Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:57 24.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Пак триъгълник :(нови  
АвторBeнeлинa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.02 22:11



Направо ще пиша, че ако почна да обяснявам ще стане дълга. Спах с брата на съпруга ми (от 1 г. и половина - брак), много тъпа история, обаче ми хареса, имаше страхотна тръпка, съпруга ми в момента го няма, но скоро си идва. Чувствам се адски долна кучка заради постъпката си и в същото време направо се побърквам от мисълта за брат му. Брата също си пада, но той си е доста ексцентричен човек. Толкова съм объркана, че ще се побъркам накрая, не знам какво да правя и въобще някой изпадал ли е в аналогична ситуация. Дайте ми спешни съвети как да постъпя, какво да правя.



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано07.07.02 22:45



Аз бих ти препоръчала да се правиш на 3 и половина и ако държиш на съпруга си, да забравиш, че изобщо се е случило, и да си го спомняш само докато заспиваш понякога.
Първите 2 години от брака са най-опасни за такива случки, после някакси меракът за такива екстремни преживявания намалява от само себе си.
Поздрави



Тема Венелина, тук вече на ставанови [re: Beнeлинa]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано07.07.02 23:36



въобще дума за теб и твоите сентименти, а за отношенията между двама братя. Така че забрави за себе си и послушай какво ти е написала ellion - зарязваш връзката и си гледай мъжа (може и друг - ако твоят не ти стига - само не и девер си)!

Просто са ти слаби ангелите - отсъства човека за известно време и ти - хоп! - изчукваш се с първия подръчен (по случайност - брата - по-неудачен избор от това: здраве му кажи!). Лошо няма - ще ти остане хубавия спомен, ако постъпиш мъдро от тук нататък и запазите тайната.

Semper Fidelis


Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: ellion]  
Автор Fairy (непознат )
Публикувано08.07.02 00:43



Не съм съгласен, че някои години от брака са по-опасни за изневяра от други! Тази "опасност" е ежедневна според мен. Никога не знае човек какво може да го сполети. Днес тъй, утре онъй. Това е положението, никой никога не може да е сигурен.



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
АвторNevena (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 01:32



A brata kakvo misli po vuprosa?



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
Авторlady (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 10:42



familnata blizost ot takiv vid........ne e izkliuchena.
No,tova shte e do vreme i ne e isano bratiata kakvo shte napraviat.
Ediniat e saprug,drugiat liubovnik-slojno!
Abe,razkaray devera !!!mirna ti glava......



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: lady]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 12:42



Искаш съвет от някой изпаднал в подобна ситуация?!
Е, добре моята не е същата, но е подобна.
С тази разлика, че това не беше брат му(за щастие той има сестра:):):)), а най-добрият му приятел.
И то не веднъж, а цели четири пъти!
Повярвай ми колкото по-бързо се отървеш от мисълта за това което си направила, толкова по-добре!
Защото това вероятно е само тръпка, а пък струва ли си да рискуваш толкова много!
Измисли нещо което да ангажира цялото ти внимание за да не мислиш много-много.
Но в никакъв случай не го прави отново, защото нещата ще стават все по-сложни и ще ти е нужно повече време и енергия после да се справиш със ситуацията.
Не си усложнявай живота. А сега се отпусни, поеми си дъх и хич да н ти пука!
И още нещо: В никакъв случай , ама никога не казвай на съпруга си!Някои работи те няма никога да ги разберат, а още по-малко да простят!



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: ellion]  
АвторBeнeлинa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 20:58



Мисля си да го забравя, но този брат въобще не ми дава мира, сега е като отнесен, постоянно ми се обажда и дори ми каза, че - добре че сме го направили така съм си останала в семейството. Ще ме побърка това момче.

Аз също искам да си трая, но трябвада изолирам брата от нас, а това е меко казано невъзможно - той в момента кара "тежък период" и ние се явяваме отдушниците - забавляваме го - а сега се оказа, че аз основно

Благодаря за съвета ще се възползвам максимално



Тема Брата мислинови [re: Nevena]  
АвторBeнeлинa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 21:03



.... че не сме направили нищо лошо, защото съпруга ми му каза да се грижи за мен и въобще да не ме изтървава от очи и ръце ако се наложи, а ние май го приехме буквално

Както казах брата е много изчанчен човек и въобще не знам какво може да направи - малко се страхувам от реакцията му като се видим тримата.



Тема А ако мъжа ми разберенови [re: aнaлorичнa]  
АвторBeнeлинa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 21:07



посъветвай ме тогава какво да правя да отричам ли, барт му ми се кълне че никога няма да му каже, но също ми казва, че ме обожава и въобще ще му е много трудно да пази тази тайна и аз какво да правя сега, вярвам му, но .... имам си едно но!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.