Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Obmqna na opitнови  
Авторglupava (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 12:17



Kakvi sa priznacite /PO KAKVO poznavate/ 4e vi izneveriavat?
/posle shte vi kaja za moite metodi/



Тема Re: Obmqna na opitнови [re: glupava]  
Автор Losha (новак)
Публикувано13.02.02 12:19



Досега не ми се е случвало да ми изневеряват, ама ще се радвам да чуя по какво може да се познае



Тема Re: Obmqna na opitнови [re: glupava]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано13.02.02 12:28



Не смея да твърдя колко пъти ми се е случвало (все пак съм имала доста връзки и за всички до един момент се кълнях че не е имало такова нещо, ама сега вече не знам знае ли се) Обаче единия случай, който знам със сигурност ме прави почти експерт:)
смело мога да заявя че нещата се надушват лесно без каквито и да е външни признаци, нещо се понася във въздуха и щещ не шещ усещаш че има наоколо нещо гнило:)
аз никога не съм подслушвала телефони, бъркала по джобове, разпитвала излишно - щом аз разбрах дето съм лесен за заблуда човек, значи всеки ще успее! все пак обаче трябва да призная че номера ми го скрои много искрен човек който на първия ми въпрос си призна, пък и самия той каза че много му тежало и смятал да си каже. ох след това горкия как страдаше колко е бил глупав! ама честен си е и това е
ако някой е изпечен мошеник може и да заблуждава по-дълго
Но както казаха вчера по телевизията - въпросът не е ДАЛИ ще те разкрият, а КОГА ще стане това:)



Тема Не ги виждамнови [re: glupava]  
Автор Remmius (Rarius)
Публикувано13.02.02 12:38



и затова все ходя с
сериозно
не бих искал да разбера това съм го казвал вече
а ако разбера ще се направя на глупак все едно не съм
това поне е лесно и зависи само от мен
ако бъда принуден да разбера от признание
а) ще простя
б) ще се разведа
в) ще направя и двете

PS

Като във вица за програмистите.

Защо програмистът си ляга вечер с една пълна чаша вода и е дна празна чаша на шкафчето?
Пълната в случай, че му се допие вода на човека.
Празната в случай, че не му се допие.


Arte et Marte


Тема Re: Obmqna na opitнови [re: glupava]  
Авторrosi (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 13:29



i az sam si zadavala tozi vapros. po kakvo moze da se poznae?
mislq che moze lesno da se skrie kogato chovek darzi na postoqnnata vrazkata ili ako e zenen/omazen.
no deistvitelno - po kakvo?



Тема Re: Obmqna na opitнови [re: glupava]  
Авторrosi (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 13:32



kazi mi molq te sashtoto podoziram malko sapruga si no qvni uliki nqmam.
deto nqkoi napisa - vitae iz vazduha. no nqmam preki dokazatelstva i si mislq dali ne sa samo moi fantasii.



Тема Re: Obmqna na opitнови [re: rosi]  
Авторglupavata (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 14:07



proveri mu 4orapite /bez maitap/, tam se zaka4at kosmi . sega znam daje i 4e e blondinka sus prava kosa, sredna duljina.



Тема СМЕХОТВОРКА!нови [re: glupavata]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано13.02.02 14:09



Той да не е толкова глупав да остави такива явни следи. Много високо мнение имаш за мъжа си, няма що!

Бургаски вечери - рибарски мрежи -
сръчно изплетени от тънка мъгла...


Тема Re: Obmqna na opitнови [re: glupavata]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано13.02.02 14:11



е това е супер, никога не бих се сетила!
аз не съм привърженик на тия методи а ла Шерлок Холмс, но трябва веднага да разкажа наученото тук на една приятелка която много ще се изкефи на това инфо!



Тема Хи-хи! Много сте смешнинови [re: rosi]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано13.02.02 14:12



вие двете!
И аз витая във въздуха - влюбен съм в Миролюба Бенатова, репортерка от bTV - ама не съм я виждал наживо. При това жена ми знае, също и децата ми - и ми се присмиват като на ученик. Това си заслужавам, де... Ставаше дума за витаенето... Какво общо има с изневярата?

Бургаски вечери - рибарски мрежи -
сръчно изплетени от тънка мъгла...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.