Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 21.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Пак триъгълник :(  
АвторBeнeлинa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.02 22:11



Направо ще пиша, че ако почна да обяснявам ще стане дълга. Спах с брата на съпруга ми (от 1 г. и половина - брак), много тъпа история, обаче ми хареса, имаше страхотна тръпка, съпруга ми в момента го няма, но скоро си идва. Чувствам се адски долна кучка заради постъпката си и в същото време направо се побърквам от мисълта за брат му. Брата също си пада, но той си е доста ексцентричен човек. Толкова съм объркана, че ще се побъркам накрая, не знам какво да правя и въобще някой изпадал ли е в аналогична ситуация. Дайте ми спешни съвети как да постъпя, какво да правя.



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано07.07.02 22:45



Аз бих ти препоръчала да се правиш на 3 и половина и ако държиш на съпруга си, да забравиш, че изобщо се е случило, и да си го спомняш само докато заспиваш понякога.
Първите 2 години от брака са най-опасни за такива случки, после някакси меракът за такива екстремни преживявания намалява от само себе си.
Поздрави



Тема Венелина, тук вече на ставанови [re: Beнeлинa]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано07.07.02 23:36



въобще дума за теб и твоите сентименти, а за отношенията между двама братя. Така че забрави за себе си и послушай какво ти е написала ellion - зарязваш връзката и си гледай мъжа (може и друг - ако твоят не ти стига - само не и девер си)!

Просто са ти слаби ангелите - отсъства човека за известно време и ти - хоп! - изчукваш се с първия подръчен (по случайност - брата - по-неудачен избор от това: здраве му кажи!). Лошо няма - ще ти остане хубавия спомен, ако постъпиш мъдро от тук нататък и запазите тайната.

Semper Fidelis


Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: ellion]  
Автор Fairy (непознат )
Публикувано08.07.02 00:43



Не съм съгласен, че някои години от брака са по-опасни за изневяра от други! Тази "опасност" е ежедневна според мен. Никога не знае човек какво може да го сполети. Днес тъй, утре онъй. Това е положението, никой никога не може да е сигурен.



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
АвторNevena (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 01:32



A brata kakvo misli po vuprosa?



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
Авторlady (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 10:42



familnata blizost ot takiv vid........ne e izkliuchena.
No,tova shte e do vreme i ne e isano bratiata kakvo shte napraviat.
Ediniat e saprug,drugiat liubovnik-slojno!
Abe,razkaray devera !!!mirna ti glava......



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: lady]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 12:42



Искаш съвет от някой изпаднал в подобна ситуация?!
Е, добре моята не е същата, но е подобна.
С тази разлика, че това не беше брат му(за щастие той има сестра:):):)), а най-добрият му приятел.
И то не веднъж, а цели четири пъти!
Повярвай ми колкото по-бързо се отървеш от мисълта за това което си направила, толкова по-добре!
Защото това вероятно е само тръпка, а пък струва ли си да рискуваш толкова много!
Измисли нещо което да ангажира цялото ти внимание за да не мислиш много-много.
Но в никакъв случай не го прави отново, защото нещата ще стават все по-сложни и ще ти е нужно повече време и енергия после да се справиш със ситуацията.
Не си усложнявай живота. А сега се отпусни, поеми си дъх и хич да н ти пука!
И още нещо: В никакъв случай , ама никога не казвай на съпруга си!Някои работи те няма никога да ги разберат, а още по-малко да простят!



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: ellion]  
АвторBeнeлинa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 20:58



Мисля си да го забравя, но този брат въобще не ми дава мира, сега е като отнесен, постоянно ми се обажда и дори ми каза, че - добре че сме го направили така съм си останала в семейството. Ще ме побърка това момче.

Аз също искам да си трая, но трябвада изолирам брата от нас, а това е меко казано невъзможно - той в момента кара "тежък период" и ние се явяваме отдушниците - забавляваме го - а сега се оказа, че аз основно

Благодаря за съвета ще се възползвам максимално



Тема Брата мислинови [re: Nevena]  
АвторBeнeлинa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 21:03



.... че не сме направили нищо лошо, защото съпруга ми му каза да се грижи за мен и въобще да не ме изтървава от очи и ръце ако се наложи, а ние май го приехме буквално

Както казах брата е много изчанчен човек и въобще не знам какво може да направи - малко се страхувам от реакцията му като се видим тримата.



Тема А ако мъжа ми разберенови [re: aнaлorичнa]  
АвторBeнeлинa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 21:07



посъветвай ме тогава какво да правя да отричам ли, барт му ми се кълне че никога няма да му каже, но също ми казва, че ме обожава и въобще ще му е много трудно да пази тази тайна и аз какво да правя сега, вярвам му, но .... имам си едно но!!!!



Тема Направи каренови [re: Beнeлинa]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано09.07.02 00:20



Разберете се с мъжа си да оправи жената на брат си, та да са квит и мир да има!



Тема Re: А ако мъжа ми разберенови [re: Beнeлинa]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 09:36



Доколкото разбирам твоят мъж може да разбере или от теб или от брат си.
Ти със сигурност няма да му кажеш.
Остава барата на съпруга ти.
Или излиза, че проблема е единствено в брата.Ти трябва да го убедиш, че всичко е било де да знам моментна слабост или грешка или и аз незнам. Убеди го че, това никога, ама никога няма да се повтори.
Трябва да знаеш че, ако случайно се поддадеш отново на изкушението нещата така ще се объркат, че едвали ще можеш да спреш брата(ако наистина са верни нещата които ти е наговорил).
Само да знаеш как са ми омръзнали мъжете с техните всекидневни влюбвания!Така, че имай си не едно, а много на ум.
И оше нещо.
Не губи самообладание и контрол над положението.Не изпадай в паника, защото едвали ще можеш да реагираш както е нужно.
В къщи се дръж нормално и не показвай емоции.
Лично при мен той разбра (от "доброжелатели")
и представяш ли си така се посмя......И то защото аз не изгубих самообладание нито за момент. Нито промених държанието и настроението си.
Успех!



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
Автор Tиa (fall in love)
Публикувано09.07.02 10:20



Samo edna godina i polovina? ...Ne e mnogo! ..i imalo trapka s brata? ...Moia savet e : BIAGAIIIIIIIIIII ...sabirai si bagaj4eto i iz4ezvai ...Dokato e vreme... Shtom si se izkushila i "brat4eto" ti e haresalo pove4e, taia rabota niam da ostane taka. Myja ti, shte ti e dosta sku4en... Shte se ma4ish i terzaesh,shtom brat mu e postoiano naokolo. Shte jiveesh v postoianen strah neshto da ne se izdani.
Po4ni nanovo i gledai pove4e da ne pravish sashtata greshka (izkushenie).

Da bi mirno sedialo, ne bi 4udo vidialo !
Uspeh.

TITLE: deepheartwoundmaker


Тема Nikoi ne pazi taina vechnoнови [re: aнaлorичнa]  
Автор _glupi (Soul)
Публикувано09.07.02 10:43



Imashe i takuv film daje
ama si e taka..
eto vijdashli kak i pri tebe e razbral. Niama znachenie ot kogo i po kakuv nachin. Vse shte izleze neshto nezavismo koga. I togava shte si zagubi doverieto v neia. Zashtoto ako si priznae, shte pojivee malko v gadna obstanovka i ako muja i ia obicha mnogo shte razbere i prosti na neia. A s brat si shte se opravi sam. Tia triabva spored men da bude iskrena pred tozi koito obicha.

Онова което за гъсеницата е краят на света, за наблюдателя е просто пеперуда ( R.Bah. "Illusion")


Тема Re: Nikoi ne pazi taina vechnoнови [re: _glupi]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 11:44



Знам, всички така разправят истината, истината, обаче от опит разбрах, че на практика нещата не стоят така.
А при мен всичко вече е ок.
Никой не е длъжен да следва моя пример.Просто споделих, как аз се справих с проблема.И то успешно.
Веднъж вече направих подобна грешка, като споделих нещо и живях цели две години в някакъв ад.Време на преследване и съмнения.
Неискам да си спомням.
А човек най-бързо прощава единствено и само на себе си.Тя ще си прости със сигурност, но той.......



Тема Re: Nikoi ne pazi taina vechnoнови [re: aнaлorичнa]  
Автор Kpъr ()
Публикувано09.07.02 12:29



тя ще си прости, ама дали и те ще и простят? и без да се казва, ще се усети ...

най-добре е съвета на Тиа...

или да избяга наистина. да отиде на дълга почивка/ваканция без двамата.../някой от тях може и да я последва?/...


или да избяга без да е надалеч - да отказва и на двамата тук и сега... може би, направо да си намери някой друг? но защо... няма причина. причината е само че е по важна тръпката за двамата, докато за третия дали е така?

Редактирано от Kpъr на 09.07.02 12:34.



Тема Re: Nikoi ne pazi taina vechnoнови [re: aнaлorичнa]  
Автор _glupi (Soul)
Публикувано09.07.02 13:50



Obache spored mene ako go obicha tolkova mnogo...SHte i e oshte po-trudno da prosti na sebe si. Ili ako uspee da prosti za sama postupka, posle shte triabva da si prosti i za tova che go e izlugala. + Tova vseki sluchai e chasten. Sled kato pri teb se e sluchilo taka ne znachi che pri neia shte e sushtoto. Moje te dvamata da imat suvsem razlichen ot tvoia nachin na mislene. A kato gledam mai e taka. Zashtoto ako beshe kato teb niamashe da pishe tuk za suvet a ot dumite i si lichi tochno tva koeto i teji mnogo i edva li shte zabravi ako obicha mnogo muja si.
Moe mnenie.

Онова което за гъсеницата е краят на света, за наблюдателя е просто пеперуда ( R.Bah. "Illusion")


Тема Как се казва филма, май трябва да го гледам спешнонови [re: _glupi]  
Авторвeнeлинa (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 13:57



моля напиши ми заглавието на филма.
Не мога да му призная, ще стане еднаааа, преди огромно количество време двамата братя са делили едно гадже :(((, ама като съм глупава кучка и въобще бях забравила тая история .... голяма драма е било накрая, сега явно нещата се повтарят и аз съм в центъра, а брата е такова кукуриго, много е сладък ама от тоя тип дето само отстрани да им се радваш, не ти е нужно такова нещо в къщи, с три думи - човек ва изкуството.

Стоя си кротко и чакам завръщането на съпруга, изключила съм всички телефони, изтрила съм СМС-те, подготвила съм тук любимите му лакомства и го чакам днес или утре ще си дойде. Ще си мълча като пукал!!! Въобще дума няма да кажа, пък ако онзи дивак се изтърве или нарочно му каже, мисля да го убия да имате предложения за убийства на брат? Ако случайно ме спипат ще отричам до последно!!!

Стискайте ми палци



Тема Re: Nikoi ne pazi taina vechnoнови [re: Kpъr]  
Автор _glupi (Soul)
Публикувано09.07.02 14:00



A kato otide na dulga pochivka SAMA i to sled 1 god i polovina brak ne mislish li che muja i shte ia popita kakuv e problema i zashto iska da ide? Togava oshte edin put li da go izluje?

Онова което за гъсеницата е краят на света, за наблюдателя е просто пеперуда ( R.Bah. "Illusion")


Тема Re: Как се казва филма, май трябва да го гледам спешнонови [re: вeнeлинa]  
Автор _glupi (Soul)
Публикувано09.07.02 14:13



eee otdavna beshe kato go gledah:)
Ne si spomniam kak se kazva ama ne se govoresh za tova izobshto. Toest podobno e samo che ne s brat :) Muj i jena jiveeha zaedno i za da ne ia zagubi toi skri neshto ot neia...ne si spomniam naistina, mai beshe neshto zaroveno v edna gradina. I sled mnooooogo godini na neia i kazaha, a toi misleshe che edinstven znae za tova. Posle si prizna i tia nameri tam tva neshto nenam ko beshe... I nakraia na filma se poiaviha edni golemi natpisi :" Nikoi ne pazi taina vechno" S edna duma po-dobre sega mu kaji otkolkoto po-kusno toi sam da razbere. Neznam kak shte jiveesh taka s dvamata vseki den pokrai tebe a i brat mu spored men "shte se pohvali niakade". Ako naistina taka ti e govoril....chovek e sposoben na vsichko za da zapazi lubovta si. Togava veche moje i da ia opleskash poveche ot sega.

Онова което за гъсеницата е краят на света, за наблюдателя е просто пеперуда ( R.Bah. "Illusion")

Редактирано от _glupi на 09.07.02 14:21.



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано11.07.02 13:00



бах що нямам и аз един брат, да го оженя та да си праскам снахата с кеф... а ако имах повечко братчета, ехееее к`ва въртележка щехме да спретнем, че то само на балдъзи живее ли се???
много си се спекла за глупости. и к`во са? турили сте си го и голем праз, кат` че ли кой знае к`во е станало. глейте си кефа и т`ва е! бах хората, вие чукането за к`во го имате бре? за най-великото нещо измислено в юнивърса ли??? ай сиктир, кат` толкоз ви е страх от мечки, що ходите в гората, че не разумех?

You can run, but you can't hide!


Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Tиa]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано11.07.02 13:04



стига бега пък ти!!! само бегаш ли бегаш! земи седни си на дупето... ако не знаеш точно къде, ей тука ела да седнеш, тамън един тръгна да става!
ай са сериозно! що си мислиш, че мъжа ще и стане скучен??? след като е изкръшкала значи до известна степен вече е станал такъв, не би ли се съгласила??? а и к`во против имаш изкушенията??? то от убавото бега ли се??? а??? хмммм бега се май!

You can run, but you can't hide!


Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
Автор ФЮT (Опасна болест)
Публикувано11.07.02 13:25



Единият вариант е да се държиш дистанцирано с брата и хладнокръвно с мъжа. За тази цел трябва да си повярваш, че не си го направила! Била е друга! Защото рано или късно мъжът ти ще разбере, знаеш как става: напиват се или се скарват и единия затапва другия с коза, че е спал с жена му.
Другия вариант е да бягаш както ти каза Тиа. Също нелесен избор.
Що си се забъркала в тая каша беееее??? Приятели, колеги нямаш ли, че си му се вързала на тоя??? И най-гадното знаеш ли кое е? Че винаги ти си прецаканата ! Понеже си чуждата. От собствен опит знам.



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: kartal]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано11.07.02 13:48



Карти, ако имаше брат можеше и да си в положението на съпруга ей как веднага се постави в ролята на брата



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Niya]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 14:24



Да, защо да не попадне в ролята на съпругата, стига жена му да има сестра и ха едната, ха другата



Тема Писах, че е дълго за обяснениенови [re: ФЮT]  
АвторBeнeлинa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 22:28



Стана тя каквато стана, случайно разбира се, въобще не е планирано, то тия работи така стават. Притеснявам се че като се скарат може да се изтъкне тая случка, разчитам, че не пият заедно и не се напиват. Абе малко е по-особена работата - може и да се измъкна. За сега си мълча, върна се съпруга ми и ми е едно криво, ама трая си и се усмихвам и много му се радвам, но гледам да не прекалявам, че ще стана подозрителна



Тема Re: Писах, че е дълго за обяснениенови [re: Beнeлинa]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 09:36



Много добре!
Не изпадай в паника, дръж се естествено и не губи самообладание.
Когато двамата се срещнат(нали са братя това сигурно ще стане скоро) ти не се крий, не избягвай срещата. Повярвай ми при тази тяхна среща след случая твоето поведение ще бъде определящо за хода на нещата по-нататък. Знам от опит, че тогава е най-трудно да гледаш и двамата в очите.
Сигурно знаеш, че езикът на жестовете е даже много по-силен от думите, защото той просто внушава нещо, дори несъзнателно.Именно за това пред мъжа си не си крий ръцете, дръж ги с дланите нагоре, когато говориш с него , не ги кръстосвай пред гърдите си, гледай го в очите.
Дано това ти е от полза!
Успех!



Тема Леле,нови [re: aнaлorичнa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.02 10:06



скоро не се бях смяла така.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Леле,нови [re: nbb]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 11:00



Да, така се смеят невежите!
Знаеш ли, че това е цяла наука, която се изучава в по-цивилизованите държави и най-вече от тия дето се занимават с политика!
Ето ти друга тема за размисъл.



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Niya]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано12.07.02 11:28



ми че то лошо нема, нека се търкат, нали ми е брат! всичко мое, дет` се вика е и твое!
не го разбирам аз твоя консерватизъм, абе не точно да не го разбирам, леко го схващам, ама се чудя, за к`во бря? по-гот ли е така? за чий, си ги слагате тия ограниченя?? защото си мислите, че нормите са наложени от развитата цивилизация? да ви пикам на цивилизацията, хората се изтрепват кат` зверове пък вие се фащате за едното чукане, да ви имам представите за нравственост!

You can run, but you can't hide!


Тема Знам, скъпа,нови [re: aнaлorичнa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.02 12:06



стана ми смешно за друго, но не смятам да ти давам повече обяснения. Ти си умно момиче, ще се сетиш.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема окнови [re: nbb]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 12:19



разбрах



Тема жено, разкрих те!нови [re: Beнeлинa]  
Автор happyend (приятел)
Публикувано12.07.02 12:22



Тъкмо си викам - е сега, егати боя! Разпознах те и те гепих! Пък току се сетих - ми аз нямам брат.....


Та не се шашкай. Дори и брат му да реши да се заяжда/изфука и си каже, ти пък ще твърдиш, че е било само негов мокър сън.
Виж, ако ти стане навик, изхода е през 13-та зала /за по-младите - там се гледаха бракоразводните дела/

never mind the potatoes, if the soup is good


Тема Re: Леле,нови [re: aнaлorичнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 12:26



Такова дълбоко пропадане в дълбините на науката си е направо за завиждане, но пропадането ви в морала е направо за съжаление И както се казва, ако не беше трагично, щеше да е смешно. Преди да изучите езика на жестовете да бяхте научили езика на морала. За какво сте встъпвили в брак и лъжете човека до себе си, като ви е още слаб ангела? А отговорите може да направим като в тест по етика и морал:

а/ защото брака гарантира материалните ми интереси и всякакви други лични интереси, въобще съм си меркантилна личност;

б/защото така правят всички;

в/защото съм възпитана в морала на прапра...баба си, който определя първият ми партньор в секса да е и първият ми съпруг;

г/защото бях замаяна от любов и подведена от съпруга си (опа, намерихте си оправдание и на кой да лепнете вината!);

д/защото не знаех, че има свободна любов и свободен избор на сексуални партньори преди брака;

е/защото нашите ме омъжиха насила;

ж/друго...

Отговорите от група "ж" ще бъдат най-заинтригуващи



Тема Ев, happyend ....нови [re: happyend]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 15:26



Страхотни сте!
Доста се повеселих!
И понаучииииих!

Обещавам най-тържествено, че никога няма да правя така!
Какво чудо, разбрах греха си!
Вече ще живея като добра християнка!
И имам ли избор след като happyend няма брат.......



Тема ... аналогичен случайнови [re: aнaлorичнa]  
Авторhappyend (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 15:58



аз и брат мога да играя, ти само кажи.



Тема а, и още нещонови [re: aнaлorичнa]  
Автор happyend (приятел)
Публикувано12.07.02 16:14



не съм ангелче с кристално минало.
та не ме слагай с господинът Ев в една група, не съм на нужната морална висота.


Пък за награда ще ти разкажа вица за "аналогичния случай"

never mind the potatoes, if the soup is good


Тема Re: а, и още нещонови [re: happyend]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 16:27



Аз вица го знам!
Може и аз да съм ти го разказвала?!

И други работи знам.....Приятел



Тема Re: а, и още нещонови [re: happyend]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 16:29



морала го разбирам, ама не ми харесва да го спазвам



Тема Re: а, и още нещонови [re: aнaлorичнa]  
Авторhappyend (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 17:12



Дойдохме си на думата...
посоката ми харесва.
и какво друго знаеш?



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
АвторF (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 04:47



Purva i edinstvena gre6ka - brak. Ottuk ve4e milion tonove naprazna hvurlena psihi4na energia, koiato moje6e da otide za po - dobri tseli!




Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
Авторebachite (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 14:47



ami kakwo da ti kazha. gadno e , no za smetka na towa stom tie bilo hubawo.... i az spah s prijatelkata na mojata prijatelka i sega mi e syshto tolkowa ebano.... zhiwot...



Тема Re: Nikoi ne pazi taina vechnoнови [re: _glupi]  
Автор Kapмeн (изнервена)
Публикувано14.07.02 00:12



В никакъв случай не трябва да си признава!!!!Ако обича мъжа си по-добре да му спести това?Какво ще спечели от тази истина?Някой беше казал,че ако хората през цялото време говореха истината,на света нямаше да има дори и двама приятели!
Само ще си провали брака,мъжа и ще се скара с брат си и още по-лошо може да стане!
Ако не е влюбена в брата и няма намерение да се развежда,признанието е най-глупавото което би могла да направи!Защото хората прощават,но не забравят.........



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: kartal]  
Автор Tиa (fall in love)
Публикувано14.07.02 03:25



"trygnal da stava " A stiga be ti se maitapish ? Ei treba pisheme u rekordite na gines 4e e tragnal da stava
A az imam kade da sedna..ima :divani. futioli.stolove,i.t.n...
kup neshta za sqdane.... A tam kadeto ve4e sam sedqla i mi e neudobno ..nqma ve4e da sedq..

Osven tava ! Az ne bqgam a si hodq...Na momi4eto kazvam da bega..4e zdravata go e zagazila...
i ima neshto vqrno, za da go napravi zna4i maja i i e dosta sku4en...A sega oshte pove4e ...
Kazah 4e spored men tova e reshenieto ... Za tvoito mnenie ne me barka...
Ade sys zdrave... i vnimavai ti kade sqdash!!!

TITLE: deepheartwoundmaker


Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Tиa]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано14.07.02 11:35



ух че си ми люта!!! ауууу не те кефи значи да сядаш вече там... шъ му предам да знаиш!!! ама после да нема - ама що не ще да става

You can run, but you can't hide!


Тема Re: Писах, че е дълго за обяснениенови [re: Beнeлинa]  
Автор non_anon (lyubopiten)
Публикувано14.07.02 11:40



ako ne dajboze se nauchi myzyt ti otrichaj! kazvash che na brata mu se shte ama njam i otrichash! abe babite taka ni ucheha,nie si mislim che sme neshto razlichno....takiva raboti ne trjabva da se znajat...po-dobre symnenie otkolkoto uverenost....



Тема Само пръчка в тоя случай....нови [re: Beнeлинa]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано14.07.02 23:42



....ееее това жените направо нямам думи......
Ако съм ти мъж и те разбера...особено с брат ми (ако имам такъв)...ще те смачкам от бой и ще те изгоня...срамота....на 2-та година.....



Тема Re: а, и още нещонови [re: aнaлorичнa]  
Авторжeнeн мъж (Нерегистриран)
Публикувано14.07.02 23:59



Ех, добре че има и курви! Иначе какво щяхме да правим без вас?



Тема Re: Само пръчка в тоя случай....нови [re: TCP/lP]  
Авторjena (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 00:19



Добре,че не си ми мъж.........Между другото какво лошо виждаш в това жена ти да се иэчука с някой друг,пък било и брат ти.Да не би да се страхуваш,че ще эагубиш в съревнованието?Аз съм семейна от почти 10 години и нямам нищо против сестра ми да сподели легло с мъжа ми,ако това ще им достави удоволствие.Би ми било по-гадно,ако отиде на проститутка,эащото ще се эасегна в личен план/раэбираш ли ме какво имам пред вид?/



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: kartal]  
Автор Tиa (fall in love)
Публикувано15.07.02 03:08



Ama 4e si smel !!! A ti tva opavaneto za kakvo go imash???
Adi taka po tvoita logika da q karame... Dai bashtami da me opne ili maikati da te opne...A ne be dai po veliki idiotshtini ..
Da si rodia edno mom4ence i da si go opavam...A ti da sa ojenish si napravish edna dashteri4ka i pak taka ..??????
Lele maleeeeeeee..... a ti za kakvo go imash tova v iunivarsala ??? za dobro utro li ???

Vqrno e 4e horata sa sazdali normite i morala, ama nesa gi sazdali za nqma shto, i ne za den i dva!!! I ako nikoi ne se saobrazqva s tqh... Na kakvo shteshe da zaprili4a???

P.S. I na koe to4no vikash "sikter" ????

TITLE: deepheartwoundmaker


Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
Авторcъвceм cлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 09:08



Мдаааааа, дето имаше един лаф - ожени се, брате, да се отебеме и ние

Айде, със здраве



Тема Re: а, и още нещонови [re: happyend]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 09:27



Знам да се забавлявам!



Тема Re: а, и още нещонови [re: жeнeн мъж]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 09:27



Каквото и сега правиш бе тъпако!
Смени си ръцете!



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Tиa]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано15.07.02 10:34



това твойто е кръвосмешение - разбирай извращение! прочети точно каква е случката и тогава пак се обжадай!!!!
а за сиктира пак шъ го кажа - ай сиктир бе, писна на зрителя!!!!

You can run, but you can't hide!


Тема докато не видянови [re: aнaлorичнa]  
Автор happyend (приятел)
Публикувано15.07.02 10:49



не вярвам...

never mind the potatoes, if the soup is good


Тема Re: докато не видянови [re: happyend]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 11:51



ЕЛА И ВИЖ!



Тема ръкавицата е хвърленанови [re: aнaлorичнa]  
Автор happyend (приятел)
Публикувано15.07.02 11:58



идвам!
ама къде и кога...

never mind the potatoes, if the soup is good


Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: kartal]  
Автор Tиa (fall in love)
Публикувано15.07.02 12:02



Neznam na zritelia , ama na men mi pisna..Ade u levo majki ...
Idi se zaiajdai s niakoi drug, na tvoito intelektualno nivo ne slizai na moito .

TITLE: deepheartwoundmaker


Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Tиa]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано15.07.02 12:09



не, не, не какче, недей, не ме зарязвай така... шъ слушам... обещавам... да съм добро дете!!!!

You can run, but you can't hide!


Тема Re: ръкавицата е хвърленанови [re: happyend]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 12:43



ЧАКАМ!

ТУК И СЕГА!



Тема хайде денови [re: aнaлorичнa]  
Авторhappyend (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 12:51



май те бива само на приказки, скрита зад анонимност...
ще се покажеш ли?



Тема само предупреждавам!нови [re: aнaлorичнa]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 12:54



Луда!



Тема Re: хайде денови [re: happyend]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 12:58



А ти?



Тема Re: само предупреждавам!нови [re: aнaлorичнa]  
Авторhappyend (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 12:57



само предупреждавам - simply the best



Тема Re: хайде денови [re: aнaлorичнa]  
Авторhappyend (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 13:05



да, но персонално. прати връзка на:
emo@einet.bg



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: kartal]  
Автор Tиa (fall in love)
Публикувано15.07.02 13:06



Spoko ne te zariazvam....
"Shy slusham" ...Obeshtania,obeshtania i pak obeshtania
"Dobro dete".... Oh! Ot tvoite ustenca v bojiite ushi.

TITLE: deepheartwoundmaker


Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Tиa]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано15.07.02 13:10



е шъ видиш!

You can run, but you can't hide!


Тема Re: Само пръчка в тоя случай....нови [re: TCP/lP]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано15.07.02 13:29



Alooo, ia zemi da si uviesh topkite okolo vrata i si zavri tupata glava v prepuciuma, che i bez tova za drugo ne stavash.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Само пръчка в тоя случай....нови [re: jena]  
АвторPicha (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 15:11



На каква ми се правиш?"Сестра ми да се изчука с мъжа ми"И после как ще се погледнете?Вярваш ли си въобще?



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
АвторPicha (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 15:22



Въобще не мисля да те утешавам.Като си Тъпа Гъска сега ше си сърбаш попарата!Що не мисли когато му се сваля?А си седнала да умуваш сега.Да беше някой друг-разбирам,ама брата...А ако е и лабилен ще има да трепериш...Сама си си виновна!Заслужаваш шут!!!



Тема Ebasi moralistite, ebasi chudotoнови [re: Dragoness]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано15.07.02 15:28



Koi ste vie be ...
Otkude na kude sudite horata...

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
АвторTиxaтa вoдa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 20:59



Без да съм изчела всичко,отговарям само на теб.
Минах по тази пътека преди 7 години.Чуках се с девер ми около половин година/и той е семеен с деца на годините на моите/,но е по-голям с 8 години.Той е бсолютно безотговорен към семейството си още от началото-не че това ме е подтикнало...Аз му бях първата след брака му,но не мога да понасям мисълта,че след като му казах "КРАЙ",той ме намрази и ме следи повече от мъжа ми.Гадно е сега,винаги съм била гроб за моите връзки,но ме притеснява ТОЙ понякога.Знам ли какво ще издрънка?Грешката ми беше,че прекъснах всичко точно когато му беше най-хубаво и той никога няма да го забрави.Още в началото му казах,че ако ни хванат/живеем в къщата с родителите/ще ни разпънат на кръст.
Такива ми ти работи

Ако държиш на съпруга си,направи всичко възможно никога да не се разбере-това,мила,не го прощава никой.



Тема Re: Ebasi moralistite, ebasi chudotoнови [re: Dragoness]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано16.07.02 08:54



ами тъй де! кажи им как изчука всичките братя на мъжа си барабар с братовчедите до 6-то коляно... е спомням си че някои не искаха, ама нема не искам в тая игра! да ги таковам и моралистите да ги......
welcome back! много ми липсваше, немаше с кой да се гавра толкоз много време, даже съм забраил как става!

You can run, but you can't hide!


Тема Re: а, и още нещонови [re: aнaлorичнa]  
Авторжeнeн мъж (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 17:31



Що бе, аз нямам нищо против чуждите жени. Особено тия дето пускате. Моята не ща да е такава.



Тема Re: Само пръчка в тоя случай....нови [re: jena]  
Авторпpocтak (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 17:35



Само не казвай, че си готова да му държиш и оная работа, докато е със сестра ти



Тема Ха-хааааа....нови [re: jena]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано16.07.02 22:22



...не ставай смешна....много добре знаем, че ако сестра ти спи с мъжа ти ще се спукаш от яд.....друго си е на курва....бодва там и тва е..ама със сестра ти...не знам...може да сте някакво особено семейство.......



Тема Ха-ха-ха...хо-хо-хонови [re: Dragoness]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано16.07.02 22:27



...ми че аз съм си ги увил...знаеш ли колко ми е добре...ползвам ги като шалче през зимата.....

Ех малеееее...що не вземете всичките да минете по един курс за "кълбенца"........



Тема Zhalka grupa egoistki...нови [re: Beнeлинa]  
АвторMyzh (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 12:21



Napravo ste smeshni.

Kak mozhe da ste tolkova zhalki i da razsyzhdavate po tozi nachin. Jasno e, che povecheto ot vas sa latentni kurvi.

Myzha j njamalo da razbere... Che ima li neshto za razbirane. Ebete se kydeto i skogoto vi padne. Ako myzhyt naebe sekretarkata ili sestra vi kvo shte napravite - shte razberete li. Shte kazhete da, shtoto ste licemerki. Basi i uzhasa. Padat do nivoto vi da pisha i gluposti ida spuvam, no sym potresen.

Kyv syvet iskash ma? Da ne se hlyzna i da mu se naniza?

I zashto se zabluzhdavate, ceh shte mozhe da zabravi sluchaja i da hvane pletkata. T.e. da stane primerna domakinja. Mi che tja si e kurva. Dnes s brata, utre shte si kazhe "S brata beshe opasno, no s XX mozhe i po-tajno" i shte e never ending ebane.

I zashto se zabluzhdavata, prosti zhenici, che myzhete sme mnogo glupavi i njama da razberem. Vjarvajte - istinata vinagi izliza najave. I kato razberem, che ste lygali, e mnogo po-losho. Za Vas. Ako stane v opredelen za vas period mozhe da si ostareete sami. I da vi se nosi imeto na zhalki kurvi.

A bratjata sa bratja. Typo ot strana na toja brat, che e naebal glupavata kurva, ama za da e stanalo i tja ne si e trajala. I e bjagala, kato se e obryshtala da vidi da ne bjaga mnogo byrzo.. Che te shte se skarat, no kryvta shte si kazhe svoeto i shte se razberat. No ti shte go izduhash!!!

Syzhaljavam za tona, nos hte zavyrsha taka: "Kurvi!"



Тема Re: Zhalka grupa egoistki...нови [re: Myzh]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано18.07.02 13:43



много лично го прие.... жена ти колко квартала в софия опраска???

You can run, but you can't hide!


Тема Kartal, ti si pylen pedal....нови [re: kartal]  
АвторMyzh (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 16:40



Poprochetoh nagore kakvo si pisal i stigam do izvoda, che si pypchiv, neshtasten chekidzhija. Smenjaj rycete! Neshto si se poiznervil na sveta!

A oshte malko po temata (ne e za teb, neshtastnik) - zashto ne dopuskate vyzmozhnostta te dvamata (s myzha j) prosto da ne sa edin za drug. Napylno e vyzmozhno. Kolko hora se razdeljat i razvezhdat.... I posle sa po-shtastlivi...

Druga vyzmozhnost e da pogovori s nego za problemite (malko e kysno, no..) i da reshat dali iamt bydeshte zaedno.

No, fakt e, che i v dvata sluchaja shte trjabva da spodeli s nego kyde se e vyrtjala...

Derzajte!

I ti, smotan!



Тема Re: Zhalka grupa egoistki...нови [re: kartal]  
АвторMyzh (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 16:50



Ima i treti variant (pak iziskva spodeljane na istnata) - prosto da se razberat, che shte sa liberalna dvojka - koj kydeto i s kogoto iska shte se praska, no sys znanieto na drugija (mozhe i s uchastieto).

Mislja, che e po-normalno dvamata bratja da j napravjat edin zloben gril otkolkoto taka podlo da se izchukva s vseki ot tjah pootdelno.

Sledish li mi misylta, kartal?



Тема Re: Kartal, ti si pylen pedal....нови [re: Myzh]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано18.07.02 16:58



последно педал или чикиджия???
позна за пъпките, да ти кажа къв цирей ми е излезнал на патката напрао шъ ти потече слюниа, що не дойдеш да ми го исмучеш?
иначе чети, дано научиш нещо! а като се понаучиш може да земеш и психо-портрет... ама след като тъй се палиш, явно жена ти доста фърчи и явно не си доволен, хммм и аз не съм доволен пич, не стаа, мноо големо дърво е, разбирам болката ти вервай ми, съчувствам ти искрено по случая!

You can run, but you can't hide!


Тема Re: Zhalka grupa egoistki...нови [re: Myzh]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано18.07.02 17:03



не го разбрах това за грила, ако искаш мога да намина да грилнем жена ти, е не сме братя ама к`во да праиш.... поблем е само дали шъ ми стане при тази грозна гледка.... капризен съм нали ме разбираш....
та като стана дума за грозно се сети... знаеш ли, че ебах сестра ти.... сега, се чудиш отде знам че ти е сестра, ми много просто бе батка, толкова беше грозно, че просто немаше начин... ама като се замисля може и ти да си бил, бах чак сега разбрах що се палиш толкоз, а то ти порастнал клитор и зарад туй!!!!

You can run, but you can't hide!


Тема Re: Zhalka grupa egoistki...нови [re: Myzh]  
Авторmahteld (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 16:40



Abe ti si bil goliam zlobar - vinovni sa ti mai vsichki jeni, veroitno imash tam problmche. Mislich li che vsichko e tolkova elementarno - narechesh nikoia si kurva ta taka da ti olekne i da si opravish za kratko frustratsiite.
Sega kam Venelina - i na men mi se e sluchvalo sastoto i to niakolko pati. I vinagi se e razbiralo, no posledstviata niokoga ne sa bili fatalni. Takiva nesta izliza che sa dosna tipichen sluchai (nishto novo pod slantseto) - iavno izneviara sas blizak krie mnogo po-malko zaplahi i e mnogo po-sigurna otkolkoto da se vpusnesh v nesto novo. Taka che ne se pritesniavai i ne se samoobviniavai - ako nesto e stanalo znachi e imalo zasto da stane. Moiat savet - ili zapazi samo hubav spomen ot prejivianoto ili ako prodaljavash tazi vrazka i za napred ne go pravi zad garba na maja si i napravi svoia okonchatelen izbor. A ako naistina ne iskash da se razbere - ne se boi niama da se razbere, dokato ti samata ne go poiskash.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.