Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема По оня въпроснови  
АвторMъж (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 00:38



Абе чекай да попитам що лизбийките все се оправдават че са лизбийки? Все драндорат разни бози като "Десет мита за лизбийките", все ни натрапват извратеността си, я некаде по сигнатурата, я некоа страница сас савети как да маструбираме на крана с топлата вода... Е па аз като спим с жени, що не разправям на секи че съм "прав" готин пич, макар и прос? Що нормалните ора не си праим страница на която да пише "Аз съм хетеросексоален"? А онеа курвочи понеже се чустват виновни, се извиневат, оправдават, скимтят че са боклуци ама нема как... Глеам неква лизбийка си признала, па даже името си турила - ето вижте ме на, аз съм еди коя си и съм лизбийка. Голема работа, на кой му пука ма... Господ нема се заблуди да знайш.



Тема какво ти е:)))нови [re: Mъж]  
Автор eмa ()
Публикувано06.11.02 15:23



съдейки по нивото ти на правопис... и то в такъв дълбокосмислен постинг...няма смисъл да те убеждавам в каквото и да било.

но друго ми е любопитно. Защо постоянно пишеш за "оная дето си турила и името"? Защо само за "оная" говориш? Влюбен ли си? Тя ли е основната причина за нестихващия ти интерес към лИЗбийките?
И кой си ти, мъжле? Защо ти не застанеш зад думите си с име?

...to be laugh.



Тема Re: какво ти е:)))нови [re: eлия]  
Автор malina (кисела)
Публикувано06.11.02 18:24



Че от къде събра толкова злоба,тоз МЪЖкар!
И какво си се вторачил в нечии чужд живот.Я гледай себе си и престани да обсъждаш сексуаните предпочитания на който и да е.Това най-малкото е не етично,а ти си и вулгарен.Още нещо това,ако не си забелязъл е Женски клуб



Тема Re: какво ти е:)))нови [re: malina]  
Авторpi4ka (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 18:58



Az obicham samo muje i ne razbiram homoseksualnite hora bilo to jeni/muje...Koga i kak se sluchva da si gei? Prosto pitam.



Тема Re: По оня въпроснови [re: Mъж]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано06.11.02 20:16



Не знам от какъв пол си и не ме интересува, по-вероятно е да си жена. Но не искам да коментирам "оня" въпрос, а само да вметна, че преди месеци написа само едно изречение, което си беше съвсем адекватно и затова и ме впечатли.

От което правя извода, че си правиш някакви експерименти.

От което пък ми се дощя да кажа, че е загуба на време тук да си правиш някакви журналистически, социологически, демографски, статистически, поведенчески, маркетингови и още бог знае какви тестове тук. Просто извадката не е представителна. Тъпо е.

Разбира се, потресен съм колко много юзери се появяват в другите ти теми. И ги развиват ли, развиват. Но това си е за моя сметка. Унизително е да осъзнаеш, че част от сънародниците ти обожават клозетни надписи и коментарите по тях. Слава богу, че няма представителност на "извадката".

Впрочем убеден съм също така, че си от юзерите, които предпочитат наличието на модератор. Разбирам умението и старанието, с което доказваш тезата си. Успех!



Тема Re: какво ти е:)))нови [re: eмa]  
АвторMъж (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 01:52



Е па има ли значение кой сам? Тука сме с прекори, аз съм Мъж.
Що гледаш пръвописа, глей смисала. Аз може за майтап така да си пишем.



Тема Re: какво ти е:)))нови [re: eлия]  
АвторMъж (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 01:54



Лизби, що каза че не разбрах нещо ;)



Тема Re: По оня въпроснови [re: Гeвpek]  
АвторMъж (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 01:58



Приятел, аре мерси за подкрепата. Ти си един готин машкар като мене, евалла!



Тема Re: какво ти е:)))нови [re: Mъж]  
Автор eмa ()
Публикувано07.11.02 09:56



Има значение и то най-вече заради самия теб. Ето ти го шанса да докажеш първо на себе си, че си по-голям мъжкар от една жена, лесбийка.



Тема Re: какво ти е:)))нови [re: malina]  
АвторФaми (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 12:41



Истината е ,че аз ,която съм много свободомислеща , сега се подразних...
Просто ІелияІ непрекъснато ни занимава със своите сексуални мисли и предпочитания.
Някак си натрапчиво дори....
Иначе нямам нищо против никой...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.