Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 26.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Колко силен е силният пол?нови  
Автор Casta Diva (elusive)
Публикувано03.06.02 23:33



Мъжете са по-слабия пол. Извинявам се за клишето, но е факт.
Сега за тези, които веднага ще кажат "Айде стига с тия обобщения", веднага искам да им кажа: Айде престанете да ми правите забележки за обобщенията. Естествено, че не може да има общовалидни твърдения.

Та значи, мъжете са по-слабия пол. Толкова милички ти стават горките като разбереш това, че почти ти се иска да ги осиновиш и по някакъв всеотдаен екзюпериски начин да ги сложиш под стъклен похлупак, да им станеш параван срещу ветровете, които брулят листенцата им и Райд срещу насекомите, позволили си да припълзят по крехкото им душевно стебло.

Причините:
От малки на момченцата им се внушава, че трябва да бъдат воини, че мъжете не плачат, че не трябва да бъдат емоционални и още куп екзета се залагат в паметта им, които далеч не са лишени от логика, но са толкова натрапвани, че чак осакатяват. И един ден системно захранваното с идеята "бъди винаги победител, моето момче" съзнание толкова се е изкривило, че отказва да приеме провалите.
Фактите:
Само един мъж може да се заблуждава, че ако една жена не му се обажда и не отговаря на смс-ите му, това значи, че "той още е неустоим" за нея.
Само един мъж може да си внушава, че една жена отказва вече втори месец почти ежедневните му предложения за срещи, за да "стане още по-интересна" и да "възбужда още повече любопитството му".

Та си мисля... и ние жените сме склонни да храним илюзиите си понякога, но мъжете направо ги угояват. Няма ли кой да ги спре?

________
Иф дер из ноу сууп уай дер из съч ън айдия ес а спуун?


Тема Re: Ъъъъъъъъъъ, май си права. :-((нови [re: Casta Diva]  
АвторZruncho (Нерегистриран)
Публикувано03.06.02 23:46



Трудно преживяваме неуспехите. Но има и реалисти сред мъжете (не смея да кажа сред силния пол). Т.е. поставят си само изпълними цели за да няма провали. Нещо като жените. :-)

И между другото от и аз точно от два месеца се опитвам да изляза с една и тя ми го каза доста директно, че не става номера. Но аз не си мисля, че съм неустоим. Обаче не мога да приема провала и продъжавам да настоявам. Надявам се, че не си ти тази мацка. Още сега си вземам бележка и въпреки, че е готина (тази дето се опитвам да изяза с нея) я изтривам от адресната си листа. :-)



Тема Виж сега............нови [re: Casta Diva]  
Автор Evil ($#@)
Публикувано03.06.02 23:48



...за някои неща си праВа......ама сега Фройдизъм не ми се обесняВа.........саМо ще ти кажа следното: Как се държи едно куче и как се държи една котка.....кучетата винаги лаят мощно и гръмогласно,а котките нагло се крият в дупките си.........сега да заместим кучетата с мъжете и котките с жените.......същотото се получаВа ние мъжете си лаем,че сме над вас и ве опраВляваме а вие се криете в дупките си и нагло ни се подиграВате...........

П.П. Който разбрал....разбрал..........



Тема Re: Ъъъъъъъъъъ, май си права. :-((нови [re: Zruncho]  
Автор Casta Diva (elusive)
Публикувано03.06.02 23:55



Ами лафа "още съм неустоим за теб" не си го измислих. Чух го.


Хех, каква цинична ирония би било ако си. Аз също казах, че няма да стане, но помолих човека да не ми се обажда повече и ако аз реша ще се обадя. Което на мой език означава "Изтрий ми телефона от контакт листа си, аз ще направя същото". Така че спри да й звъниш. Иначе си е само унижение и нищо повече.

________
Иф дер из ноу сууп уай дер из съч ън айдия ес а спуун?


Тема Re: Не не съм за.нови [re: Casta Diva]  
АвторZruncho (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 00:08



Няма опасност иронията да бъде цинична. :-)

Иначе и на мен ми казаха. Нещо по-различно. Няма смисъл, нека да оставим нещата на приятелска основа. :-) Което се тълкува по-същия начин. Чуваме се но на 2 седмици веднъж и само да си кажем как сме.



Тема Re: Виж сега............нови [re: Evil]  
Автор Casta Diva (elusive)
Публикувано04.06.02 00:00



Аз разбрах. Ще получа ли Whiskas допълнително?:))

________
Иф дер из ноу сууп уай дер из съч ън айдия ес а спуун?


Тема Re: Виж сега............нови [re: Casta Diva]  
Автор Evil ($#@)
Публикувано04.06.02 00:15



.....няма котка(жена),която да не знае как да си поиска уискаса

П.П. Знаеш ли ние мъжете сме по сладки от вас жените понеже проявите ни в жиВотната сцена са свързани с прибързаност и нецеленасоченост,което на кара да изглеждаме глупоВато в женски очи



Тема Re: Виж сега............нови [re: Evil]  
Автор Casta Diva (elusive)
Публикувано04.06.02 00:11



Трябва да ти кажа, че няма и жена, която да не знае как да ти поднесе педигрии пала:))

________
Иф дер из ноу сууп уай дер из съч ън айдия ес а спуун?


Тема Re: Виж сега............нови [re: Casta Diva]  
Автор Evil ($#@)
Публикувано04.06.02 00:17



...да ама не всички породи кучета си падат по педигрии пала

П.П. Има и по разглезени.....



Тема Попаднала си на по-страненнови [re: Casta Diva]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано04.06.02 11:28



екземпляр, мила! Ама пък не знаеш и какви жени има. И поведението му няма нищо общо с това дали полът е силен или слаб.
Това за силния пол си е женска инвенция и в него не се влага друго, освен че мъжете сме физически по-силни от вас. Нищо повече. Пък и във века на интелекта, който управлява машините, това не е голямо достойнство. Но ако вчера съм местил два часа мебели - естествено е, че ще съм силния пол, защото това не е женска работа, както не ми е работа да шия с грубите си ръце.

А в ситуация като тази, която описваш, мъжът - ако е такъв - ще си каже: Всяко зло за добро! - и ще си дочака следващата женичка. Може пък тя да му е късмета - съдбата понякога си играе с нас, но винаги към добро (особено ако играта е дълга и мъчителна)!

Semper Fidelis



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.