Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:53 26.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Искамнови  
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 13:11



да съм сама. И то докато съм още млада. На 26 години и след 7 месеца брак, осъзнах, че това е идиотщина номер едно, която съм сътворила в доста динамичния си живот.
Искам отново цялото легло да си е мое.
Да се виждам спокойно с малкото си, но истински приятели, а не след всяко кафе да имам нервни кризи в къщи.
Искам да се прибирам от работа с удоволствие, а не да си търся повод да стоя до късно в офиса.
Искам както преди да тръгна за бира и да спра на морето, а не да дремя пред тъпия телевизор и да гледам тъпи спортни предавания.
Искам някой да ме желае истински, а не да ме приема като даденост....

И мисля, че всичко това дотук се струва човек да преглътне нервите и парите, които струва един развод. Само че никога, никога, никога повече брак!



Тема Re: Искамнови [re: Жeнa]  
Автор Kpъr ()
Публикувано23.05.02 13:17



е, по евтино ще ти е да отидеш на другия край на града на квартира,

дано и морето е откъм същия край ?



Тема Re: Искамнови [re: Жeнa]  
Авторp (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 13:18



I az se 4uvstvam taka, 4e mi e otneta svobodata, 4e triabva vse da burzam zanqkade, 4e vse sum vinovna za neshto i vse triabva da pravq pove4e i pove4e...Ne iskam da sum sobstvenost na nqkoi, iskam da vijdam priateli i hora bez da me pitat kakuv e toq? /nishto 4e i prez um ne mi minava da izneverqvam /.
Vse si mislq 4e edin prekrasen den shte stana sushtiq 4ovek, koito biah predi braka -vesel, bezgrijen i shtastliv, s dobri priqteli, s koito imame kakvo da si kajem i znaem kak da se veselim.



Тема Re: Искамнови [re: Kpъr]  
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 13:20



Едва ли ще се изнеса от собствената си къща.

Пък и морето ми е на 400 км.



Тема Re: Искамнови [re: Жeнa]  
Авторkлeпчo! (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 13:36



и да го направиш , вече няма да е същото...., повярвай....



Тема Re: Искамнови [re: Жeнa]  
Автор Kpъr ()
Публикувано23.05.02 14:05



вероятно има трудности от всякакъв х-тер + финансов

но все пак, избирай, или телевизора и всичко около него, или надалече...



Тема Re: Искамнови [re: p]  
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 14:18



И как реши да решиш проблема?



Тема Re: Искамнови [re: kлeпчo!]  
АвторГocпoжa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 14:32



От първи юни започва световното по футбол - до края на юни! Примири се, промени нещата бързо или ще те хване шизофренията - малко ти е стажа, само 7 месеца и смея да твърдя, че още нищо не си видяла

Да го знаеш от стара, ниска и дебела госпожа



Тема законът на Крейннови [re: Жeнa]  
Авторhappyend (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 14:36



от филма "Играчът" - ако стоиш на оградата дълго време, най-много колът да ти влезне отзад. Или скачай, или се връщай.
И аз се ожених на 26, Тя беше на 25. И ти казвам - ако само и за секунда не се чувствах в хармония със самият себе си, ако имах повод да кажа това, което ти казваш - нямаше да сме заедно /12 год/. И съм сигурен, че същото се отнася и за нея.



Тема Re: Искамнови [re: Kpъr]  
Автор Cat_ (miau)
Публикувано23.05.02 14:47



Освен да се премести при теб

The cat always comes out on top



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.