Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Obmqna na opitнови [re: Kapли]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано13.02.02 15:31



що се заяждаш с мен бе муцинка? аз чорапите не си ги завирам из главите на хората да им събирам космите.
и що всеки път ме гониш, бах толкоз ли не можеш да кажеш нещо оригинално, а???? баналничко е някак това твоето или може би просто те е страх от нещичко, я кажи на батко, какво те притеснява? що всеки път като ми видиш никчето подскачаш? да не би и кошмари да започна да сънуваш с моя милост? ако толкоз ти действам на нервно-психичната система кажи ще ти щадя крехкото здравенце!
сори че ставам банален с това че постоянно ти го повтарям, ама много ме кефиш!

You can run, but you can't hide!


Тема Уважаеми дами,нови [re: glupavata]  
Автор Remmius (Rarius)
Публикувано13.02.02 15:33



не забравайте, че насреща си имате не само горкия нескопосан мъж с космати крака (то се знае) ами и с космати чорапи на всичкото отгоре, но също така и една от вашта банда амазоношерлокженикотки т.е. в противниковия отбор има предателка. та тя ще го светне за чорапите :)

Като във вица:

Изневерил един мъж (за първи път) на жена си и много окъснял.
Какво ще и кажа сега.
Но дамата била веща (дали това идва от вещица) в занаята и го успокоила
Ето вземи тази креда и си надраскай реверите и ръкавите на сакото
Ще щажеш че си играл билярд. Първият път винаги минава.
Човечецът се прибрал, но отвътре го ядяло и затово като му отворила жената в три часа и казал
Извинявай изневерих ти днес
Кого ще лъжеш бе кретен с кретен нали виждам че цяла нощ си праскал билярд аз кво да не ям колците с доматите (и/или обратно)

Arte et Marte

Редактирано от Remmius на 13.02.02 16:02.



Тема Re: kartaaaaaaaaaalнови [re: kartal]  
Автор tottenham (Hotspur)
Публикувано13.02.02 15:41



Abe pich ti me kefish maksimalno.!
Vizjdam,che i fenki imash mnogo,ia im kazji ,che i men me
glozdi edno liubopitstvo.
TI SHPALKI PRAVISH LI?
MISLIA,CHE SHTE E INTERESNO DA NAUCHAT DAMITE.

Прави каквото трябва пък да става каквото ще


Тема Re: Obmqna na opitнови [re: kartal]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано13.02.02 15:44



чувствата ни са напълно взаимни значи:)))

ама че късмет!





Тема Re: kartaaaaaaaaaalнови [re: tottenham]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано13.02.02 15:48



хех стига бе батко, ти ме направи за резил пред целия български народ, сега ако кажа истината требе да се извие 2 км опашка пред вкъщи... щото както тебе те гложди така и тях ги гложди и не им дава покой тази мисъл ден и нощ!
абе що сички се заяждате с мене бе, аз един такъв скромен и стеснителен, ко ви напраих бе хора!
мога да ти предложа вместо да се чудиш да додеш да пробваш лично на място, не точно шпакла ама свирка мога да ти направя, дори имам тука една свирчица само трябва да я надуеш!

You can run, but you can't hide!


Тема Re: Obmqna na opitнови [re: Kapли]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано13.02.02 15:49



a btw карталчо ти да не мислиш че някой си качва чорапите на хората по главите?
уахахахаахахах



Тема Re: Obmqna na opitнови [re: Kapли]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано13.02.02 15:52



хехехе пак ме прати в емнайста глухоняма... абе миличко аз чувства нямам, ти т`ва още ли не си го разбрала??? сори че така нараних крехкото ти сърчице, но ко да ме праиш кат` съм такъв дебил неграмотен!
кефиш ме яко.... кеф, кеф и оп.... чай че май напраих белята....... бах ко шъ каже жената сега като ми види панталнките каквито съм ги омазал, само не ми казвай че си руса щот` шъ стане кофти връз тез мои черни бохерки много шъ личи

You can run, but you can't hide!


Тема Re: Хи-хи! Много сте смешнинови [re: Stephan]  
АвторKali (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 15:52



Mъжът изневерява , когато :
1. Най - неочаквано започне да проявява интерес към индийската методика за боядисване на тъкани ??????????????.....и става експерт по нея .
2 . Най - неочаквано започне страшно много да държи на личната си хигиена , модерно облекло ...и да си сменя белъото час по час ....
3. Се върне в къщи и се втурне в банята , без да те целуне , защото " Така съм се изпотил...."
4. Най - ненадейно започне да си пере ризата ...която ...най - случайно "допрял в някаква ръжда...."
5. Пристигайки в къщи мирише на чужд парфюм ....но заявява , че току -що е бил в парфюмерия и смята да зареже вече своя , дето го ползва от години ....
6. ....в три последователни вечери е при майка си , с която вие сте скарани от години ....
7. ...е намерил приятел от детинство , с който ще се напиват 7 последователни вечери сами в мъжка компания ....
8...мъжът е зодия "дева" или " скорпион"
9. ...и в почти всички останали случаи ....
........
Извод : дайте да си вярваме , защото ако не си вярваме ще се следим , пък ако се следим ще се хванем ...:)



Тема Re: Obmqna na opitнови [re: Kapли]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано13.02.02 15:54



абе ти гледай да не те прокълна по най-жестокия начин, а по точно...
"и тук (посочвам си раменцето в момента) повече крака ти няма да стъпи!"
ох пак кеф, кеф малеееееее, кеф!!!!!

You can run, but you can't hide!


Тема Миролюба Бенатова...нови [re: Stephan]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано13.02.02 15:56



...!?!?!?!?


Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.