Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ДА РИТНЕМнови  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (същия отпреди)
Публикувано09.02.03 22:14



гнездото на осите и да задам една тема за дискусия и тя е:
1.защо мъжете сме толкова глупави че се оставяме партньорките ни по легло да ни се качат на главите по няколко много прости начина които няма да цитирам...
2.защо мъжете сме толкова мързеливи че голяма част от нас ги мързи да се научат на домакински труд и с това увеличават зависимостта от половинката си?
послепис:моля без грубости и цинизми.за тях си имаше клуб попържни навремето а предпорагам че още го има (не съм проверявал и не ме интересува).и второ нека дамите тук ме извинят че пускам мъжка тема в женския клув но някога той имаше много мъжка аудитория.

ГАДЕН.А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: ДА РИТНЕМнови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.02.03 13:04



1.Greshish.
2.Greshish.

UB40 !



Тема Re: ДА РИТНЕМнови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано12.02.03 16:15



съгласен съм с брат джейми!
а ти що не додеш в попържни да ти кажа нещо на ушенце по случая!?

You can run, but you can't hide! No place for beginners or sensitive hearts!


Тема Мда, определено грешиш!нови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор Pocu ()
Публикувано12.02.03 19:34



И по двете точки!

Предполагам, че повечето мъже не могат да забравят научените в детството уроци за "мъжественост" - "женска работа" е да чистиш, готвиш, хвърляш боклука... В тях има доста истина, но се пропуска най-важното: не е "женска работа" да помогнеш на половинката си в домакинството. Не да го поемеш, а поне да помогнеш!

Но напоследък родителите дори нямат време да научат на такива "мъжествени" уроци дъщерите и синовете си...

Всъщност, тези въпроси някак-си вече не са актуални. Има доста мъже, които не виждат нищо лошо в това да помогнат на любимата да приключи с домакинската работа, за да са повече време заедно.

По-интересният въпрос според мен е за "мъжката работа".

Мили жени, какво мислите вие за типично мъжката работа и готови ли сте да помагате, без да мрънкате, критикувате или да давате акъл? Все пак - нещата трябва да се правят двустранно...
Пример: бихте ли помогнали на половинката си, когато поправя семейното возило - да му подавате инструменти, да разсъждавате заедно кое как ще е по-добре да се направи? Да поискате назаем инструменти от съседите, за да се поправи нещо си? Въобще, има ли подобни "яки и здрави българки", които се товарят с цялата къщна работа _сами_ - готвене, чистене, пране и пр. традиционни в миналото женски занимания + боядисване, лепене на тапети, поправяне на колелца на мебели?



Тема Re: Мда, определено грешиш!нови [re: Pocu]  
Автор Virgo (зодия Virgo)
Публикувано12.02.03 20:22



В къщи няма женска и мъжка работа. Всеки прави това, което може. Разбира се, че като изгори бушон например не чакам да дойде съпруга ми, а и той, ако ме се прибера по-късно не чака да дойда и да започна да готвя. Е, разбира се има неща, които не мога да правя, както и той някои от чисто женските задължения (забранила съм му да простира)...
За колата - мога да си сменя гума (не ми се е налагало обаче) и да си взема ток с щипките от акумулатор на друга кола... и когато я ремонтира се навъртам, ако мога с нещо да му помогна (познавам повечето инструменти като гидории, щанги и т.н.) и подавам ако е необходимо

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Re: ДА РИТНЕМнови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор Virgo (зодия Virgo)
Публикувано12.02.03 20:26



По-цинично мнение не съм чела!
Направи революция - стой си сам с егоизма си!

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема ДА РИТНЕМнови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано12.02.03 20:31



CИBИPЪC _CHEЙП по задника...

1. шот ме кефи да ми се качва на главата! Ако няма да се качва - няма да е партньорка по легло!
2. шот ме кефи да се излежавам и да я гледам как се шматка из стаите по прашки с прахосмукачка в ръка. И току ми скокне на главата.

послепис: все още има клуб за попържни, ела, на доста глави ще можеш да се качиш.



Тема Re: Мда, определено грешиш!нови [re: Virgo]  
Автор Tиa (fall in love)
Публикувано13.02.03 23:13



Super Vigro samo taka ...i az kato zapretna rakavi i kato pochna da vartia kluch 14 posle 22.... abe ne ti e rabota, gidori, otverki, gaiki i boltove hvarchat na vsiakade..a nakraia zapochvam obilno da se maja s maslo ili gres i takav striptiz mu vratvam...... S merak popravia vseki pat kolata...

A toi kato mi gotvi samo po bokserki, a ponikoga i po Adamovo obleklo....
Roseto pak se izkaza nepodgotvena

Triabva po chesto da im davame primeri kakvo znachi, semeen shtastliv jivot

TITLE: deepheartwoundmaker


Тема Re: Мда, определено грешиш!нови [re: Tиa]  
Автор Pocu ()
Публикувано14.02.03 13:23



Хехе, Тиа
Може би и други имат опит в щастливия съвместен живот

И просто се чудят дали е нормално понякога да оставят мъжа до себе си да готви, а те само да му помагат и дали е нормално те да помагат в "мъжката" работа? Нищо повече. Все пак, майка ми има други възгледи за живота и това, което е правилно за една жена... Мерси много за отговорите



Тема Re: Мда, определено грешиш!нови [re: Tиa]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано14.02.03 14:15



с грес викаш, да не е оная смазка на киргизкия професор?

You can run, but you can't hide! No place for beginners or sensitive hearts!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.