Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Вие срещали ли сте мъже напоследък...нови  
Автор Dominique (лъжкиня)
Публикувано26.02.02 12:56



аз не. Ама истински мъже. От тия дето знаят какво искат и как да го имат. От тия дето се обиждат ако искаш да си платиш сметката. От тия старомодните дето си спомнят, че жената не поема инициативата или го прави като лукс, а не като ежедневие. От тия дето могат да взимат решения, дори от по-елементарните като избор на заведение или какво да си поръча...
Кажете ... виждали ли сте...

ооо. да.. да..ааа.а... малко по надолу.. дааааа...


Тема а?нови [re: Dominique]  
Автор фифи-пepoтo (мутра:))
Публикувано26.02.02 13:11



А къде останаха жените, които умеят да те провокират. Ония дето не те бият през ръцете с мъжка сила, когато им платиш сметката, които знаят какво харесва на един мъж и се стараят да го провокират? Онези, които са наясно какво им харесва и го показват на мъжете? Които не забравят никога, че са жени и го подчертават? а?
Не се заяждам - монетата има и друга страна.

Само ЦСКА


Тема Re: а?нови [re: фифи-пepoтo]  
Автор Dominique (лъжкиня)
Публикувано26.02.02 13:14



Уф... знам, че си прав... ама ...
И какво ще правим сега? Без мъже и без жени. Как ще се влюбваме или как ще се възбуждаме или как ще обичаме ...
абе... май само ни остава да се залъгваме...

ооо. да.. да..ааа.а... малко по надолу.. дааааа...


Тема Re: а?нови [re: Dominique]  
Автор фифи-пepoтo (мутра:))
Публикувано26.02.02 13:29



МИ предвид факта, че мъжете стават все по-женствени, а жените все по-мъжествени......който може - да обръща резбата, докато е време!
Шегувам се разбира се....
Е все още се намират...надявам се....нормални жени и мъже! Убеден съм...

Само ЦСКА


Тема Re: а?нови [re: Dominique]  
Авторazia (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 13:31



защо пък без мъже и без жени, защо без любов и без обич, защо без секс и без оргазъм?
защо мъжа трябва да ми плаща сметката и да избира вместо мен ресторанта?
защо трябва да е идеален и непогрешим?
аз лично не искам да се превръщам в сянка на мъжа до мен, не желая да съм едно безволево същество, което да разчита единствено на човека до себе си и не ми харесва да строя живота си по неговите мерки.




Тема Re: а?нови [re: azia]  
Автор Dominique (лъжкиня)
Публикувано26.02.02 13:36



Това са пълни глупости. Ти не си безволево същество, защото ти кавалерстват. Само криворазбраните феминистки се сърдят ако има отворят врата. И какво значи сянка. РАВНОСТОЙНОСТ е думата. Искаш ти да командваш парада ли? Еми командвай го, ама нежно и хитро. А ако искаш да живееш с някой, ще ти се наложи, дете, да строиш живота си според неговите мерки, както и той според твоите. КОМПРОМИС е думата.

ооо. да.. да..ааа.а... малко по надолу.. дааааа...


Тема Re: а?нови [re: Dominique]  
Авторazia (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 13:48



е аз живея от осем години с един мъж и си права за компромисите. но не мисля че строя живота си по неговите критерии, просто го градиме двамата заедно. нужна е взаимност при решаване на всеки проблем



Тема Да там някъденови [re: Dominique]  
Автор Remmius (Liberator)
Публикувано26.02.02 13:49



Ние сме взаимно допълващи се различности

И това е красотата, любовта, тръпката. Еманципацията и феминизмът са по-лоши и от сексизма.

Устата ме е заболяла да го говоря това ама няма да спра.

Arte et Marte


Тема Re: Да там някъденови [re: Remmius]  
Авторazia (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 13:56



аз не се смятам за абсолютна феминистка
харесва ми когато един мъж се държи добре със мен, харесва ми и да ме ухажва и да ми кавалерства, да ме обича и да ...
но на теб би ли ти харесало, момичето което е с теб да ти плаща сметките, да ти поръчва виното, да ти избира марката пури, да ти казва как да се облечеш днес, да те кара на работа...



Тема Re: Вие срещали ли сте мъже напоследък...нови [re: Dominique]  
АвторLady X (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 14:03



Знам какво имаш предвид. Много ми е смешно като изляза с някой и той ме помоли аз да му поръчам какво да яде. Или ме покани на обяд и докато АЗ не реша къде да е обяда ... ами той просто няма идеи.... смешни ми са такива мъже и някак не ги приемам насериозно. Но определено познавам мъже, които не са в тази категория. Което не значи, че те са Истински Мъже, поне не по моето определение. Тия, дето ти ги описваш са просто някак едни такива мекушави и нерешителни, и са ми смешни, да.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.