Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Привет отново !нови  
АвторEмилия (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 15:28



След проведената "терапия" миналата седмица, не мога току така да ви напусна, без да ви кажа какво стана
Ами пак се видяхме (този път наистина случайно) пред детската градина на сина ми. Тъкмо се прибирахме и хоп ... колата му. Гледам и невярвам на очите си. Пак ми се подкосиха краката, даже си "глътнах езика". Добре, че малкия се разговори с него, докато "моя човек" ме държеше за ръката и ми се усмихваше. Тогава си помислих - докато аз си обикалям кротко около блока, той обикаля детската градина... как да се срещнеме тогава?
Както и да е - разбрахме се да си поговориме вечерта, след като приспя малкия и да изясниме нещата.
Та... дойде в нас ... беше много мил както обикновено, а аз бях вече претръпнала и спокойна. Седнахме един до друг... гушнахме се... и аз питам - да ми каже истината. Каза ми какво е станало:
Дъщеря му имала проблеми със здравето. Бившата му жена се загрижила (все пак тя е майката). Той бил объркан... притеснен... изключва GSM-а, паникьосва се... абе стреснал се е. И после заради детето, тъй като то поискало, започнали да излизат заедно. Но всичко било само проформа. Правел компромис в името на дъщеря му. За това не бил наясно. Но неиска да късаме, т.е. не иска да се обвързваме, иска пак да се виждаме... , но аз незнам дали трябва... след такова бурно начало и след толкова много страдание до сега... , не че ми е минало... все още ми е мъчно, но по-добре да спра да го мисля на този етап...
Всяко нещо с времето си...


P.S. Скъсаха ме на изпита, за съжаление



Тема Re: Привет отново ! [re: Eмилия]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано28.05.02 15:47



Скъпа, този мъж лъже много повече отколкото дори аз очаквах!!!!!!

Съжалявам за изпита - другия път:)

You don't fool me


Тема Re: Привет отново !нови [re: Eмилия]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано28.05.02 15:55



Ех, жалко, че отмениха полигамията

Я вышел им наперерез...


Тема Re: Привет отново !нови [re: Kapли]  
АвторEмилия (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 16:22



Карли, не мисля че ме лъже. Просто се случват такива неща. Все пак е бил женен 13 г. Живял е по определен начин. Развел се е скоро. Това не значи, че бившата е "умряла". Заради детето би следвало да се поддържат някакви контакти след развода. Явно живота на разведени родители е такъв.
Е, аз до сега не съм се виждала с бившия. Когато идва да вижда детето, мен ме няма (умишлено)... но явно ще се налага да се виждаме покрай детето (ако то пожелае).
Незнам, живота ще покаже... до сега не съм разсъждавала като разведена жена... и явно все още нямам такава гледна точка, но мисля, че една връзка между разведени и при това с деца (както в моя случай) протича по-нестандартно...



Тема Re: Привет отново !нови [re: Eмилия]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано28.05.02 16:33



Всичко което казваш е напълно вярно! Но то не е оправдание да не намери за 2 месеца 3 минути време да те светне какво става с него и около него!

надушвам го просто че менти, но разбира се, аз не съм екстрасенс!!!

You don't fool me


Тема Re: Привет отново !нови [re: Kapли]  
АвторEмилия (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 16:40



Да, така е. И той ми се извини за това, че не се е обадил да ми каже, ами ме е държал 1 месец в неизвестност. Но е бил объркан ... всичко му се е струпало на главата изведнъж - не само с детето... и др. неприятности за капак е имал. Абе направо е изключил...



Тема Re: Привет отново !нови [re: Eмилия]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано28.05.02 16:45



ух, не искам да бъда злата орисница, ама много има още да патиш с този Остап Бендер!!

You don't fool me


Тема В такива случаи се казва:нови [re: Eмилия]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано28.05.02 17:06



"Я и бако верваме, кой не верва - мамка му"



Тема Re: Привет отново !нови [re: Eмилия]  
Автор didia (позната на себе)
Публикувано28.05.02 17:07



Незная какъв точно ти е случая, мила, но със сигурност не си заслужава такъв човек да ти губи времето. Имам в предвид впечатлението което получих за него от твойте думи. Живота е кратък!



Тема Re: Привет отново !нови [re: Eмилия]  
Автор didia (позната на себе)
Публикувано28.05.02 17:08



Незная какъв точно ти е случая, мила, но със сигурност не си заслужава такъв човек да ти губи времето. Имам в предвид впечатлението което получих за него от твойте думи. Живота е кратък!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.