Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:20 24.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Тема garditeнови  
Авторeva (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 11:55



Niama li estestven na4in/osven bremennost razbira se / da se uveli4at pone malko,zashtoto sam mnogo zle ne stava vapros za goliama promiana savsem malko pak 6te mi e ot polza molia vi ako znaete ne6to pomognete mi!



Тема има начини.........нови [re: eva]  
Автор Evil Brother (pump shaker)
Публикувано28.08.02 12:01



1. Пиии мноГо боза
2. Всяка вечер си хващай циците и ги дърпай колкото се може поФече напред



Тема Re: garditeнови [re: eva]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано28.08.02 12:43



Nema nachin, za $500 she ti reshat problema, a i sti gi napraat po-hubavi

карам черно биеемвие и въоше ни мие ибе


Тема Re: garditeнови [re: eva]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано28.08.02 12:55



по аптеките забелязах, че са плъзнали некви хапове и препарати за уголемяване на бюста. не ги знам дали се постига някакъв ефект, щот` по рождение съм си скептичен, но питах позната фармацевта и тя ме увери, че имало някаква промяна след ползването, но лично тя не била ползвала... аз също не съм
разпитай по аптеките и разните доктори, а по-добре е и да постнеш в някой по-медицински клуб за да те упътят по-точно!

You can run, but you can't hide!


Тема Re: gardite [re: kartal]  
Автор Maлy (brasileira)
Публикувано28.08.02 12:56



Да, това, което казваш е вярно. Има някакъв нов продукт, който съм виждала да го рекламират. За съжаление няма представа дали действа добре по предназначеие и дали няма някакви странични, вредни ефекти, щото това е, което мен би ме интересувало.

Um Anel para a todos governar, Um Anel para encontrа-los,
Um Anel para a todos trazer...


Тема Re: garditeнови [re: Maлy]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано28.08.02 13:05



ако има достатъчно интерес ще се жертвам в полза на народа и шъ погълна необходимото количество химикали за да изследвам ефектите и дефектите и после шъ ви осведомя подробно става ли или не става!

You can run, but you can't hide!


Тема Недей!нови [re: kartal]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано28.08.02 20:43



Ами ако вземе да действа на тестисите?!?



Тема Защо бе!?нови [re: Гeвpek]  
Автор Maлy (brasileira)
Публикувано29.08.02 11:17



Ами ако се окаже, че действа!?
Ще направи щастливи толкова много мъже и жени
Струва си човек да се жертва за човечеството!

Um Anel para a todos governar, Um Anel para encontrа-los,
Um Anel para a todos trazer...


Тема Re: garditeнови [re: kartal]  
Автор Minavasht (случайно)
Публикувано29.08.02 11:54



Веднага ти заявявам че достатъчно интерес е създаден ...
дори се сформира инициативен комитет за набиране на средства ... така де да не се охарчиш ... с цел да подпомогнем туи добро дело за повишаване средностатистицеския размер на женската .. оппс мъжката гърда.

Патриоти ... българи нека подкрепим тоз съвременен балканджи Йово ... които няма да замеря врага с дървета, а с коренно различни и 100% екологични и естествени неща ...

УРААААААААА



Тема Re: garditeнови [re: Minavasht]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано29.08.02 12:08



евала батко за помощта, тамън почнах да спестявам от закуските за тия вълшебни хапове дет` шъ променят живота ми и този на още милиони нещастни български жени (не всички, само онези... те си знаят кои).
а иначе аз съм скромно парче, по 9 бири на ден ме опраат напълно. шъ си лоча бира кроткто и шъ чакам ми пораснат цицорките!

You can run, but you can't hide!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.