Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 16.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано11.07.02 13:00



бах що нямам и аз един брат, да го оженя та да си праскам снахата с кеф... а ако имах повечко братчета, ехееее к`ва въртележка щехме да спретнем, че то само на балдъзи живее ли се???
много си се спекла за глупости. и к`во са? турили сте си го и голем праз, кат` че ли кой знае к`во е станало. глейте си кефа и т`ва е! бах хората, вие чукането за к`во го имате бре? за най-великото нещо измислено в юнивърса ли??? ай сиктир, кат` толкоз ви е страх от мечки, що ходите в гората, че не разумех?

You can run, but you can't hide!


Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Tиa]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано11.07.02 13:04



стига бега пък ти!!! само бегаш ли бегаш! земи седни си на дупето... ако не знаеш точно къде, ей тука ела да седнеш, тамън един тръгна да става!
ай са сериозно! що си мислиш, че мъжа ще и стане скучен??? след като е изкръшкала значи до известна степен вече е станал такъв, не би ли се съгласила??? а и к`во против имаш изкушенията??? то от убавото бега ли се??? а??? хмммм бега се май!

You can run, but you can't hide!


Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
Автор ФЮT (Опасна болест)
Публикувано11.07.02 13:25



Единият вариант е да се държиш дистанцирано с брата и хладнокръвно с мъжа. За тази цел трябва да си повярваш, че не си го направила! Била е друга! Защото рано или късно мъжът ти ще разбере, знаеш как става: напиват се или се скарват и единия затапва другия с коза, че е спал с жена му.
Другия вариант е да бягаш както ти каза Тиа. Също нелесен избор.
Що си се забъркала в тая каша беееее??? Приятели, колеги нямаш ли, че си му се вързала на тоя??? И най-гадното знаеш ли кое е? Че винаги ти си прецаканата ! Понеже си чуждата. От собствен опит знам.



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: kartal]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано11.07.02 13:48



Карти, ако имаше брат можеше и да си в положението на съпруга ей как веднага се постави в ролята на брата



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Niya]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 14:24



Да, защо да не попадне в ролята на съпругата, стига жена му да има сестра и ха едната, ха другата



Тема Писах, че е дълго за обяснениенови [re: ФЮT]  
АвторBeнeлинa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 22:28



Стана тя каквато стана, случайно разбира се, въобще не е планирано, то тия работи така стават. Притеснявам се че като се скарат може да се изтъкне тая случка, разчитам, че не пият заедно и не се напиват. Абе малко е по-особена работата - може и да се измъкна. За сега си мълча, върна се съпруга ми и ми е едно криво, ама трая си и се усмихвам и много му се радвам, но гледам да не прекалявам, че ще стана подозрителна



Тема Re: Писах, че е дълго за обяснениенови [re: Beнeлинa]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 09:36



Много добре!
Не изпадай в паника, дръж се естествено и не губи самообладание.
Когато двамата се срещнат(нали са братя това сигурно ще стане скоро) ти не се крий, не избягвай срещата. Повярвай ми при тази тяхна среща след случая твоето поведение ще бъде определящо за хода на нещата по-нататък. Знам от опит, че тогава е най-трудно да гледаш и двамата в очите.
Сигурно знаеш, че езикът на жестовете е даже много по-силен от думите, защото той просто внушава нещо, дори несъзнателно.Именно за това пред мъжа си не си крий ръцете, дръж ги с дланите нагоре, когато говориш с него , не ги кръстосвай пред гърдите си, гледай го в очите.
Дано това ти е от полза!
Успех!



Тема Леле,нови [re: aнaлorичнa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.02 10:06



скоро не се бях смяла така.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Леле,нови [re: nbb]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 11:00



Да, така се смеят невежите!
Знаеш ли, че това е цяла наука, която се изучава в по-цивилизованите държави и най-вече от тия дето се занимават с политика!
Ето ти друга тема за размисъл.



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Niya]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано12.07.02 11:28



ми че то лошо нема, нека се търкат, нали ми е брат! всичко мое, дет` се вика е и твое!
не го разбирам аз твоя консерватизъм, абе не точно да не го разбирам, леко го схващам, ама се чудя, за к`во бря? по-гот ли е така? за чий, си ги слагате тия ограниченя?? защото си мислите, че нормите са наложени от развитата цивилизация? да ви пикам на цивилизацията, хората се изтрепват кат` зверове пък вие се фащате за едното чукане, да ви имам представите за нравственост!

You can run, but you can't hide!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.