Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема mi kakvo da napravia kato..нови  
Автор pitancho (непознат )
Публикувано11.06.02 16:55



imam mnogo otvratitelen problem. Kupia se chesto i sum izkluchitelno poddurjan chovek no...kato se stopli vremeto i krakata mi mirishat nezavisimo kolko vreme sum sediala s obuvki. Poniakoga mi se sluchva i kogato sum s mnogo otvoreni chehli. Izpolzvala sum krem na ASTERA za izpotiavane i mirizma , soli za kraka no nishto.
kakvo da pravia?



Тема Re: mi kakvo da napravia kato..нови [re: pitancho]  
Автор Cat_ (happy)
Публикувано11.06.02 16:53



Отиди на кожен лекар. Не е невъзможно да имаш гъбички и затова така да ти миришат краката

Nemo ante mortem beatus


Тема Re: mi kakvo da napravia kato..нови [re: Cat_]  
Автор pitancho (непознат )
Публикувано11.06.02 16:59



Ne e tova. Az sum chela mnogo za tezi kojni "infekcii" i niamam takiva priznaci.
no neznam s kakvo moga da go izlekuvam tova



Тема Re: mi kakvo da napravia kato..нови [re: pitancho]  
Автор Cat_ (happy)
Публикувано11.06.02 17:49



Не е въпросът само да четеш, а да ти вземат проба от кожата за изследване. Само така могат да ти поставят точна диагноза.

Nemo ante mortem beatus


Тема Re: mi kakvo da napravia kato..нови [re: pitancho]  
Автор Green light (smart uncle)
Публикувано11.06.02 18:23



Кет е права. Това е! Гъбички! Много хора ги имат. Дори не е правилно да се наричат гъбички. Те са много видове. Не можеш да се подготвиш сама, само с четене. Ще ти предпишат лосион или крем и след една седмица миризмата ще изчезне. Но за да се излекуваш напълно ще ти трябва многомесечна упоритост. Както и да е, проблема ти за лятото лесно ще се реши.



Тема Айде сега, гъбички...нови [re: Green light]  
АвторPocи (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 18:45



Ми, има си хора с лоша обмяна на веществата и понякога причината е точно такава. Има хора, които като се изпотят, направо не може да се живее около тях. И те ли имат гъбички??? Под мишниците, например. Как ли са успели да стигнат до там? Сигурно като си оставят самобръсначката в банята, а пък самото помещение не го проветряват, защото нямат отдушник



Тема Re: Айде сега, гъбички...нови [re: Pocи]  
Автор Green light (smart uncle)
Публикувано11.06.02 19:10



Забравям за думата "гъбички". Има мазила за всички места, които миришат необичайно. С тях миризмата изчезва. Има и лоша обмяна на веществата. Това, обаче пак е медицински проблем , с който се справят с диети или медикаменти (ако има проблем в бъбреците, напр.). Не сме свикнали да ходим на лекар, ако не ни боли или имаме висока температура.



Тема Re: за проблеманови [re: pitancho]  
Авторsmile (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 19:11



Посети най-добре лекар, който е добре запознат с лечението с природни методи и хомеопатия - мисля, че ще може да ти помогне.



Тема ama..нови [re: Green light]  
Автор pitancho (непознат )
Публикувано11.06.02 19:14



Dobre de ama..zashto ne se poluchava taka vinagi a samo liatoto?
bassi neznam dali vi se e sluchvalo ama e kofti:(
prosto na solite i kremovete efekta izobshto ne e traen.
A drugade po tialoto nikoga ne sum imala problemi s izpotiavaneto ili nehsto podobno



Тема Re: за проблеманови [re: smile]  
Автор pitancho (непознат )
Публикувано11.06.02 19:29



da obache me e sram da go kaja na lekar tva
uf:(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.