Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 15.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за красавиците, които не биват сексуално атакувани  
АвторПeнa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 19:19



на работното място, понеже били интелигентни. Виждам някои девойки тук се опитват да ни убедят, че това не им се е случвало и не можело да им се случи, щото били прекалено интелигентни. Веселието е пълно. Аз пък най-мразя когато не си го признават. Българинът, мили хора винаги ПРОБВА, хич не му пука какво има една хубава жена в главата, той се чувства длъжен да опита и го прави! А пък ако не дай боже някой го направи шеф.... бедна ми е фантазията.... Та не ми обяснявайте колко сте хубави и преуспели благодарение на това в главата си.



Тема Re: за красавиците, които не биват сексуално атакуванинови [re: Пeнa]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 21:45



АБЕ НА МЕН МИ ПИСНА ОТ ТЪПИ...............

ИНАЧЕ Е ВЯРНО..........



Тема Re: за красавиците, които не биват сексуално атакуванинови [re: Пeнa]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 21:57



Ami az za kakvo mislish 4e sum smenila 23 rabotni mesta za 3 g?
i nikoga nqma da preuspeq



Тема Их, Ина - толкова ли си хубава?нови [re: ina]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано25.06.02 22:03



И излъчваш еротични желания в мъжките души? Звучи много интересно... Нали живееш в Ге? Мислех, че там са по-сдържани и студени...

Semper Fidelis


Тема Re: за красавиците, които не биват сексуално атакуванинови [re: ina]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 22:10



Ела при мен.........



Тема Ами той шефъ............................нови [re: Пeнa]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано25.06.02 22:38



......нещо се ебава с офис-женското оборудВане......и изпраща младите и красиВи путки да бачкат по магазините и да се усмихВат на мазните шВаби,а сбръчкосаните кикимори ги крие из офисите да му изчисляВат сметките...

П.П. КакВо ли ще е да работиш в старчески дом



Тема Хей, МЪЖ,нови [re: MЪЖ]  
Автор nbb (весела)
Публикувано26.06.02 08:54



вземи се регистрирай, може да ти излезе късметът.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Абе нормално, кво сеанови [re: Пeнa]  
Автор Бoko ()
Публикувано26.06.02 10:48



Ами то не само жените са атакувани. Аз какво да кажа- имам шефка жена и редовно ме подлага на сексуален тормоз. Обаче се отраках и редовно я псувам в такива случаи.
То сега не е редно да не се обръща внимание на красивите жени, не е нормално просто. Пък ако е интелигентна, още по-добре, никой не иска да се занимава с тъпанарки. А друг е въпросът, че не трябва да се прави нищо насила или под заплаха. В повечето случаи женските наоколо сами ти се навиват, пък и не е добре нито за теб, нито за тях да ги връщаш. Сега ако откажеш на някоя, то горкото момиче ще се комплексира за дълго време, кой знае накъде може да го доведе депресията.

Никога не е късно да станеш хипар!!!!


Тема За красавцитенови [re: Пeнa]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано26.06.02 11:37



В 4-ти бр. на БГ-Плейбой има цитирано US-проучване, според което 65% (или нещо от сорта, не помня точната цифра) от американците правели сех на работното място, като най-предпочитано било бюрото на шефа ...

Проучването обаче мълчи за това, дали чукането е резултат на едностранна или двустранно-конфронтална атака ... А някой/я ми обясняваше тук някъде, че в Щатите не било "така" и че били n-години пред тъпите балканци - ами ясно, пред нас са май. Според мен причината е в лошото качество на офис-бюрата у нас! Производителите на мебели да се замислят, ма... му стара!



Тема Re: за красавиците, които не биват сексуално атакуванинови [re: Пeнa]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано26.06.02 15:36



Пенке, ясно е че ВСЕКИ се пробва, но представи си, като не стане работата, нито се гътва, нито те уволнява:)))
Мен поне досега не са ме уволнявали пък секс на работното място не съм практикувала:)

You don't fool me



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.