Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:44 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Chukane vseki den-normalno ili ne!нови  
АвторBafeto (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 07:42



Moeto pitane po princip ne e za tozi klub,no iskam da polucha mnenia na jeni: s jena mi imame nerazbiratelstvo po edin vapros - za chukaneto. Moeto jelanie e da go pravim vseki den,a tia postoianno me otbluskva i mi kazva, che tova ne e normalno-horata go praveli po edin put na sedmica.Bih iskal da chuia vasheto mnenie po tozi vapros skupi nejni sushtestva. Kak bihte se chuvstvali,ako mujut vi go jelae vseki den. (s jena mi sme na 30g. i jeneni ot 9g. s dve deca).

Obicham vi!!! Blagodaria!!!



Тема Re: Chukane vseki den-normalno ili ne!нови [re: Bafeto]  
Автор [EscApeR] (Гадняр)
Публикувано25.06.02 09:24



kato tolkova ti se 4uka a jena ti ne ti puska 6to ne si fane6 nqkoe kurve. i jena ti 6te po4ne da revnuva. v kraina smetka kato tolkova ti se ebe 6to ne si lepi6 edna 4ekiq 4e da ti mine.



Тема Ах,нови [re: [EscApeR]]  
Автор Div_na (light blue)
Публикувано25.06.02 13:30



човека дето "не е говори, не е докосвал и не е бил с жена" се оказа, че най-много ги разбира работите.

Спокойно [EscApeR], ще изгрее слънце и на твоята улица. Само го карай малко по-леко, че тия нерви дето ги хабиш до никъде няма да те докарат



Тема Защонови [re: Bafeto]  
Автор nbb (весела)
Публикувано25.06.02 13:52



друг трябва да определя какво е нормално за тебе ?
Освен това има значение какво точно искаш - защото едва ли, ако не се чувствах силно желана, бих имала желание да правя секс всеки ден ( а защо не и няколко пъти на ден ).
Та помисли си хубаво защо жена ти отказва, може би не й даваш достатъчно от себе си ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: женското мислененови [re: nbb]  
Авторeдин мъж (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 18:09



Това е изкривеното женско мислене - защо веднага трябва да си помислиш, че не й дава всичко от себе си?! Просто има жени, които са си задръстени сексуално и това е!!! Може да са много точни иначе и любящи съпруги, ама щом нещата опрат до секс, независимо кой е отсреща, просто ги няма никакви! Знам такива един куп. Жива мъка си е да живееш с такава жена, колкото и да е готина иначе. Защото ако има сексуално несъответствие, и то силно изразено, гуд бай дарлинг; на такава жена й трябва също такъв сексуално задръстен мъж, щото и такива се срещат. Това е за съжаление. Иначе секс всеки ден е съвсем нормално нещо според мен от опит. И според някои жени



Тема Re: Chukane vseki den-normalno ili ne!нови [re: Bafeto]  
Автор Lady of The Lake (Pure Malice)
Публикувано25.06.02 18:34



Не е нормално. И ще ти кажа защо.
Представи си колко стресов е животът в днешно време. Става дума за всеки ден!Жената става рано, едва отваря очи и се започва... Работа, последни срокове, родителска среща, шефът я мъмри, прибира се привечер и започва с прането, гладенето, готвенето... И накрая и остават няколко часа да поспи преди следващия работен ден. Толкова ценни, че не би ги заменила с нищо, от което тя лично има нужда. Но вместо да може да се наспи и да отхвърли напрежението, на сцената се появява съпругът, който си иска своето. Да, своето! Не иска да направи така, че на нея да и стане по-добре, а на него! При това, ако откаже, я обявява за задръстена, както се изрази някой преди мен.
Ти разбираш ли какво значи всеки ден? Това не е често, това е всеки ден - независимо дали детето е в болница, дали кола е блъснала кучето, дали са я уволнили от работа, дали баща и не е получил инсулт и какво ли още не, което се случва непрекъснато, тя трябва да може да се абстрахира от всичко това и да мисли за секс. Тук изобщо не става дума за това, какви са и сексуалните нужди, а за това, че непрекъснато се случват неща, които заглушават тези нужди.
Има нещо, което явно не знаеш и то е, че докато мъжете се разтоватват чрез секса, жените се натоварват. Ако мъжът има същите проблеми, той ще се отпусне, докато жената ще трябва да се абстрахира от всички тях, преди да може да се настрои за секс. При това жените преживяват нещата доста по-емоционално от мъжете. Не може да очакваш, че жена ти ще е безчувствена непукистка и ще откликва винаги, когато ти имаш възможност и желание!

Всеки ден можете да го правите само ако живеете на самотен остров и се храните с това, което може да се бере от дърветата. Всичко друго води до усложнения!

...for you, only for you...
Puppet girl, your strings are mine!



Тема Привет мило "момиче от езерото"!нови [re: Lady of The Lake]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано25.06.02 21:39



И преди ми харесваха нещата, които пишеш. Но това направо ме събори:
Има нещо, което явно не знаеш и то е, че докато мъжете се разтоватват чрез секса, жените се натоварват.
Ще кажеш ли нещо повече по това, защото за мен е съвсем ново?
И другото: Кое все пак разтоварва жените? - явно, че ме накара да се чувствам като първокласник в сетивните неща...

Semper Fidelis


Тема Re: Chukane vseki den-normalno ili ne!нови [re: Lady of The Lake]  
Авторeдин мъж (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 21:40



Какви са тези мелодраматични истории?! Ти ще изкараш че на всяка българка всеки ден й се случва нещо кофти, всички българки се скапват от работа, а мъжете само се почешват, те са пълни непукисти и тотално лишени от емоции, не им пука изобщо от това, което става наоколо или с техните близки и затова непрекъснато им стърчат тоягите. Знаеш ли колко девойки познавам дето се подмотват много успешно и се чудят на къде да се фръцнат и въобще не им пука много какво става наоколо!!!!!!!! Въобще не се вживявай толкова в защита на женската част от българския народ. Вярно е, че има жени, които се скапват от бач и мъжете им са пълни темерути, само че има много повече дето не са така Може би обаче и ти си от тези "задръстените" (имам предвид тези, дето секса по принцип не ги влече кой знае колко, дори и хич за нямат работа и Аполон да е пред тях всеки ден) и затова мериш с твоя аршин Хубавият и редовният секс освен това имат много добър здравословен ефект!



Тема Re: Chukane vseki den-normalno ili ne!нови [re: Lady of The Lake]  
Авторvremenen (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 21:43



Абе... съгласен съм че жените се натоварват от секса, също знам и че имат нужда от много повече "подготовка"... Проблемите които ти изтъкваш обаче е просто глупаво да ги държиш за жени. Аз например когато ми станенапечено в бачкането не мога изобщо да правя секс. Имаше един период около месец в който не можех изобщо. Освен това историята с гладенето децата и готвенето също е частен случай. Мойта жена например не ходи на работа. Не чисти в къщи (аз го правя - наистина), в готвенето се редуваме. Лекуването на децата е общо - който може да издържи дежури по цяла нощ. От детската градина ги взимам само аз (също и водя). Е? Къде са извиненията?

Кое точно остана? Гладене и пране. Смяташ ли че това може да те лиши от желание за секс?

С жена ми доскоро правехме секс средно по три пъти... в месеца. Ако много съм настоявал 4. И това продължава от 5 години. Според теб аз какво трябва да направя когато сексуалното желание се натрупва дотолкова че ми пречи и на работата и на живота и на всичко? За да не питаш - никога не съм й изневерявал - справям се сам с "проблема".

Просто наистина има жени които не "го могат". Опитвал съм да я подготвям, да я ухажвам и тн. Обикновенно ми пуска като усети че настоявам твърде много но рядко изпитва нещо, лъже ме и си личи.

Та аз не очаквам жена ми да е непукистка, но ти смяташ ли че ситуацията е нормална? Аз засега поне не съм сигурен какво да мисля...



Тема Re: Chukane vseki den-normalno ili ne!нови [re: Lady of The Lake]  
Автор Lizakriza (princesska)
Публикувано25.06.02 21:57



Stiga be zhena, kvo lo6o ima, nie s muzha mi kato se 4ukame po4ti vseki den da ne sme sburkani? Super ni e.
A ti ne go davai tolkova romanti4nata, spri da gleda6 TV i se zaemi s gimnastika, mozhe da ti haresa sled vreme

Mo>I<e da sum >I<aba, ama sum s korona



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.