Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Преброяване на дивите зайци/ любовници/нови  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано31.05.02 20:19



Я , давайте да ги изловим за ушите...да пуснем тук личните бележки, разговорите на кю. и прочия средства за разкриване...за да се видят магаретата кви са магарета...барем да се помъчат когато свалят следващата

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Преброяване на дивите зайци/ любовници/нови [re: !Блyдницa]  
Автор sunrise (ветеран)
Публикувано01.06.02 01:52



Ако си призная връзка със женен мъж без да ми се дърпат ушите и без доказателста от рода на лични бележки и т.н. какво ли ще ми се случи?

:) от мен

carpe diem... noctumque

Редактирано от sunrise на 01.06.02 01:54.



Тема Re: Преброяване на дивите зайци/ любовници/нови [re: sunrise]  
Автор sofianka (cheshit)
Публикувано01.06.02 04:13



nai hubavoto neshto , koeto moje da ti se sluchi e , che shte stane smeshno

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: Преброяване на дивите зайци/ любовници/нови [re: sofianka]  
Автор sunrise (ветеран)
Публикувано01.06.02 13:26



Е супер! Смеха е здраве!

:) от мен

carpe diem... noctumque


Тема опс! момент!нови [re: !Блyдницa]  
Автор Pitanka (питам-не пипам!)
Публикувано01.06.02 13:33



Не мислиш ли, че винаги има две страни!
Ако втората страна не е съгласна, първата не може да направи абсолютно нищо! И публикуването на подобни разговори не е от полза за никого.
Ако си мислиш, че по този начин ще предпазиш някоя следваща "жертва", жестоко се лъжеш, струва ми се! Всеки става жертва по собствено желание - особено в нета! Не говоря за реалните(невиртуални) ситуации (пази боже!) ...
А мъжете по принцип са много смели особено тук!!!! На живо 99% от тях са СТРАХЛИВЦИ! .....бягат, като усетят, че започва да става "много горещо"!!!!

Поискай, за да ти дадат... попитай, за да ти отговорят!


Тема Re: Преброяване на дивите зайци/ любовници/нови [re: !Блyдницa]  
Автор Лo (enfant fourbe)
Публикувано01.06.02 13:48



"Love is all we need" - J. L.
(Любовта е всичко, от което се нуждаем.)



Тема Re: Преброяване на дивите зайци/ любовници/нови [re: !Блyдницa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано01.06.02 13:59



Ако дамите тук открито или in private си споделяха повече, темите на разочарованите от виртуалната си любов щяха да бъдат несравнимо по-малко.

Но повечето са манипулирани от виртуалния си любим да бъдат безкрайно потайни поради некакви си там много странни съображения. Всъщност истинските основания са други.



Тема Како,нови [re: kakata]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.06.02 14:32



нима смяташ, че писанията на Стефан са любовни или говориш по принцип ? Имам трима познати, които са представители на зодия Дева и подобни приказки съм слушала от тях не знам колко време на живо, та явно затова не се връзвам. Не знам дали за други мъже е характерно това, но специално тези са ми направили впечатление - за тях всяка жена е специална и получава тяхното внимание. Но не съм питала съпругите им дали и към тях се отнасят по същия начин.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Како,нови [re: nbb]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано01.06.02 15:03



ако говорех за Стефан, щях да кажа : Стефан. И щом не го казвам, значи говоря по принцип.
Въобще не става дума за маниер на общуване, изразяващ се в комплименти или наподобяващ ухажване. Не смятам, че темата има пред вид точно това. Става въпрос за по-сериозни отношения при които всеки има право да не бъде лъган Става въпрос за предпазване на жените от

при което разкриването на истината би ги наранило. Препоръчвам внимателното прочитане на тази тема.

И друго в отговор на твоето мнение. Денят на раждане въобще, ама въобще не съвпада с психотипа, към който принадлежи даден човек. Не знам защо в този клуб толкова се робува на тази примитивна митология. Познавам истински мъже и истински лигльовци родени в един и същи ден. Както и жени и лигли, разбира се.




Тема Како,нови [re: kakata]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.06.02 15:27



напълно съм съгласна с написаното от тебе, но за съжаление не можем да накараме всички хора да обикнат истината. Пък и нали всеки има своя истина, може би те я виждат по този начин.

Вярно е това, в което вярваш !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.