Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 22.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Zhalka grupa egoistki...нови [re: kartal]  
АвторMyzh (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 16:50



Ima i treti variant (pak iziskva spodeljane na istnata) - prosto da se razberat, che shte sa liberalna dvojka - koj kydeto i s kogoto iska shte se praska, no sys znanieto na drugija (mozhe i s uchastieto).

Mislja, che e po-normalno dvamata bratja da j napravjat edin zloben gril otkolkoto taka podlo da se izchukva s vseki ot tjah pootdelno.

Sledish li mi misylta, kartal?



Тема Re: Kartal, ti si pylen pedal....нови [re: Myzh]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано18.07.02 16:58



последно педал или чикиджия???
позна за пъпките, да ти кажа къв цирей ми е излезнал на патката напрао шъ ти потече слюниа, що не дойдеш да ми го исмучеш?
иначе чети, дано научиш нещо! а като се понаучиш може да земеш и психо-портрет... ама след като тъй се палиш, явно жена ти доста фърчи и явно не си доволен, хммм и аз не съм доволен пич, не стаа, мноо големо дърво е, разбирам болката ти вервай ми, съчувствам ти искрено по случая!

You can run, but you can't hide!


Тема Re: Zhalka grupa egoistki...нови [re: Myzh]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано18.07.02 17:03



не го разбрах това за грила, ако искаш мога да намина да грилнем жена ти, е не сме братя ама к`во да праиш.... поблем е само дали шъ ми стане при тази грозна гледка.... капризен съм нали ме разбираш....
та като стана дума за грозно се сети... знаеш ли, че ебах сестра ти.... сега, се чудиш отде знам че ти е сестра, ми много просто бе батка, толкова беше грозно, че просто немаше начин... ама като се замисля може и ти да си бил, бах чак сега разбрах що се палиш толкоз, а то ти порастнал клитор и зарад туй!!!!

You can run, but you can't hide!


Тема Re: Zhalka grupa egoistki...нови [re: Myzh]  
Авторmahteld (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 16:40



Abe ti si bil goliam zlobar - vinovni sa ti mai vsichki jeni, veroitno imash tam problmche. Mislich li che vsichko e tolkova elementarno - narechesh nikoia si kurva ta taka da ti olekne i da si opravish za kratko frustratsiite.
Sega kam Venelina - i na men mi se e sluchvalo sastoto i to niakolko pati. I vinagi se e razbiralo, no posledstviata niokoga ne sa bili fatalni. Takiva nesta izliza che sa dosna tipichen sluchai (nishto novo pod slantseto) - iavno izneviara sas blizak krie mnogo po-malko zaplahi i e mnogo po-sigurna otkolkoto da se vpusnesh v nesto novo. Taka che ne se pritesniavai i ne se samoobviniavai - ako nesto e stanalo znachi e imalo zasto da stane. Moiat savet - ili zapazi samo hubav spomen ot prejivianoto ili ako prodaljavash tazi vrazka i za napred ne go pravi zad garba na maja si i napravi svoia okonchatelen izbor. A ako naistina ne iskash da se razbere - ne se boi niama da se razbere, dokato ti samata ne go poiskash.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.