Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 21.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Направи каренови [re: Beнeлинa]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано09.07.02 00:20



Разберете се с мъжа си да оправи жената на брат си, та да са квит и мир да има!



Тема Re: А ако мъжа ми разберенови [re: Beнeлинa]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 09:36



Доколкото разбирам твоят мъж може да разбере или от теб или от брат си.
Ти със сигурност няма да му кажеш.
Остава барата на съпруга ти.
Или излиза, че проблема е единствено в брата.Ти трябва да го убедиш, че всичко е било де да знам моментна слабост или грешка или и аз незнам. Убеди го че, това никога, ама никога няма да се повтори.
Трябва да знаеш че, ако случайно се поддадеш отново на изкушението нещата така ще се объркат, че едвали ще можеш да спреш брата(ако наистина са верни нещата които ти е наговорил).
Само да знаеш как са ми омръзнали мъжете с техните всекидневни влюбвания!Така, че имай си не едно, а много на ум.
И оше нещо.
Не губи самообладание и контрол над положението.Не изпадай в паника, защото едвали ще можеш да реагираш както е нужно.
В къщи се дръж нормално и не показвай емоции.
Лично при мен той разбра (от "доброжелатели")
и представяш ли си така се посмя......И то защото аз не изгубих самообладание нито за момент. Нито промених държанието и настроението си.
Успех!



Тема Re: Пак триъгълник :(нови [re: Beнeлинa]  
Автор Tиa (fall in love)
Публикувано09.07.02 10:20



Samo edna godina i polovina? ...Ne e mnogo! ..i imalo trapka s brata? ...Moia savet e : BIAGAIIIIIIIIIII ...sabirai si bagaj4eto i iz4ezvai ...Dokato e vreme... Shtom si se izkushila i "brat4eto" ti e haresalo pove4e, taia rabota niam da ostane taka. Myja ti, shte ti e dosta sku4en... Shte se ma4ish i terzaesh,shtom brat mu e postoiano naokolo. Shte jiveesh v postoianen strah neshto da ne se izdani.
Po4ni nanovo i gledai pove4e da ne pravish sashtata greshka (izkushenie).

Da bi mirno sedialo, ne bi 4udo vidialo !
Uspeh.

TITLE: deepheartwoundmaker


Тема Nikoi ne pazi taina vechnoнови [re: aнaлorичнa]  
Автор _glupi (Soul)
Публикувано09.07.02 10:43



Imashe i takuv film daje
ama si e taka..
eto vijdashli kak i pri tebe e razbral. Niama znachenie ot kogo i po kakuv nachin. Vse shte izleze neshto nezavismo koga. I togava shte si zagubi doverieto v neia. Zashtoto ako si priznae, shte pojivee malko v gadna obstanovka i ako muja i ia obicha mnogo shte razbere i prosti na neia. A s brat si shte se opravi sam. Tia triabva spored men da bude iskrena pred tozi koito obicha.

Онова което за гъсеницата е краят на света, за наблюдателя е просто пеперуда ( R.Bah. "Illusion")


Тема Re: Nikoi ne pazi taina vechnoнови [re: _glupi]  
Авторaнaлorичнa (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 11:44



Знам, всички така разправят истината, истината, обаче от опит разбрах, че на практика нещата не стоят така.
А при мен всичко вече е ок.
Никой не е длъжен да следва моя пример.Просто споделих, как аз се справих с проблема.И то успешно.
Веднъж вече направих подобна грешка, като споделих нещо и живях цели две години в някакъв ад.Време на преследване и съмнения.
Неискам да си спомням.
А човек най-бързо прощава единствено и само на себе си.Тя ще си прости със сигурност, но той.......



Тема Re: Nikoi ne pazi taina vechnoнови [re: aнaлorичнa]  
Автор Kpъr ()
Публикувано09.07.02 12:29



тя ще си прости, ама дали и те ще и простят? и без да се казва, ще се усети ...

най-добре е съвета на Тиа...

или да избяга наистина. да отиде на дълга почивка/ваканция без двамата.../някой от тях може и да я последва?/...


или да избяга без да е надалеч - да отказва и на двамата тук и сега... може би, направо да си намери някой друг? но защо... няма причина. причината е само че е по важна тръпката за двамата, докато за третия дали е така?

Редактирано от Kpъr на 09.07.02 12:34.



Тема Re: Nikoi ne pazi taina vechnoнови [re: aнaлorичнa]  
Автор _glupi (Soul)
Публикувано09.07.02 13:50



Obache spored mene ako go obicha tolkova mnogo...SHte i e oshte po-trudno da prosti na sebe si. Ili ako uspee da prosti za sama postupka, posle shte triabva da si prosti i za tova che go e izlugala. + Tova vseki sluchai e chasten. Sled kato pri teb se e sluchilo taka ne znachi che pri neia shte e sushtoto. Moje te dvamata da imat suvsem razlichen ot tvoia nachin na mislene. A kato gledam mai e taka. Zashtoto ako beshe kato teb niamashe da pishe tuk za suvet a ot dumite i si lichi tochno tva koeto i teji mnogo i edva li shte zabravi ako obicha mnogo muja si.
Moe mnenie.

Онова което за гъсеницата е краят на света, за наблюдателя е просто пеперуда ( R.Bah. "Illusion")


Тема Как се казва филма, май трябва да го гледам спешнонови [re: _glupi]  
Авторвeнeлинa (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 13:57



моля напиши ми заглавието на филма.
Не мога да му призная, ще стане еднаааа, преди огромно количество време двамата братя са делили едно гадже :(((, ама като съм глупава кучка и въобще бях забравила тая история .... голяма драма е било накрая, сега явно нещата се повтарят и аз съм в центъра, а брата е такова кукуриго, много е сладък ама от тоя тип дето само отстрани да им се радваш, не ти е нужно такова нещо в къщи, с три думи - човек ва изкуството.

Стоя си кротко и чакам завръщането на съпруга, изключила съм всички телефони, изтрила съм СМС-те, подготвила съм тук любимите му лакомства и го чакам днес или утре ще си дойде. Ще си мълча като пукал!!! Въобще дума няма да кажа, пък ако онзи дивак се изтърве или нарочно му каже, мисля да го убия да имате предложения за убийства на брат? Ако случайно ме спипат ще отричам до последно!!!

Стискайте ми палци



Тема Re: Nikoi ne pazi taina vechnoнови [re: Kpъr]  
Автор _glupi (Soul)
Публикувано09.07.02 14:00



A kato otide na dulga pochivka SAMA i to sled 1 god i polovina brak ne mislish li che muja i shte ia popita kakuv e problema i zashto iska da ide? Togava oshte edin put li da go izluje?

Онова което за гъсеницата е краят на света, за наблюдателя е просто пеперуда ( R.Bah. "Illusion")


Тема Re: Как се казва филма, май трябва да го гледам спешнонови [re: вeнeлинa]  
Автор _glupi (Soul)
Публикувано09.07.02 14:13



eee otdavna beshe kato go gledah:)
Ne si spomniam kak se kazva ama ne se govoresh za tova izobshto. Toest podobno e samo che ne s brat :) Muj i jena jiveeha zaedno i za da ne ia zagubi toi skri neshto ot neia...ne si spomniam naistina, mai beshe neshto zaroveno v edna gradina. I sled mnooooogo godini na neia i kazaha, a toi misleshe che edinstven znae za tova. Posle si prizna i tia nameri tam tva neshto nenam ko beshe... I nakraia na filma se poiaviha edni golemi natpisi :" Nikoi ne pazi taina vechno" S edna duma po-dobre sega mu kaji otkolkoto po-kusno toi sam da razbere. Neznam kak shte jiveesh taka s dvamata vseki den pokrai tebe a i brat mu spored men "shte se pohvali niakade". Ako naistina taka ti e govoril....chovek e sposoben na vsichko za da zapazi lubovta si. Togava veche moje i da ia opleskash poveche ot sega.

Онова което за гъсеницата е краят на света, за наблюдателя е просто пеперуда ( R.Bah. "Illusion")

Редактирано от _glupi на 09.07.02 14:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.