Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 15.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Срещанови  
Авторпpocтo жeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 23:22



Сега съм на 35 години, това за което искам да споделя става преди 16 години.
Бях млада, лято, море, и нали знаете любов и тъй нататък. Случи се така , че няколко месеца по-късно заминах с родителите си в чужбина/те отидоха на работа/, и там за разбрах, че съм бременна. Не можеше и дума да става за аборт, беше и късно, а ми беше и жал да детето. Родих едно хубаво момченце, записах се да следвам, станах адвокат, родителите ми помогнаха и се грижеха за детето. Не се омъжих, не че нямаше за кого, но така и не срещнах подходящия мъж. Беше ми добре , с детето, и с работата, изцяло бях ангажрана, и така и време много не ми оставаше за мислене и въздишки.
Никога не потърсих момчето , което стана неволно баща на детето ми, защо ли, мислех си да го търся, сигурно си има свой живот, а аз мой. Кому е нужно да разбиваме дните си , надявах се той да е добре, и да е създал семейство.
Докато, един ден... Връщам се в България, но се случи така , че ми се наложи да ползвам услугите на застрахователна компания, и изневиделица, не щеш ли, ТОЙ!!! В първият момент се стъписах от изненада, и май, че и от ужас, дори и не ми е идвало на ума , че мога да го срещна, тъй като той беше родом от малък провинциален град. Сега един такъв, понатрупал години, килограми, солиден господин. Направ замръзнах. Синът ми беше с мен.
Приликата помежду им беше огромна.
Разприказвахме се, той изненадващо за мен ме позна, разпитва ме за детето.
Дори според мен не се и досети, но знае ли човек?
Вече от дни се измъчвам - дали да им кажа, ако им кажа, ще разбия живота на всички ни, ТОЙ си има семейство, две деца, моят син знае, че баща му е починал преди да се роди. Но мен ме гризе непрекъснато съвестта.
Дали някой не може да даде разумен съвет, защото аз май съвсем съм си изгубила ума.



Тема Re: Срещанови [re: пpocтo жeнa]  
Автор миcтepия (мистика)
Публикувано06.05.02 23:44



Незнам дали някой би ти дал разумен съвет, но не мислиш ли , че е по добре да кажеш истината, дори и да боли много.
Представиси че по някаква случайност, единият от двамата разбере, тогава какво би се получило. Според мене ще стане още по лошо.
Но все пак не бих се усмилила да те съветвам, това е твое право и ти сама трябва да решиш как да постъпиш.Трябва добре да усмислиш нещата, да прециниш ситуацията, от всички страни и тогава да вземеш решение.
Пожелавам ти успех.

много мистириозна


Тема Re: Срещанови [re: пpocтo жeнa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано06.05.02 23:56



Да кажеш на кои?
Кажи на човека, че има още едно дете. Нека знае като изрично подчертаеш, че нямаш никакви претенции. дай му време да се овести от шока и според реакцията му ще действаш по-нататък. Ако желае, може съвсем дискретно да поддържа връзка с вас, да бъде осведомен за сина си и т.н.
В зависимост от реакцията му, но в никакъв случай по-рано ще кажеш и на детето. Много страшно би било, то да се настрои и да закопнее за баща, а да бъде отхвърлено.



Тема Re: Срещанови [re: пpocтo жeнa]  
Автор tottenham (Hotspur)
Публикувано07.05.02 00:00



Според мен трябва да се каже на бащата.Но не трябва да се
казва на жена му и на техните деца пак според мен.А на сина си
и аз се чудя дали е правилно да му разкриеш тайната.По-скоро ДА.

Прави каквото трябва пък да става каквото ще


Тема Вие, жените, труднонови [re: пpocтo жeнa]  
Автор Stefan (гларус)
Публикувано07.05.02 00:12



си замълчавате, ама моят съвет е да не казваш нищо. По-романтично е... Пък и да кажеш - от това само няколко души ще се натоварят с излишни емоции - повече отрицателни. Става сложно, но в никакъв случай не е хубаво. Смяташ ли, че таткото ще се зарадва на своето нечакано дете? А на тебе? - Ако прецениш, че ще ви се зарадва - е, тогава има резон да му кажеш. Ти най-добре си го познаваш човека.

Semper Fidelis


Тема Re: Вие, жените, труднонови [re: Stefan]  
Автор tottenham (Hotspur)
Публикувано07.05.02 00:15



Стефчо ебати и романтиката,която я има тука.

Прави каквото трябва пък да става каквото ще


Тема А не - романтикатанови [re: tottenham]  
Автор Stefan (гларус)
Публикувано07.05.02 00:26



ще цъфне, когато историята се размирише... Но това не ти е роман на възпитанието от времето на Дидро и Русо.

Semper Fidelis


Тема Re: Срещанови [re: kakata]  
Авторпpocтo жeнa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 00:43



Изведнъж света около мен като че ли се срина. Загубих дори самообладание, чувствах се и виновна, и раздвоена. Като че ли с годините , сама си бях внушила, че наистина това момче е починало, нали знаете за лъжата , повторена толкова пъти, става истина, и започваш и ти да си вярваш. Приех случилото се като едва ли не вандалско нахлуване в доре подредения ми живот- времето на обясненията беше свършило.Сина не питаше за баща си, аз го бях съвсем забравила. Много ми е трудно, а не искам никой да бъде засегнат.
Благодаря ви за мненията.



Тема tvyrdo neнови [re: пpocтo жeнa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано07.05.02 00:55



ne mislq che ima smisyl da se kazva kakvoto i da bilo. izlishni problemi bez nikakyv smisul. osven za teb samata. toi (bashtata) i toi (sina) mogat samo da zagubqt.
ostava ti da si reshish dali pechelish neshto

_____________________________
Индивидуалисти от всички страни - обединявайте се!



Тема Re: Вие, жените, труднонови [re: Stefan]  
Авторxлъц (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 01:59



Ако не се казва Стефан, може и да се зарадва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.