Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Опитайнови [re: anonimna]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.07.02 11:41



да поговориш с него за това как се чувстваш, но без да го обвиняваш.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Опитайнови [re: nbb]  
Авторanonimna (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 11:45



mnogo pati mi se e iskalo da go napravim i ot samo kato zapochna i se razplakvam.Iskam da go pregarna i da kaja che go obicham,a tova,koeto uspiavam da kaja e tolkova li me mrazish:(



Тема Моето мнениенови [re: anonimna]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано11.07.02 11:50



Няма ли възможност да тръгнеш на работа, детенцето на колко е?
Докато седиш вкъщи, нещата НЯМА да се оправят, а напротив - ще станат по-зле. Гаранция.

You don't fool me


Тема Re: Моето мнениенови [re: Kapли]  
Авторanonimna (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 11:54



znam che tova e edin variant za rehsvane pone emocionalno za men na problema,no mi e rtudno da zapochna rabota,vsashtnost ochakvam niakakvo razvitie za rabota sega,dano stane.
Shte kaja neshto,koeto moje da ne se haresa na niakoi,no ne moga da zapochna kakva da e rabota,zashtoto triabva da se saobrazia s maja mi i s negovoto polojenie...
A az sam saglasna i prodavachka da bada,samo i samo da se zanimavam s neshto



Тема Re: neznamнови [re: anonimna]  
Авторanonimna (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 11:58



Niakoi dali bi mogal da mi kaje koordinati na shkoli za latino tanci v Sofia?
Tam pone se izrazhodva energia,a az mnogo obicham tazi muzika



Тема Re: Моето мнениенови [re: anonimna]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано11.07.02 11:59



Тогава стискам палци да изскочи нещо подходящо:)))))

Седенто вкъщи не е довело никого до добро за съжаление.......

You don't fool me


Тема Re: neznamнови [re: anonimna]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано11.07.02 12:07



На басеина на Мария Луиза в четвъртък вечер.... Питай Анима за повече информация.



Тема Направи го,нови [re: anonimna]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.07.02 12:15



хич не е трудно, все някой трябва да направи първата крачка.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Опитайнови [re: anonimna]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано11.07.02 14:57



Възможно е да не те мрази, но да ти е обиден за нещо - да си закачила без да знаеш някоя тънка струна. Попитай го. По подобен начин се държи мъжът ми когат ми е мнооооого обиден за нещо, но за 3-4 дни му минава и пак се държи нормално.



Тема Re: Представям синови [re: anonimna]  
Автор cвeтyлka (непозната)
Публикувано11.07.02 16:17



какво е в душата ти. Цял ден редиш мисли в главата си какво точно ще кажеш и как ще го кажеш, но когато дойде момента да го направиш, то все не се получава. Или изобщо не можеш да започнеш, или ако започнеш от устата ти излиза не онова, което си мислела да кажеш. Много е трудно наистина, особено пък когато отсрещната страна не проявява особено желание за провеждане на разговора или пък изобщо няма необходимост от такъв. И все пак... Ако наистина обичаш и държиш на съпруга си, трябва да опиташ. Може би ако предварително разиграеш в съзнанието си целия сценарий на разговора, с евентуалното му тръгване в една или друга посока, ако си достатъчно подготвена психически за него, той ще се получи. Сигурна съм, че какъвто и да е резултата от него ти ще се чувстваш по-добре след това, защото ще знаеш че си направила каквото е било нужно, а и яснотата и известното винаги са за предпочитане пред неизвестността.
Искрено ти желая успех и стискам палци за добър изход от ситуацията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.