Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: Лoшaтa жaнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:10



Тя не желае да пазарувам, като ида на пазарлък и вземам децата, едва се справяме с носенето после. За другото няколко пъти и предлагах да вземе жена да и помага в чистенето...е никоя не хареса. Е не мога да се надупя с парцала.Не си мисли , че не е било време когато съм вършил всякаква работа.Било е по три денонощия да не спя. Може и да не вярваш ама не съм добре финансово щото вуйчо е владика.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
АвторЛoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:15



Никой не ти говори за парца поне върши това което зависи от теб - не си хвърляй чорапите навсякъде, на съ събличай дрехите където ти падне, не си събувай обувките на сред коридора, защото жена ти ще се спъне в тях и ще и се вдигне мензиса, не оставай трохи из цялата кухня след като си се наял а жена ти преди това я е облизала и такива дребни работи



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:19



Взимай децата и излизай стях по-собствено желание, но не го прави така, че все едно правиш компромис със времето и ангажиментите си, направи го от сърце, покажи че ще ти е приятно



Тема Re: А опитвал ли синови [re: lale]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:20



Хубаво казано.Хубаво щеше да бъде изпълнимо...Мога да го направя.И не веднъж. Пробвал съм го..Но не върви.



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: Лoшaтa жeнa]  
Автор lale (витошко)
Публикувано18.03.03 10:21



Е как ще се разбере, че има мъж в къщата, ако няма чорапи навсякъде и ако не ти се забият една-две изсъхнали трохи в стъпалата, ако решиш да скокнеш боса до кухнята? Ми то в стерилен инкубатор живее ли се?



Тема Re: А опитвал ли синови [re: лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:20



важното е постоянството



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшaтa жeнa]  
АвторЛoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:25



Малко пояснение: Няма по-хубаво време за мен от това да бъда с децата си и го правя винаги с удоволствие. И на тях винаги им е хубаво с мен....Но вече стават големи.Може и да не им е толкова интересно с мен.



Тема Но ти държиш на нея, нали?нови [re: лoшият мъж]  
Автор lale (витошко)
Публикувано18.03.03 10:25



Опитай пак. Та ти си я познаваш най-добре... Все нещо ще я разтопи, нали? Идеята е нещото да не може да се купи с пари, явно там някъде е разковничето.. Защо не й оставиш бележка в хладилника (захарницата, възглавницата, чантата - между важните документи, в обувката..) със стихче или просто нещо мило, цитат, който ви напомня нещо..




Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: Лoшият мъж]  
Авторлoшaтa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:31



Затова никой не спори децата много добре знаят с кого им е приятно, но покажи на това нещо на жена ти. Ами романтиката Чивства ли се тя желана, обичана, показваш ли и че най-важното нещо жените обичат да ги ласкаят пред хората) Ами секса



Тема Re: Моля посъветвайте моята съпруганови [re: лoшaтa жeнa]  
Авторлoшият мъж (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:37



Какво да кажа? Ще бъда нескромен ако се впусна да описвам колко внимателен мъж съм...но мисля, че и съм романтичен и мразя лошите думи, подарявам винаги хубави цветя...Но много пъти ..безчет пъти съм чувал пожелания за моята смърт..на което съм отговарял с мълчание и огорчение. После ми се извиняват и ми казват, че не го мислят...но и двамата знаем , че пак ще го чуя. За секса..., не мисля , че някога е бил проблем, даже може би е от малкото неща които винаги работят да сме заедно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.