Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 19.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Какво ми се случи......нови  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 14:42



на мен.....дето съм видяла какво ли не и в реалния и виртуалния свят...дето ...абе слушайте:)
та значи пиша си с един на ICQ....и след време решаваме да се видим....речено сторено.....отиваме да пием кафе-в най големия дъжд.....ама кво ти пука.....:)
пием си кафето ,бъбрим си..най човешки ...даже и не става дума за свалка.....(поне от моя страна защото още преди да го видя знаех че не е мой тип....не е грозен човека....става дума за друго)
след час се разделяме мило и възпитано......тръгвам си и след около 20 минути получавам СМС-цитирам ви:"привличаш ме ,искаш ли да го направим,някой път?да ти вирна крачетата....".......еееееее.......това за крачетата изяде лайната ама.....отговорих му....че няма да стане ама по такъв начин че да не звучи грубо....пускам си после кюто и кво да видя:"ти си прекрасна жена но не си мой тип....дъра бъра......пък и ме е страх от болести....."....басси като кипнах ...написах му всичко дето ми дойде в главата плюс две три нецензурни.....и той веднага изпълзя онлайн.....и като се почна.....ква ли не ме нарече....невъзпитана.....ограничена.....и незнам кво още....
е кажете мили дами......аз ли съм крива или той криво ме разбра.....никога нищо не съм му обещавала....нито пък е ставало дума за това.....абе направо нямам думи вече.........



Тема Re: Какво ми се случи......нови [re: възмyтeнa]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано08.08.02 14:57



Greshkata ti e, che si se sreshtnala s nego, te (mujete) si misliat, che kato se durjish dobre s tiah i e pokana za chukane ot tvoia strana.
I sled tova se pochva s dosajdaneto....
I za napred ne spodeliai # na GSM, e-maili i strogo lichni neshta.
Dano skoro da se otturvesh ot vuprosnia navlek.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Какво ми се случи......нови [re: възмyтeнa]  
Авторzaebi (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 14:55



gi tia komlexari...



Тема Re: Какво ми се случи......нови [re: възмyтeнa]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано08.08.02 15:12



Грешката ти е, че много си се обяснявала в отговор на тапирския СМС. Друг път като получиш някой такъв шедьовър, те съветвам да напишеш нещо от рода на "Нье, мерси, няма нужда"....

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: Какво ми се случи......нови [re: възмyтeнa]  
Автор Restless (нимфоман)
Публикувано08.08.02 15:24



ауууууууу,горката тя,айде пак ние виновни,ами моето момиче,кой знае какви си ги ръсила в кюто,и после,ама нидей,аз не съм от тях ,как'Сийке.Друг е проблема,ако момъка е бил пълен ръб и простак,и още на 30-тата минута е искал да прави физкултура с теб.Интересно звучи изречението - още преди да го видя,знаех,че не е мой тип !!!!! изумително.Ами на какво си се надявала бе,възмутената,да ти цитира Байрон или сонетите на Шекспир.Тук Драконката е права,щом не искаш такива неща да ти случват - никакво лично инфо за теб и точка.Ако пък си му дала повод да ти говори за чукане още на първата среща,отговора ти е ясен,ако ли пък не,по-горе ти казах с какъв тъпак си си имала работа в нета.

Луд съм по жените!Иначе не съм луд.


Тема Re: Какво ми се случи...... [re: Restless]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано08.08.02 15:41



Еххххх...не четеш внимателската...тя не е възмутена, че и се слагат от първа среща. Възмущава се, че той първи отваря лаф за секс, тя му обяснява нещо от сорта "ама, моля ти се, нямах точно това предвид", а в последствие съвсем неадекватно пичът категорично и заявява, че "на нея може и да и се иска, ама той е свестно момче и се страхува да не го зарази с трипер"...и топката остава в нея.

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: Какво ми се случи......нови [re: marta_s]  
Автор Restless (нимфоман)
Публикувано08.08.02 15:57



ехххххх,Мартичка,искрено се забавлявам от писанието ти,значи тя се възмущава ,че момъка ПЪРВИ отворил дума за секс,и по този начин и развалили кефа,като я изпреварил.Абе тия двамата,вземи единия - удари другия.Ей така девствени ще си умрат.А ти си добре както виждам

Луд съм по жените!Иначе не съм луд.


Тема Re: Какво ми се случи......нови [re: Restless]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано08.08.02 16:07



хм,...гадинке... нарочно се правиш на идиот, нали

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: Какво ми се случи......нови [re: marta_s]  
Автор Restless (нимфоман)
Публикувано08.08.02 16:12



хм,дарлинг,кво да ти кажа,аз съм роден такъв,баба ми казваше,че съм неспасяем случай,но ако пък знаеш,колко е гот така

Луд съм по жените!Иначе не съм луд.


Тема Re: Какво ми се случи......нови [re: Dragoness]  
Автор nasman (непознат)
Публикувано08.08.02 16:22



Ще излезе, че изобщо свалки и секс не трябва да има. Досаждането за което говориш не е във всеки случай.
Значи хората ог горния разказ са стигнали почти до средата на свалката, но онзи пич просто е направил много овчарски подход. От тук нататък нещата естествено не стават. Но ако той не беше бързал с тия глупости и предизвика по някакъв друг начин интерес у нея, можеше и да позаприлича на неин ТИП, и после събитията да се развият по друг начин. Т.е. и крачката и наистина можеше да се отворят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.