Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Жени,  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано07.12.02 19:55



да ви питам, спортувате ли?

И (почти без връзка с горното) пушите ли ?



Тема Re: Жени,нови [re: Spidercho]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано07.12.02 20:43



ми.. не


и ся ако кажеш не ме ли е срам... срам ме е... ма търпя...

понякога ме прихващат разни и тръгвам да поспортуввам, ама после ми минава мерака, всяко чудо за 3 дни или 3 месеца, и спирам

цигари не харесвам, миришат лошо

и също така (почти без връзка с горното) не пия алкохол и не ям месо


е, всичките тия работи не са абсолютни, ами си ги нарушавам, когато си поискам

на човек трябва да му е удобно и приятно да живее и да прави каквото му хрумне, маани ограничения и самоограничения... така мисля аз

П.П. ей много хубаво с тая кирилица :)))

From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема Re: Жени,нови [re: Loretta]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано07.12.02 21:11



Това, че не ядеш месо не е голямо геройство. Даже не е много гот, ама тая тема не ми се захваща, защото специалистите са много и ще ме разбият на парчета с дебели теории от средата на миналия век.

А спортът и живия живот не са ограничение. Напротив, той е порив, адреналин, самоосъвършенстване и самоопознаване. Аз лично съм на ти със спорта, готина партиика сме с него


Кирилицата вчера я монтирах. Има я и в чата, пощата и самия Дир.

Ти в Осло ли си ?



Тема Re: Жени,нови [re: Loretta]  
Автор Kpacивия (гледа сеир)
Публикувано07.12.02 22:00



аз само да пробвам тази кирилица :)))




Тема Re: Жени,нови [re: Spidercho]  
Автор pиcyнka нa cтъkлoтo ()
Публикувано07.12.02 23:17



не пуша
спортувам, когато имам време



Тема Re: Жени,нови [re: Spidercho]  
Автор Virgo (жена-змия)
Публикувано07.12.02 23:33



Да, но само любителски, колкото да поддържам форма

Иначе цигарите отдавна съм ги зарязала, защото няма нищо по-неприятно от смърдяща на тютюн жена... Пък и зъбите ти стават отвратителни...
Да не говорим за белите дробове....

А ти спортуваш ли?

По-добре пълзяща към върха, отколкото летяща към земата


Тема Re: Аз,нови [re: Spidercho]  
Автор rapджe (позната)
Публикувано08.12.02 12:08



всеки ден спортувам!)))))

Сутрин - Петобой!))))
- 30мин разтягане на мускулите със съпружето
-10мин, разтягане на лицевите мускули крещейки: Гарджета, ставайте, че закъсняваме!
-10мин, тичане из целият апартамен докато ги облека, което включва около 20клякания, 2 лицеви опори- за да извадя малката, която се е скрила под дивана и др.
-5мин - гоненица, докато ги вкарам в асансьра
-15мин, бързо ходене с тежести в ръцете)))))

Вечер:
- 15 мин бързо ходене с тежести в ръцете
- лека тренировчица за красиви ръце (готвене, чистене, пране)
- спортна стрелба (много е трудно да улучиш съпружето с някой парцал, докато ти сменя любимият сериал)
- патешко ходене - прибирайки играчките
- синхронно плуване (докато къпеш децата)
- вдигане на тежести и свободна борба (все пак малко сила трябва за да приспиш гарджетата)

Има и още, но вече не ми се пише))))


А!!! Да кажа и аз нищо, че никой не ме е питал- аз си пуша и пия ))))))))

Здрави да сте!

Обичай някого, който не го заслужава.


Тема niakoi ejni i bez sport sa trepachнови [re: pиcyнka нa cтъkлoтo]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано08.12.02 12:15





obicham va sichkite klubarki


Тема Re: Жени,нови [re: Spidercho]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано08.12.02 20:24



да, е тва е то да си админ... ако ми разбереш и името, моля не го казвай публично щото в един друг клуб се заяждам с един много войнствен тип, кани се да ми прави черни магийки ;)))

инак, нищо против спорта _ просто на мен не ми докарва адреналин, дет викаш... някакси... ама никак

понякога ми е приятно, защото се усамотявам (в зала или да плувам), но невинаги имам нужда от това; а последната половин година открих забавлението и особено много се забавлявам да танцувам танци всякакви, записала съм се на 5 групи и голям кеф _ ама това не е спорт _ ама движение си осигурява, хем по купонджийски начин, пък и ми е кеф че научавам нещо, овладявам умение, което ми харесва...

струва ми се, че съм се самоопознала достатъчно вече, т.е. дотолкова, че да установя границите на това откъде нататък не мога да науча нищо повече за себе си; това мина в тийнейджърските години _ бях доста интровертна

сега компенсирам, донякъде, и никак даже не се заглеждам в себе си (докато "себе си" не започне да ми прави проблеми, де)

а, месото не го казах за геройство ами защото ми се стори, че ни бройкаш колко сме здравословни :) пък нали го имат за здравословно да не се яде, де да знам... аз като спрях, питах моя лекар и той ми каза, че няма да ми навреди _ така че съм си спокойна да не ям и като ми се прияде, ще почна пак да ям


ами ти с какви спортове се самоопознаваш? бойни изкуства? екстремни? това ми звучат като най_пасващи на твоето описание...

From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема И аз, rapджe............нови [re: rapджe]  
Автор LEO (sunny)
Публикувано08.12.02 22:33



Мили поздрави от една също тъй интензивно спортуваща жена, с баналните три порока.........:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


"Най-същественото е невидимо за очите"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.