Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Да, не се отричам от думите си!нови [re: Stefan]  
Автор Kpъr ()
Публикувано04.06.02 17:07



ми ако не е?



Тема Чел съм някъде, ченови [re: Kpъr]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано04.06.02 17:18



моят любим български писател Йордан Йовков въобще не е разговарял с грозни жени и въобще с хора, които не му влияят естетически. Преди да го прочета това и мен ме гризеше съвестта, че не обръщам внимание на грозните жени - все пак и те имат място под слънцето. Ама сега вече нямам угризения. И някой от клубните булки са късметлийки, че не им виждаме физиономиите... Защото доколкото съм разговарял с други мъже - не съм единствен с това си усещане за естетика.

Semper Fidelis


Тема Re: Чел съм някъде, ченови [re: Stefan]  
Автор Kpъr ()
Публикувано04.06.02 17:22



интересно ми беше. да разбера защо. ами имало видеолафче, така съм чувал...


а кое е това място под слънцето, което (ще) го имат??



Тема Ами аз не съм тук,нови [re: Kpъr]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано04.06.02 17:29



за да си избирам булка. Ако исках да видя някого - като ходя в София и минавам край Пловдив - щях да вдигам тутурутката... По-интересно ми е когато сме само виртуални.

Semper Fidelis


Тема Re: Чел съм някъде, ченови [re: Stefan]  
Автор Green light (smart uncle)
Публикувано04.06.02 18:08



пич, това мина всякаква тъпотия която съм чувал! хахахаха! Ама само с грозни жени ли не е говорил или как. Ако е видел дебелобузо двегодишно лапе и си вирва носа бай ти Йордан и го подминава величествено, така ли?! Брей! Ми с мъжете? Тц! Ти си с коремче, да прощаваш ама не ми се приказва с тебе, не, не, довечера ще имам кошмари нарушаваш ми естетиаката, такованка!
Я ми го пообяснявай това, че аз съм шопче, не ги разбираме ние тия работи



Тема Re: Ами аз не съм тук,нови [re: Stefan]  
Автор Kpъr ()
Публикувано04.06.02 18:59



е, това че няма да се жениш за тях, не е причина да не се извиняваш на грозните само според мен... както и да е, карай да върви.



Тема Re: Колко силен е силният пол?нови [re: Casta Diva]  
Автор Пeтъp_ ()
Публикувано04.06.02 20:41



няма да споря кой е слаб и кой силен,но: "една жена отказва вече втори месец почти ежедневните му предложения за срещи, за да "стане още по-интересна" и да "възбужда още повече любопитството му" - това ми го каза една жена,и май сама си вярваше,опитите ми да я разубедя бяха неуспешни



Тема Re: Софи, аз само си питам!нови [re: sofianka]  
Автор Casta Diva (elusive)
Публикувано04.06.02 22:36



Я, какъв задушевен разговор! Но може ли да не е в тази тема, ако обичате!

________
Иф дер из ноу сууп уай дер из съч ън айдия ес а спуун?


Тема Re: Колко силен е силният пол?нови [re: Пeтъp_]  
Автор Casta Diva (elusive)
Публикувано04.06.02 22:39



Това беше един достоен отговор. Нещо като перфектното връщане на топката. Хареса ми! И все пак, не мисля, че има жена, която би издържала толкова време, ако наистина харесва мъжа. Да, ние се правим на интересни понякога, отказваме една-две срещи, но пък един-два месеца...

________
Иф дер из ноу сууп уай дер из съч ън айдия ес а спуун?


Тема Re: Колко силен е силният пол?нови [re: Casta Diva]  
Автор Бoko ()
Публикувано05.06.02 17:24



Това за тоя пич, дето си мисли, че щом някоя женска (чувам писъци на разярени фемнистки), повтарям някоя женска не му се обажда и му бяга, всъщност е глупак, а не мъжкар. Мъжът трябва да разбира жената и да чете в очите й всичко, даже и това, което не му харесва. Та темата трябва да е "по-глупави ли са мъжете?".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.