Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:14 25.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Да се омъжа ли,ако не съм 100% сигурнанови  
Автор Darla (непознат )
Публикувано12.04.02 14:24



Живеем заедно от няколко (5-6) години.Още не сме сключили брак, нямаме и деца.Понякога си говорим, че вече е време да си родим дете и да сключим брак, но аз се колебая.Не съм му казвала това, но съм чувала ,че ако не си 100% сигурен по-добре не се жени.Обичаме се, добре ни е заедно, нямаме проблеми нито с моите, нито с неговите родители.И двамата сме много нервни и често се караме - понякога за дребни неща, обиждаме се и не си говорим с часове и дори дни.При такива ситуации ми писва и си мисля да се разделим, но сърцето ми се свива и си мисля, че много ще ме боли-просто не мога да си представя друг живот - какво ще правя, къде ще ходя, с кого - животът ми ще е празен.И обратно, когато не се караме с дни ни е много добре, обичаме се и си правим дребни жестове всеки ден, грижим се един за друг и това е необходимост за всеки от нас.
Кажете ми - това ли представлява едно нормално, истинско семейство?



Тема tochno taka :)нови [re: Darla]  
Автор Loretta (monster)
Публикувано12.04.02 14:49



Ami tochno taka si predstavjam normalnoto semejstvo.
Vseki chovek se iznervja, i e umoren, i se drazni ot razni neshta, i mu pisva ponjakoga.
I posle pak sa zaedno... shtoto sa "soul mates".
Chovek ne trjabva mnogo da se vryzva na kofti momentite. Ima sluchai, kogato izobshto ne iska da e s drugija - omryznal mu e otvsjakyde, ne moje da go gleda...
Togava prosto trjabva da si pochinat malko edin ot drug - da se pogrijat poveche za sebe si, da se vijdat s lichnite si prijateli, da se zadylbajat v rabota - takiva neshta...
A posle pak se obichat i si pravjat jivota hubav edin na drug.

Like my eyes ain't green and my hair ain't yellow
It's more like the other way around...


Тема Re: Да се омъжа ли,ако не съм 100% сигурнанови [re: Darla]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано12.04.02 14:52



Нормално истинско семейство няма:)))))))
така си мисля аз поне:)

ако чакаш някой с който да живеете идеално - забрави:)
все пак поне на твоя приятел му познаваш кусурите, а с някой нов никога няма да знаеш откъде ще изскочи заека - разбирай проблема;))
Ако вече ти е омръзнало с него - това е друго, но ако просто страдаш от идеалистични настроения, хич не се тревожи - след брака скандалите стават само повече, никога по-малко:))) важното е да се разбирате като цяло:)

You don't fool me


Тема ти вече си омъжена....нови [re: Darla]  
Автор Пивo (speed freak)
Публикувано12.04.02 15:01



Това в гражданското е само за да ви е по-трудна раздялата, ако недай боже...

Ad astra per aspera


Тема Re: Да се омъжа ли,ако не съм 100% сигурнанови [re: Darla]  
Автор Cat_ (miau)
Публикувано12.04.02 15:35



Народът е казал "Там, дето няма комин, там не пуши". Едно нормално семейство е точно това. Но ти си толкова време с този човек, че при вас бракът ще е само един подпис. Плюс това никой не е застрахован, дори да си 100% сигурен

The cat always comes out on top


Тема Re: Да се омъжа ли,ако не съм 100% сигурнанови [re: Darla]  
Автор Darla (непознат )
Публикувано12.04.02 16:27



Благодаря ви!
Разсейвате моите съмнения ...... и все пак?!!



Тема Re: Да се омъжа ли,ако не съм 100% сигурнанови [re: Darla]  
Автор tottenham (Hotspur)
Публикувано12.04.02 16:27



Според мен винаги съществува по-добър вариант от този на,който
сме се спряли.Поради тази причина никога не "боготворя" партньорката.


Прави каквото трябва пък да става каквото ще


Тема Re: Да се омъжа ли,ако не съм 100% сигурнанови [re: tottenham]  
Автор Darla (непознат )
Публикувано12.04.02 16:32



И до кога ще го търся? Вечно ли?



Тема Лори, прекрасно си го написала -нови [re: Loretta]  
Автор Stefan (отличник)
Публикувано12.04.02 17:50



не бих могъл да кажа нищо повече.
Аз лично си мисля, че моят 16 годишен брак се крепи именно на тези почивки, които си даваме и се занимаваме основно с децата, без да се притесняваме един друг с булката, докато не се пожелаем отново.
Чел съм, че моят герой Джон Ленън заминал за повече от година в Калифорния по настояване на жена си Йоко, защото "той я уморявал с чувствата си". Всеки брак има нужда от профилактика - и тя не е непременно свързана с връзки с други хора. Просто time-out... Иначе всички хора си писват понякога и ако това избие в караници, децата ще попият всички негативи.

A posle pak se obichat i si pravjat jivota hubav edin na drug. - Лорета е родена за писателка

the tip of the sword

Редактирано от Stefan на 12.04.02 17:51.



Тема heh...нови [re: Stefan]  
Автор Loretta (monster)
Публикувано12.04.02 18:16



ti me vze za meze mene...

Like my eyes ain't green and my hair ain't yellow
It's more like the other way around...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.