хванат, става каквото става. и за какво да им се подмазват, на голите задници ли? (болшинството)
Жените са по-низшите същества. Те са по-глупавите, по-слаби физически, неустойчиви психически и т. н. Това се вижда от подбора на войската, взема се по-устойчивото, по-боеспособното, това дето най-добре ще устои при свръх-натоварване, това което притежава по-голяма умствена и физическа сила т. е. мъжете. Така е, но се отнася само за мъжете, защото ги командват зелените чорапи. И айде моля ти се много сме ги слушали тия за казармата колко било гадно, отвратително, какво ги карали да правят и как за цял живот тази казарма им е нанесла психическа травмаА за умствената силанаправо е смешно
ЖЕНАТА ЦЯЛ ЖИВОТ СЕ СТРЕМИ ДА ДОМИНИРА И КОГАТО ГО ПОСТИГНЕ, Е НАЙ-НЕЩАСТНА!

Когато те подчини и те постави под чехал, тя вече няма мъж, а пу..ка и се дразни че за нищо не ставаш, а то тя те е направила такъв.
Когато се стигне до там просто си намира нов мъж, но вас ви е страх да не останете, изхвърлени и затова насочване гнева и агресията към жената и по този начин сами си вредите.



Тема Добре,нови [re: samaSvetulka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 16:24



кажи своята гледна точка - защо смяташ, че не намирате общ език помежду си ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Не! Обратното е!нови [re: дpyr лoш мъж]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 16:39



"Човек и добре да живее се жени...."
Тази дисциплина /ебеш-бегеш/ я тренирах доста време, но ние мъжете сме благородни и великодушни същества и понякога не обръщаме достатъчно внимание на опаснастите които ни дебнат на около, а жените само това чакат. "Миг невнимание и ... цял живот женен!"

Това е истината: "НИКАКВО ПОДПИСВАНЕ НА БРАК!!!!!

Тука има едно... на всяко гърне похлупак. Ще му кажа, че няма начин нито да му дойде акъла, нито да го оправят, това му е съдбата, да се завира дето не го канят и да джафка злобно.



Тема Ехооооооооо,нови [re: лoшaтa жeнa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 16:42



и вкъщи ли разговаряте по този начин ?
Тогава няма какво да се чудя защо и едните, и другите сте лоши. Дали и преди брака така сте се изслушвали ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: на онзинови [re: Hяkoй]  
АвторЛoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 16:48



Моля ви обяснете на жена ми колко съм лош и че никак не си струва да се занимава с мене повечетексттекст е основната мисъл на постинга а не колко са лоши жените, така че ако обичаш отиди и някъде другаде да си изливаш злобата относно противоположният пол.
Егати солидарността, един мъж малко да го настъпят и другите скачат като опарени.



Тема Re: Ехооооооооо,нови [re: nbb]  
Авторлпщaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 17:08



Ти пък от къде се взе и за какво те вълнува тази тема не мога да рзбера



Тема Тук съмнови [re: лпщaтa жeнa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 17:16



от създаването на клуба и всичко ме вълнува.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 17:47



Не съм избягал.Ходих да свърша някоя работа.Пак съм тук.



Тема Re: на онзинови [re: Лoшaтa жeнa]  
Авторsuper (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 17:47



ми що да не скачаме, като вие женорята сте ебаси сбърканото племе. Ако не правихте минети отдавна да съм се отказал от вас



Тема аз съм пак тук и благодаря на всички,които взеханови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 18:18



..отношение.Искаше ми се и "светулката " да е по-активна и да продължи, но явно не е много интересно за нея.



Тема Re: аз съм пак тук и благодаря на всички,които взеханови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 18:33



Ами явно не и се четат повече глупости, и ако има нещо да обсъждате двамата, просто не му е тук мястото.



Тема Re: Добре,нови [re: nbb]  
Автор samaSvetulka (непознат )
Публикувано18.03.03 18:40



Защо се разминаваме?
Мисля, че и двамата сме хора, които искат семейство, деца, приятел в лицето на партьора , и всеки по свой начин работи за това. Мисля, че и двамата сме всеотдайни. Но...



Тема Re: Добре,нови [re: nbb]  
Автор samaSvetulka (непознат )
Публикувано18.03.03 18:50



Още в началото на брака ни всеки имаше мнение по всеки въпрос. Аз бях за това някакси да се споразумяваме. Например за възпитанието на децата- да имаме еднакви изисквания и методи, но той смяташе, че вс. родител може да си ги възпитава както реши за правилно. Естествено приемах неговото, за да не травмираме децата и винаги е така.Ако за нещо съм убедена, че е правилно, а той си е наумил друго или трябва да е на неговата или сама да си го постигам.
Той е грижовен баща и мъж. Женени сме от 15 години. Поне 10 е работил като вол, за най- необходимото. От няколко години бизнесът му добре върви, но това е нещо , което ме радва заради децата и него.
Вярно е , че парите променят човека. Него може би по- малко , но не му простиха. Ще го помоля да не се сърди много, че ще разкажа за последния повод за разправия, но нали трябва да се унижа и аз.



Тема Re: Добре,нови [re: samaSvetulka]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 18:49



Само че мъжете винаги искат да ги коткат, да им угаждаш, да се съгласяваш с тях (дори ако се наложи и да се спори, но след това винаги първа ти да направиш крачката към помирениеето), да се съообразяваш със тях във всяко едно отношение, да ги разбираш, дори когато и ти не знаеш какво искат да се правиш че ги разбираш, а бе въобще да си телепат, а те си мълчат и си муслят, че живеят с медиум. САМО ЧЕ теб кой ще те разбере и изслуша след като толкова много са погълнати и обсебени от работата, че малките им мозъци освен за работа и пари, за нищо друго не могат да мислят. А ти освен и за работа, и за човека скокого живееш и за децата и за домът всичко тебе чака. Акъде си ти в неговият живот, и на кое място те поставя като приоритет или си просто поредната придобивка, която мойе да купи с пари за да му стане по-удобен живота



Тема Re: аз съм пак тук и благодаря на всички,които взеханови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 18:50



възвишен начин да се отделиш от простолюдието и да покажеш колко си възвишен и колко над него.



Тема Re: аз съм пак тук и благодаря на всички,които взеханови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 18:55



О Я стига глупости, та това си е самата истина, кажи че не е вярно. И на знам какво искаш да кажеш с това "да се отделиш от простолюдието".
Нещата са си такива



Тема Re: аз съм пак тук и благодаря на всички,които взеханови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 19:05



ако искаш да бъдеш коректив трябва да можеш да погледнеш от много страни.Това е и когато искаш да знаеш истината. Не можеше да се пишеш на възвишен като просто се пишеш на непростолюдие...



Тема Re: Добре,нови [re: nbb]  
Автор samaSvetulka (непознат )
Публикувано18.03.03 19:08



По 8 март ме взе на Пампорово с още трима негови приятели. Два дни прекарахме страхотно. Като се прибирахме, ни заведе да ни покаже каква нова кола си е поръчал. Сам беше си наумил и поръчал колата- добре, щом така е нормално. Имах възражения само към белия кожен салон. Имаме 2 деца и това е нещо за което аз ще съм нащтрек- да се пази от всички. Защо? И жената във фирмата коментира, че колата трябва да ни служи, а не ние на нея. Но той се запъна, по- скоро 5 пари не даваше за аргументите ми, а избор за др. цвят все пак имаше.
След като съм намирала редовно косми от определена жена в колата, как мислите , какво се събуди в мен? Носи си и одеало в колата. Намирала съм и фактури от хотели в които са били двама, а вечерта е в къщш???
Също и картончето с грамажа и вида бижу, което беше подарил на приятелката си на 8 март преди 2 години. И понеже вечер се прибира след 20 часа, за онзи 8 март, когато ме попита какъв подарък искам, му отговорих- да се прибере в 17 часа и да вечеря в къщи. Такава съм.
И нека Ви кажа защо чатя и чета по клубовете.
Вече има случаи да има връзки с мои "приятелки". Не искам да си причинявам болка.
Защо не се разделям с него? Много са нещата, които харесвам и обичам в него. Винаги съм искала да бъда всеотдайна, търпелива, сигурен човек, гръб.
Но чашата понякога прелива.
Искам да съм чист човек. Не знам дали и това не го дразни, че съм му вярна, въпреки че всички винаги са казвали , че изглеждам много добре.
Той дълго искаше да бъдем приятели, аз все още , но това дали не е лудост за двама съпрузи.



Тема Re: аз съм пак тук и благодаря на всички,които взеханови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 19:10



Ето пак, хленчиш че не си разбран. Мойеш ли да отговориш на въпроса, а ти поставял ли си се от другата страна, някога и опитвал ли си се да разбереш къде всъшност е корена на проблема



Тема Re: лошият мъжнови [re: samaSvetulka]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 19:14



Значи за това лошият мъж избяга от темата за ревността и секса



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Автор Biba (hamster)
Публикувано18.03.03 19:14



Njamam wreme da cheta wsichki mnenija (che weche otdawna sa nadhwurlili 100)...S risk da powtorja pone 20 ot postingite po gore, shte ti kaja, che ne wsichko se zaplashta s pari...
Jawno i ti si ot tezi ekzempljari, koito si misljat che kato nosjat dostatuchno pari w kushti jenata trjabwa da e ot dowolna po dowolna i da si durji ezika zad zubite. a minawalo li ti e prez glawata, che tja moje bi ima i drugi potrebnosti oswen pari i pochiwki, che moje bi iska da ima "CHOWEK" do sebe si...
Radwaj se shtom ot wreme na wreme ti se kara za njakoi neshta- wse oshte se interesuwa ot tebe, ako edin den wzeme da ne ti kazwa nishto, a samo da ti harchi parite naistina si ja zagazil.
Obrushtaj i poweche wnimanie i prekarwaj poweche wreme w kushti, che moje i da sujaljawash edin den




Тема не знам дали съм се поставял, но ето сега съм готонови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 19:16



готов . Помогни ми, покажи ми , слушам те.



Тема не си в час...тя трябва да ме върне, аз почти съмнови [re: Biba]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 19:23



си отишъл.



Тема Re: не си в час...тя трябва да ме върне, аз почти съмнови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 19:26



И посочи една причина поради която трябва да те върне



Тема Re: не си в час...тя трябва да ме върне, аз почти съмнови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 19:26



И само едно не мога да разбера: като си отишъл, защо пак се натискаш да де връща жената ти



Тема извини ме , но трябва да ти кажа,нови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 19:31



че не се натискам да се връщам ...а искам вие да я убедите да не иска да се връщам



Тема Re: извини ме , но трябва да ти кажа,нови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 19:46



ЗАЩО ИСКАШ ЖЕНА ТИ ДА НЕ ИСКА ТИ ДА СЕ ВЪРНЕШ?



Тема защото ми е трудно да я напуснанови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 19:47



докато иска да се върна.А ако се върна само ще ме накара пак да си ида с нейното държание..мила



Тема Re: защото ми е трудно да я напуснанови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 19:57



Ами ще се върнеш, щом жената иска и ще търпиш, защото и ти не си цвете за мирисане



Тема Re: Добре,нови [re: samaSvetulka]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 19:56



Не мога да разбера как може да има такива упорити жени. Напомняш ми майка ми... При всичките тези ситуации, които са болка за теб, защо трябва да настояваш да живеете заедно? Заедно, но насила... Това харесва ли ти? Можеш да харесваш някои черти от неговия характер, но това не е достатъчно. Трябва взаимност, а при вас я няма. Поне така, както описвате положението... Тази липса на взаимност едва ли е нещо стойностно и за децата. Какво ли си мислят те или трябва да възприемат личния пример на родителите си за взаимно лицемерие... Прости ме, не се обиждай, но така изглежда отстрани... А той изглежда страхлив мъж с това поведение иди ми - дойди ми...

Всеки може да сгреши, но важното е какъв личен избор ще направи след това... Как ще отреагира? Защо да не можеш да живееш без него - помисли си.



Тема Re: защото ми е трудно да я напуснанови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:02



И краката трябва да и целуваш дори, защото жена ти е светица



Тема Re: защото ми е трудно да я напуснанови [re: лoшият мъж]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:04



Как може на един мъж да му е трудно да вземе решение. Е, желателно е да бъде цивилизовано, диалог между двамата и взаимно решение... Така, както изглеждате отстрани, не се разбирате по принципно важни въпроси в съвместния живот - възпитанието на децата; "отворен" брак според теб, моногамен - според нея... За цвета на купето не се спори - въпрос на вкус...
ващето съжителстване е много странно. Тя - мъченица и търпи, а ти - жертва и вечно се колебае... С такива ли колебания правиш успешен бизнес - просто е невероятно



Тема Re: защото ми е трудно да я напуснанови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:04



знаеш ли къде е парадокса, че тя хем иска да се върна , хем тя не може да ме търпи...пък и аз...



Тема Re: защото ми е трудно да я напуснанови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:08



Ами ти защо се връщаш като не искаш



Тема ако искате да ви кажа, че бизнесанови [re: Жeни]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:10



ми е неуспешен ...може. Но няма да е вярно. Даже ще ви кажа повече, макар че няма да повярвате: занимавам се с производство, изнасям предимно високотехнологичен продукт и ...съм почнал от едно мазе.Напрво чувствам как искате да ме зплюете като лъжец...ама не съм.



Тема Re: ако искате да ви кажа, че бизнесанови [re: лoшият мъж]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:27



По-спокойно... Още никой не те е нарекъл така и ти си лепна сам етикет. Изглеждаш изнервен и това не е хубаво. Не е хубаво нито за теб, нито за нея, най-малкот за бизнеса....

Ако бях на твое място,отдавна да съм взела решение и да си го отстоявам. Може би съм по-безчувствена от някои мъже, знам ли... Водещото, според мен, е почтенността и градивността... Мотив - доброто възпитание за децата. Сигурна съм, че държиш на тях и съпругата ти го потвърди. Защо да не можете да живеете отделно и да се срещате като добри родители на децата си Предполагам, че финансово ще я подкрепиш и евентуално можеш да подкрепяш и децата до тяхното пълнолетие морално най-вече... Другото е свободен и независим живот



Тема е най-накраянови [re: Жeни]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:35



ме разбраха. Да подържам децата си докато завършат ли? Та аз се опитвам много повече. На мен ми трябва по-малко. Ако се напъвам е заради тях. И за жена ми също. Разбира се , че пак ще има всичко каквото иска. И мене може да ме има , ама да не ме тормози и обижда ...но като знам , че няма да може , по-добре да сме отделно и отделно да потърсим спокойствието. Разбира се , че няма да престана да я обичам , уважавам и подържам. Е ако срещна друга която да ми влезе под кожата може повече внимание да получи...но не бих лишил жена си от нищо.



Тема Re: е най-накраянови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:36



...е ако жена ми си намери някой ...по-честно ще е той да я поддържа ...ама хайде ако не може и аз няма да я оставя ..ама не и него да издържам!!!!



Тема Re: е най-накраянови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:41



ТИ май това искаш и айде да си измием ръцете, после да си стиснем и всичко е о'кей. Аз съм свободен и нямам никакви ангайоменти към семейството. А пък това дето го разправяш че " ако той не можел, ти си щял са пълни измишльотини



Тема Re: е най-накраянови [re: лoшият мъж]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:42



Струва ми се, че вече си разбрал това, което й липсва - ВЗАИМНОСТ НА ЧУВСТВАТА. Предполагам и тя го знае и затова реагира по женски - мърморене и др.под., ние, жените, знаеме защо.... Не мисля, че е толкова трагично да изберете живот самостоятелен. Ми тя каза, че има интереси, може да се развива, да експериментира, ще има достъчно време , освободено по всекидневните грижи за един мъж по-малко. Дано да се споразумеете и най-вече да не разочаровате децата Те заслужават всеки от вас двамата, колкото и различни да сте, да ги подкрепя, докато станат пълнолетни и започнат да взимат самостоятелни решения в живота. Всяко дете има нужда от двамата си родители



Тема права синови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:42



аз съм лъжец, простак, говедо...ти продължи, мисля, че ще ти достави удоволствие



Тема Re: е най-накраянови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:46



Като те обижда жена ти е напълно права, защото се опитваш да се представиш в благоприятна светлина, но грешката не е в нея, а в теб. И ако така лъжеш и нея какти лъжеш тук, не се чуди ама защо така, пък тя така



Тема Re: е най-накраянови [re: лoшaтa жeнa]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:45



Виж какво - има такива мъже, ОТГОВОРНИ. Моят съпруг все още продължава да се грижи за децата си от първия брак - морално и финансово и така до края, а за жена му - не, защото има други емоционални обвързаности към мен и децат ни. Така че не е чудо не виждано такъв мъж... Просто двамата имат много противоположни принципни мнения в живота.



Тема Защо имам чувството,че ти имаш по-голям проблемнови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:50



от мен



Тема ще ми позволиш ли да се разсмеянови [re: Жeни]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:52



...грижите и за мен....нищо просто се смея.



Тема Re: е най-накраянови [re: лoшият мъж]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:53



Мисля, че финансова поддръжка й дължиш в началото, независимо дали ще си намери някой. Тя е евентуална компенсация, ако е претърпяла загуби от професиоанална реализация или не е осъществила евентуална такава, заради отделеното време вкъщи за домакинстване и отглеждане на децата. Пожелавам ви и на двамата да постигнете емоционално равновесие при общуване



Тема Re: ще ми позволиш ли да се разсмеянови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:58



знаеш ли? аз си живея отделно като скот ...вече много пъти.Никога не съм я молил, даже и забранявам да идва и да ми чисти и пере...тя го прави. Не мисля , че я натоварвам със себе си.Просто да не го прави.



Тема Re: ще ми позволиш ли да се разсмеянови [re: лoшият мъж]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 21:03



Е, не зная много части от вашия пъзел и само предполагам ... Пък и съпругата ти много мълчи и това ми е ,честно, много неприятно едностранно да говорим. И майка ми така си мълчеше и не искаше, не искаше дума да става за раздяла... Търпи, плаче, скандал, мърморене, психотормоз, секспохождения за компенсация и една дълга и мъчителна въртележка. Не мога да ги разбера такъв тип хора защо се измъчват, кому е нужна тяхната голгота. Докато бяхме малки, децата, оправдаваше се с нас, а после... От един момент натам стана така, че жертвата, тя, майка ми, започна да си връща с психотерор на баща ми... Но стига, минало незабравимо. Не ви пожелавам да имате такива спомени за цял живот...

Чао!



Тема Чао, ..ти си май най-наяснонови [re: Жeни]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 21:13







Тема Re: Чао, ..ти си май най-наяснонови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 21:29



Ами обясни на непросветените като мен, за чий *** ходиш да со топкаш навънка



Тема Не те разбирам -нови [re: samaSvetulka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 21:52



в какъв смисъл да бъдете приятели ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Не те разбирам -нови [re: nbb]  
Автор samaSvetulka (непознат )
Публикувано18.03.03 22:16



Ами освен майка и баща на децата ни, да бъдем приятели- да се обичаме, да се разбираме, да споделяме, да планираме ...
От началото на нашия брак съм се чувствала на втори , трети план- приятелите, работата....
Казва, че съм най- глезената жена която познава. Да имам най- много вещи, ходила съм на най- много места, но винаги съм била сама. В началото работеше, сега пак- главно по хотели и ресторанти. Е , повечето пъти с партньори, клиенти, но и с приятелки...
Приказките за отворен брак не са от вчера. Не ми е тежало, че имам свобода , но не я ползвам по този начи. А сега когато съм в Интернет слушам приказки пред познати, приятеи, че и близки за "любовниците ми" в нета. Той ми знае ника и може да пита за мен, пък и доста ме е изпитвал под разни никове.
Как виждам съжителството? С уважение и разбиране.
Не е редно да изпадат от всеки джоб и чекмедже презервативи. Да демонстрира постоянно и на сериозно, и на майтап колко е интересен и търсен от жените.



Тема Хм,нови [re: samaSvetulka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 22:22



че какво лошо има в това ? Та съпругът ми е моят най-добър приятел, не виждам нищо лошо в това. Даже не мога да си представя да бъде по друг начин. Та това е най-близкият ми човек. С кого да споделям, ако не с него.
Не ви разбирам и двамата, наистина.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Не те разбирам -нови [re: nbb]  
Автор samaSvetulka (непознат )
Публикувано18.03.03 22:29



В други моменти е такъв, какъвто го обичам и заради тях искам да съм до него.
Мил, нежен, споделаме, имаме и доста общи интереси. Мечтаем или по-скоро правим планове. Пък и аз се чувствам щастлива когато правя нещо за някого.
Когато получавам нещо или постигам нещо главно за себе си, усещам само облекчение, но никога щастие.
Не искам да променям вкусовете му, но заради мен, заради честта на семейството- ако това за вас значи нещо ,ми се ще да бъде по- дискретен.
От мига в който го видях ми хареса, но реших че е единак. Сигурно е лудост, но искам да му дам сигурност, пристан, усещането за човек който винаги те чака и мисля, че винаги е било така.



Тема Re: Хм,нови [re: nbb]  
Автор samaSvetulka (непознат )
Публикувано18.03.03 22:42



Ами вече не можем да споделяме. Той има твърде много "лични" преживявания.
Отделно много го вълнуват моите приятелки, та гледам да не го натоварвам и с тях. Обвинява ме че съм станала бизнесдама, вместо да имаме още деца и да си гледам къщата.
Почти 10 години май само децата и къщата ми бяхя приоритети. Ходех и на работа разбира се. След това с частен бизнес. В голямата си степен като възможност да го започна благодарение на него. Сега съм се изживавала като бизнесдама. Аз не мисля така. Това е желание за развитие, за обогатяване, преди всичко и след това удовлетворение, самочувствие, може би и надежда да бъда забелязана и от него и оценена. И сега като пиша това се чудя откаде толкова глупост и наивност у мен, но на... тя не ходела по гората.



Тема Re: Не те разбирам -нови [re: samaSvetulka]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 22:47



То всички жени искат това, но някоии мъже го смятат за поредната лиготия или опит за манипулация или смятат че искаш да ги вържеш на въже. Пустата му взаимност



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: Лoшaтa жeнa]  
АвторMery (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 22:51



Prosto ostavi jenata. I tia niama nujda ot teb.



Тема Добре,нови [re: samaSvetulka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 22:51



но както се разбра той вече не иска.
И така ли смяташ да го задържиш - чрез кавги и непрекъснати натяквания ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Добре,нови [re: nbb]  
Автор samaSvetulka (непознат )
Публикувано18.03.03 23:14



Не го задържам, пък и бих ли могла?
Той често ми е казвал, че има развод когато жената го иска.
Не го искам. Но също така и не искам да бъда с чужд мъж, защото се чувствам сама , и защото наистина съм сама - ден след ден, седмица след седмица.
Живота те вкарва в някакъв път,калъп. Аз явна се бунтувам. Не трябва ли?
Той иска спокойствие в къщи- аз също. Ако ще си тръгва, защо не е честен да каже- не ми се ще да се съобразявам. Ако те настъпят и изохкаш , за това кой е виновен?



Тема Ако имаш желание,нови [re: samaSvetulka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 23:16



прочети тази

.
Смятам да лягам, но утре можем пак да си поговорим, ако имаш желание.
Лека нощ !

Вярно е това, в което вярваш !

Тема Трябва,нови [re: samaSvetulka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 23:23



разбира се, трябва да се бориш за любовта си, но явно не си избрала правилния начин.
А той е страхливец или лъжец, нека ме опровергае, ако иска.
Прочети темата, която копирах. На мене специално книгата, от която съм преписала, ми помогна да осъзная доста неща.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: извини ме , но трябва да ти кажа,нови [re: лoшият мъж]  
Автор non_anon (lyubopiten)
Публикувано19.03.03 00:03



е, не мога да го изгледам тоя сериал!
бас удрям, че лoшият мъж иска не той да вземе решение-то.
физически

мъка мъка мъкааа


Тема Re: Трябва,нови [re: nbb]  
Автор non_anon (lyubopiten)
Публикувано19.03.03 00:10



...страхливец...

мъка мъка мъкааа


Тема защо пъкнови [re: nbb]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 00:17



да съм страхливец или лъжец? Може би съм глупак..., че не разбирам. Утре сигурно ще пътувам, да не помислите, че защото съм страхливец и лъжец не отговарям.



Тема впрочем ...прави стенови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 00:30



аз съм страхливец, лъжец...и още много , много в този ред. Аз глупак, говедо, курвар, смотаняк, ...е вие си го продължете, мисля, че даже ще е по успешно. Вас ви бива в епитетите. Мен по не ме бива. Потърсете ми ги в целия разговор и ако ги намерите ...поне ще се убедите , че съм лъжец. Ако не ги намерите...е значи съм щял да ги кажа в бъдеще. Опитах се просто да разсъждаваме, да мислим заедно, да опитаме да се разберем един друг...дори не само ние с жена ми, а всички. Но вие все стигахте до извода за някои епитети спрямо мен.Те ви изкушаваха.Някои не ги спестяваха още в самото начало, други ..малко по трудно стигнаха до тях но все пак стигнаха. Е зная, че и след тия думи ще намерите подходящите ...отново да ги изпратите към мен . Наздраве!!!!



Тема Re: впрочем ...прави стенови [re: лoшият мъж]  
Авторeднa@ (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 02:36



Изгубих си 30 мин си ,за да прочета всички мисли за един глупав спор......От него разбрах ,че бизнесдамата на века не одобрява бялата дамаска на новата лимузина ,а бизнесменът на годината чука дами в хотели .....какви проблеми нерешими има ли хората ,та и 120 мнения са изписани за тях.Да няма нищо лошо да се грижиш и създаваш уют на съпруга си ,да се грижиш за децата си ,а има хиляди начини с които да направиш така,че да събудиш интереса му.Би могла да купиш билети за театър или кино,да му препоръчаш
хубава книга и да го впечатлиш......Една жена,ако се реализира като майка
също има достойно място в семейството и в обществото-не е необходимо да е първа бизнесдама и да се докаже а да докаже интелекта си.Грубо и недодялано звучат думите на бизнесменът ,или както се е кръстил лош мъж....Да,ако иска жената ти ще си купува 100 бутикови тоалета,а ако ти си пич няма да й натякаваш за похарчените пари,няма да ги броиш ,а ще бъдеш горд с външността й....Не е важно колко са ти разходите,а колко са приходите.Не се учудвам от създадените проблеми -типичен пример за новоизлюпеното бизнес общество.Цвета на дамаската ,похарчените средства
за дрехи и др,важни проблеми могат да скарат само двама души,които са случайно заедно....Жалко за децата които сте създали-не зависимо глезотиийките те трябва да търпят глупостта ви



Тема Re: впрочем ...прави стенови [re: лoшият мъж]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 02:45



кого имам на земята освен тебе,
и на небето - искам да съм теб,
и след 100 години искам да те виждам,
и да те чуствам и познавам ... целия.



Тема наистина напразно си изгубила 30 миннови [re: eднa@]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 07:40



Това дето го казваш , всички го знаят. Но едва ли познаваш бизнеса ми за да ми даваш оценка, още повече никой в този разговор не ти го навирал в очите. Възпитанието не ми позволява да ти кажа нещо , но ти ще се сетиш какво е...та хич даже не си вникнала в разговора. А за децата ми не се тревожи, ако си много ербап мога да те срещна с тях, да си поговорите за да се успокоиш, че имат баща който най-малкото уважават.



Тема Да бе,нови [re: non_anon]  
Автор nbb (весела)
Публикувано19.03.03 09:19



иска ти се само ти да спечелиш. Че нали гледаш заглавието на темата - още там си е казано какво се иска от нас.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Страхливец -нови [re: лoшият мъж]  
Автор nbb (весела)
Публикувано19.03.03 09:20



защото не искаш сам да си тръгнеш, въпреки че вече не искаш да живееш с тази жена. За лъжеца не съм сигурна, попитах те има ли друга жена - отрече, но жена ти пише друго.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Не се сърди,нови [re: лoшият мъж]  
Автор nbb (весела)
Публикувано19.03.03 09:27



тук се четат доста неща, които не искаме да чуем, но няма начин - нали сам пусна темата. Не е важно ние да ви разберем, още повече, че градим хипотезите си на малка част от споделеното от вас двамата. Добре е вие да прочетете всичко, да го осмислите и да вземете осъзнато, а не емоционално решение.
Успех !

Вярно е това, в което вярваш !


Тема nbb, напразно се стараешнови [re: nbb]  
Автор Pocu ()
Публикувано19.03.03 10:04



Само погледни този примиренчески тон, който идва и от двамата "съпрузи". Усмивките, самоиронията, тъгата... И в двамата. "СамаСветулка", която има разни "виртуални любовници" е регистрирана преди ден...

Някой има сериозен проблем. И той обаче не е такъв, какъвто пише. Обикновено, естествената реакция на хората, когато ги нападнат с думи другите, е да се защитят, да се засегнат и пр. А "тези двамата"/защо не направо четиримата - друг лош мъжи лоша жена/ си приказват заради самото приказване. Никой не слуша другия, никой не го е грижа, важното е да те чуят, че говориш и 100 човека да прочетат какво си писал.

Е, това не го разбирам! Откъде има хора, които имат толкова много време за губене?? Това си е цяла несправедливост!



Тема Роси,нови [re: Pocu]  
Автор nbb (весела)
Публикувано19.03.03 10:10



не съжалявам за времето, което съм отделила. Един човек да се замисли върху това, което сме писали в тази тема, пак ще е от полза.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Не съм много съгласна с тованови [re: nbb]  
Автор Pocu ()
Публикувано19.03.03 16:01



Мисля си, че това е изфабрикувана ситуация. Просто не мога да си представя хора с подобна емоционална настройка в подобна ситуация...

А що се отнася до ситуацията - тя не е нетипична, вярвам, че всеки се е замислял поне веднъж в живота си за нея. Било то чрез познати, чрез приятели, роднини, било то за него самия...

Просто това ми напомня на сапунен сериал, а там нещата, хората, емоциите, нищо не е истинско и не може да служи за кой знае какъв житейски пример. Да не говорим, че не може и да те накара да се замислиш за житейските драми. А просто да следиш интригата...



Тема Re: Не съм много съгласна с тованови [re: Pocu]  
Автор samaSvetulka (непознат )
Публикувано19.03.03 16:53



Роси, благодаря за изказаното мнение и съжалявам за изгубеното време.
Де да беше изфабрикувана ситуацията. Болка е и за двамата, по- скоро като да е пълна душата ти с живи въглени.
Аз в живота с никого не споделям и тук не смятах , че трябва да пиша, но някой сметнаха, че е редно.
Ако съм тук, то е за да ми каже някой къде бъркам- в цели, поведение, отношение. Искам, искам да чуя мъжът си, да го разбера. Да говорим, а не да чакаме ред за своето изказване. Казваш примирение. Да, заложих на него, имаме деца Аз го и обичам. Искам да работя и живея за тях- това наистина ме прави щастлива.
А за емоциите ми- срината съм. Като часовник с извадени части. Но си казвам- живи и здрави сме, децата и ние. Имаме работа, успаваме, близките ни са живи и здрави, помагаме им. Не може в живота всичко да е по мед и масло. При нас е това. Лошо е, но има и по- лошо по света.



Тема Не пишете точно за тованови [re: samaSvetulka]  
Автор Pocu ()
Публикувано19.03.03 17:19



Да предположим, че ситуацията не е измислена.

Пише "посъветвайте моята съпруга..../и по-налоду/... да ме напусне". Т.е. мен ме е страх да й кажа, че искам да се разделим, затова искам вие да й кажете тя да ме напусне. Пък защо той го иска, не става много ясно. Сега научавам от теб, че го обичаш и не искаш да се разделяте. Не виждам какъв ви е проблема - явно и на двамата така не ви харесва особено. Решавате какво да правите.

Ако имате някакви конкретни проблеми, значи темата не е поставена правилно. Ама това - "вижте ме какъв съм точен пич", казано по подобен лицемерен начин... не ми вдъхва доверие. Като толкова го е страх, бъди ти смела! Постави си няколко основни въпроса, отговори си и толкова. Какво ще правиш, зависи от отговорите. Но ако това наистина е вярна ситуация, мога да кажа само едно нещо - оня тип много ми прилича на мухльо. Съжалявам, че го казвам, обаче не мога да му се начудя... Това е просто абсурдно!

А за "готиния" ти съпруг - ето, казвам го на жена ти - Напусни го тоя мухльо!

ПС: всичко това с уговорката, че това не е поредния майтап. Пък и да е, някои добре си начесаха езиците...



Тема Браво на вас!нови [re: samaSvetulka]  
Автор Casta Diva (elusive)
Публикувано19.03.03 17:32



Не си падам по сериалите, но вашия го изчетох с удоволствие. В резюме: главният герой кръшка недискретно, с което предизвиква гнева на преданата съпруга, а тя - уморила се да намира касови бележки от хотели и златарски магазини, се превръща в зла и намръщена женица.

Лайфстайл 1:
Като толкова ти се чука нещо странично, прави го тайно, така че да не засягаш достойнството на човека до себе си и го прави така, че да не оставяш емоционални или сексуални празноти вкъщи. Но това си е цяло изкуство. Владеят го само отговорните мъже. Другите често закъсняват за вечеря, а после пускат иронични теми в Женски клуб. Знаеш ли какво иска една жена? Внимание и сигурност. И когато не получава това, безсилието й мутира в агресия. И между другото, радвай се, че твоя случай е такъв, защото това поне е признак, че си няма любовник. Ако си имаше, щеше да й дреме на ноктопластиката ти в колко си се прибрал и дали изобщо ще се прибереш.

Лайфстайл 2:
Със скандали и обиди няма да задържиш мъжа си вкъщи. Следващият път, когато го накараш да се почувства полу-човек, той ще се сети за онази винаги лъчезарна зеленоока девойка, която го кара да се чувства полу-бог. И тогава няма да се чудиш къде излиза той. Отива там, където му е комфортно. Уют. Това иска той. А твоята намръщена муцунка и истерии не му го осигуряват. Ревизирай си приоритетите, мила. Или приеми факта, че мъжът ти ще спи с други и ще те пренебрегва, или не го приемай и се разделете. Въпросът е до колко можеш да направиш компромис със себе си. А и между другото, обвиненията не са начин да получиш това, което искаш. И изобщо един мъж не се опитомява с бичуване.


Не знам дали си хабих думите напразно, но пък знам, че е крайно време да седнете и да си поговорите като пораснали същества - без обвинения, без обиди - всеки да каже как се чувства, с какво е бил наранен, какво иска, с кое може и с кое не може да прави компромис. И ако след този разговор се разбере, че гледате в една посока - пазете си семейството. Ако не - не се мъчете взаимно повече.

________
Иф дер из ноу сууп уай дер из съч ън айдия ес а спуун?


Тема Re: Лина, ти на мен ли ...нови [re: ABe]  
АвторLina (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 19:40



Ne na teb, a na avtora.



Тема Отговаря ти оня тип дето е истински мухльонови [re: Pocu]  
Автор лoшият мъж (непознат )
Публикувано19.03.03 22:20



Уважаема, послушай се как говориш като каруцарка и ще разбереш къде ми е основния проблем....Ако напускам съпругата си е точно заради поведение като твоето.Мухльо е твоят , че те търпи.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
АвторDJ (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 11:47



chetoh i mislia che ti si ednin strahllivec i komplexar. inache shteshe da si opravish problemite v kashti s jenata a ne da ja gonish po forumite za da si razreshavate tuk problemite.zaradi takiva kato teb jenite misljat che sme tapanari.



Тема Мисля, че ти имаш по голям проблем от меннови [re: DJ]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 19:01



Страдаш от липса на женско внимание и роболепничиш пред жените. Т ези форуми са направени хората да споделят и това, че споделят не означава, че са страхливи а напротив, че имат смелостта да приемат мнението на другите. За разлика от теб към мен има сериозен женски интерес и ако бях какъвто ме описваш можех да реша проблема много стандартно, защото жена ми е хубава и такива като тебе дето да и се натискат да и правят компания няма да липсват и да ме гризе съвестта. Но ако тя е с лош характер, не означава, че е с лоша душа и колкото и да съм лош за нея тя знае, че винаги ще и бъда упора, докато такива юнаци като тебе ..бързо ще минават и ще заминават..и ще отаят в душата и доста дебел пласт горчилка.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
АвторJB (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 15:28



Хайде стига бе!?!

Че къде й е акъла на таз твойта жена???
ИСКАМ ТАКЪВ МЪЖ! /НИЩО ЧЕ Е ЛОШ!!!/
Как ти се струва следното:
"Запознаваме се на морето и след 4 месеца ме отвежда в своя дом.
Заживяваме заедно , той започва работа- аз също.
За младо семейство парите естествено не стигат , а ни се иска да направим и подобрения в къщи. Следва отново сезон на морето-но не за почивка.Работим.
След 4 месеца -отново у дома и отново на "червено".Този път той започва работа , а аз не -защото са закрили фирмата.Шест месеца на борсата/т.нар.Бюро по труда/.
Намирам си работа- и то страхотна.Той напуска.Не му плащачи достатъчно.
След няколко месеца му намирам и на него. Започва-всичко 9 месеца.
Нещата потръгват-вече сме си стъпили на краката и се опитваме да сме независими от родителите. Отново му намирам работа- още по-добре платена , даже бих казала престижна.
ПОЗВОЛЯВАМЕ СИ да си направим дори едно пътуване до някой интересни пещери в Родопите- за 2 дни.
До тук, драги ми ЛОШ МЪЖ- както виждаш не става дума за никакви дрешки парцалки или костюмчета , обувки и прочие.
Аз забременявам и му раждам прекрасно дете.
След месец той остава без работа и фирмата му дължи обезщетения за уволнението.Ведин момент оставаме на едното майчинство.
Започват притесненията и от страна на майка му , че нямаме пари и тя "ни хранела".
Минават 6 мъчителни месеца с напрежение, скандали от моя страна и упреци , че той не си търси работа и по цял ден е пред ТЕЛЕВИЗОРА.
И тук идва време да кажа-АЗ СЪМ ЕДНА ЛОША ЖЕНА!!!!/ще разбереш защо/
Защото го научих, че мога сама да се справям със всичко:
1.Да гледам детето и къщата.Да му готвя, пера и чистя, та всичко да е идеално.
2.Да се чудя от къде и с какво да купувам мляко и памперси, а по-късно и обувки и храна.
3.Да не говорим за сметките и колата.
4.Лоша съм , защото АЗ КРЕЩЯ И СЪМ ИСТЕРИЧНА.-Особено когато казвам, че нямаме пари за лекарства , а детето е болно.-Тогава винаги вдигам излишна врява./а милият ми добър съпруг и пръста не си мръдва/
5.Защото вечно съм си недоспала и страшно изморена и защото всичко ме боли от постоянното носене на тежки легени, чанти,детски колички и т.н.
До тук-ясно!
Беше въпрос на оцеляване-и тогава се принудих отново да му търся работа аз, защото съм ....лоша.
Намерих му благодарение на познанствата си във фирмата в която работех.
След 3 месеца и аз се върнах на работа, а детето го изпратих при майка ми да го гледа тя.
И тук сторих най-голямата си грешка.
Лиших се от възможността и радостта да си гледам детето , за да спасявам отново за кой ли път положението.ЗАЩОТО СЪМ ЛОША.НЕБЛАГОДАРНА.ИСТЕРИЧНА И ЛУДА.
Знаеш ли, всичко което пишеш е от ясно по-ясно.
Защо на мен не ми се падна такъв"ЛОШ СЪПРУГ"..... тъкмо ще си подхождаме.





Тема Re: Ne e taka!нови [re: Pocu]  
АвторBobby (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 15:56



Bih kazala, che "loshijat myzh" ne e nito strahlivetz, nito muhlio, a po-skoro dosta hityr......



Тема Възможно енови [re: Bobby]  
Автор Pocu ()
Публикувано21.03.03 17:50



не съм си поставяла за цел да чета в междуредието. Когато искам да попитам нещо из Интернет, се опитвам да поставя въпросите си максимално точно и ясно. Не се опитвам да се надлъгвам с другите. Ако някой има време да ми отговори, чудесно. Но да отидат над 80 мнения в разгадаване на точния проблем...

Всъщност, истината е, че не понасям някой да се самоиронизира и да иронизира близките си. Предполагам затова станах толкова заядлива. Ясно беше накъде бие младежът. Обаче подобен начин на изразяване не говори нищо добро... И все пак продължавам да си мисля, че нещо не е наред - ако един мъж/жена допусне някаква подобна горчилка в живота си, без да направи нищо за нейното спасение, то поне 40% от грешките ги е допуснал/а той/тя. Ако това се случи в семейство и се спрат на мнението на случайни хора, които трябва да разчитат на личната им преценка, а мъжът и жената съответно се упрекват, че лъжат... Както и да е. Надявам се да са се разбрали.



Тема накрая някой да разберенови [re: JB]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 01:16



Та аз не парадирам с парите си. Аз исках някой като теб да разбере , че съм се тревожил точо от това от което и ти - деца , жена семейство - да са добре. Виновен ли съм , че направих доста повече? Опитвам се да помагам на всеки та дори някои от подчинените ми започнаха да ми намекват , че други подчинени ме използват. Какво лошо да искам всички да са добре , какво лошо да искам да ми се признава това което съм направил но тихо без да се афишира. Днес ме попитаха : колко са ми служителите...отговора е 100 и повече...тази вечер им правих банкет, всички знаят , че работят за мен не заради червено куфарче което някой ми е дал...а заради онези безсънни нощи в онова студено мазе..изнасям български продукт в над 30 страни на всички континенти..не искам никой д страда..но мога ли да помогна на всеки..трябва ли да убеждавам всеки че с кръв и пот съм го постигнал...НЕ!!!!
Искам да си щастлива!!! И ти си направила много. Уважавам те!!!!
Уважавам те!!! Уважавам те!!!



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
АвторБлy (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 03:20



Абе един от двама ви е много тъпо парче?! Ти що се хвана с такава заспа, дето да си мисли, че всичко това й се полага, do not let her take it for granted!
Ти си пълен мазохист!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.