Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Искамнови [re: Cat_]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано23.05.02 20:28



Що? Че аз отсега се освобождавам от всякакви ангажименти за да го гледам нон стоп. Даже ще поканя и бабата / свекървата/ и тя е голям фен на мундиалите.



Тема И аз искам,нови [re: Жeнa]  
АвторMapтa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 20:50



ама страшно го искам!!!



Тема Re: Искамнови [re: Tвoят cъпpyr Г. B.]  
Автор Лo (enfant fourbe)
Публикувано24.05.02 12:07



5-10 минути не са никак малко...



Тема Re: Искамнови [re: kartal]  
Автор Лo (enfant fourbe)
Публикувано24.05.02 12:11



Устa... устa всеки има. Ала ухо... особено пък чифт уши..

Редактирано от Лo на 24.05.02 12:18.



Тема Re: Искамнови [re: Гocпoжa]  
Автор Лo (enfant fourbe)
Публикувано24.05.02 12:37



Футболът е рисков фактор, би трябвало да се забрани от закона. Ако направим една проста статистика, в основата на всите брачни несгоди ще излезе да е той, именно футболът! Разтърсващо!!



Тема Re: Искамнови [re: Лo]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано24.05.02 12:44



Извинявай, но футболът е много по-за предпочитане от жените. Жените са страхотни създания, които носят много радост и позитивни емоции, но винаги стават скучни за един интелигентен мъж. Футболът е много над вас.

Бог


Тема Re: Искамнови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор Лo (enfant fourbe)
Публикувано24.05.02 13:07



То и шоуто на Слави Трифонов било много над нас, чувам...
(докато ние гледаме 'на кафе' с Гала..) - съдба!



Тема Re: Искамнови [re: Жeнa]  
Автор Пeтъp_ ()
Публикувано24.05.02 17:36



миличка,това трябваше да го обмислиш преди брака,най-вероятно не си избрала подходящия човек
иначе има и мъже с които ще ти е добре,и няма да имаш нервни кризи



Тема Re: Искамнови [re: Tвoят cъпpyr Г. B.]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано24.05.02 18:46



Бе ти ми се виждаш интелигентно и чувствително момче, нещо не са те оценили или пък не си се разкрил в най-добрата светлина.
Я вземи я заведи на морето за по бира или направи нещо щуро и романтично, такова, че след това сама да търси спортните предавания, за да ги гледа заедно с теб.



Тема Re: Искамнови [re: Лo]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано24.05.02 22:08



Не, шоуто на слаби си е точно за вас да ти кажа, а предаването на гала е съвсем друга тема. Често го гледам и удоволствието ми е неописуемо защото виждам какво удоволствие изпитват жените от безкрайните разговори за едни и същи неща и винаги си представям някой тъпанар да трябва да слуша как 3 жени си говорят 2 часа без да спират и си представям физиономията му:)

Всички приятели харесват момичето с тъмната коса (от певиците) при слави, но аз мисля, че русата е като кукличка. Такава е душичка, че директно в някой хотел и 2 денонощия:)

Бог



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.