Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 27.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема За кучките и почтените женинови  
АвторKali (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 14:59



Знаете ли , господа , защо сме такива кучки понякога ...????????
Ами много просто .
Кучките в този живот живот си живеят. Те са на почит и уважение в представите на съвременния мъж . Те го въртят на малкия си пръст и му доставят съмнителни житейски удоволствия- най- често плътски- извратени и граничещи с психиатрична патология , но толкова вълнуващи , настървяващи и надървящи съвременния мъж , че той - последният- се предава безпаметно и формира в остатъка от размекнатото си от перверзии съзнание една доминанта , която го кара да търси отново и отново източника на адреналина си - така наречената Кучка . И така Кучката се превръща в идол ....почитано и уважавано същество , издигнато на култов пиедестал от съвременния мъж.
Как изглежда съвременната кучка ? Ами много ясно - както всички жени наоколо, или почти всички . Тенденцията е процентът на Кучките да нараства все повече и повече. Кучката се ражда в съвременното общество с помощта на съвременния мъж. Всяка една Кучка е родена от отношението на мъжа т.е. от българското общество в лицето на българския мъж поражда превръщането на почтената жена в кучка .
Как става ставането ?
В началото българското семейство се е радвало на исконни ценности - мъжът се е грижил за благосъстоянието и закрилата на семейството , жената - за децата и дома .
Почтената жена е гледала с радост децата и мъжа си и е въртяла къщата - чиста и подредена . Това , обаче е било в минало време . В даден исторически момент българският мъж , воден от нагона и неосъществените си амбиции в съвременното общество , започва да търси нови източници на самочувствие , последното - смачкано от икономически неудачи , бедност и лишения и обоснованото недоволство на Почтената му жена .
Източникът на самочувствие за българина (исторически и традиционно )се корени в неговата потентност- основание за национална гордост .
Утвърждавайки самочувствието и живота си , ненамирайки никаква друга опора , българинът се опира мощно на потентността си ( добре , че поне това си има )!!! и реализира невиждани успехи със случайна Кучка . Кучката в отговор на действията в подкрепа на мъжката му потентност , бива провъзгласена за кралица . Тя е източник на самочувствие за подтиснатия мъж , тя го разбира и окуражава. В замяна на това тя получава всичко- внимание , пари , време , дори споделяне на интимни тайни и съкровени желания . Тя разбира мъжа ,утвърждава го чрез нагона му и става все по- изобретателна и перверзна в начините да властва над Негово Паднало Височество , поласкано от вниманието и хвалебствията , замаено от перверзната тръпка на непознатите досега изживявания , придобил качества на властелин и господар , издигнал се над простотиите в ежедневието , Той се завръща къщи при децата и Почтената си жена , която от умора и бдене над постните манджи , децата и къщата едвам се усмихва , загубила сексапила си някъде между мизерните мебели и хлебарките . Тя не поглежда завърналия се Полово Утвърден Съпруг с нужното за всеки властелин уважение , а просто го пита "Намери ли си работа ?", а той , от позицията на утвърден Владетел на Женски Тела , замахва с дясната си ръка - да се научи да уважава господаря на дома - и вместо да му иска пари , да му измие краката и да му направи свирка , защото , ако не иска.....!!!
Пред дилемата на оцеляването Почтената жена изпада в размисъл и наблюдение . Тя размишлява върху битието си и наблюдава новите дрехи на живеещата в съседство Кучка . Въпросът за свирката е малко по- труден , но "Я виж как мъжът ми я гледа тая ! Какво ли толкоз му прави ?"- я мъчи и решава да опита . Липсата на опит си казва думата и вместо благодарност получава поредната порция бой, навикване , лечение в Пирогов и същия мъж , чакащ в къщи - безработен, след изписването .и...все така държащ на идеалния ред и чистота в къщи , на изрядната храна и всичко останало в стил :"Високо Качество на Живот "
До момента , в който съседът не забелязва , че Почтената жена има хубаво дупе и тънки глезени .....и е " толкова нещастна с този простак..и тя , естествено се нуждае от утеха .."
''Утехата" идва някой неделен следобед , когато съпругът се утвърждава с Кучката , а Почтената жена се оказва с наистина хубаво дупе и водена от удоволствието , че среща разбиране и утеха , отдавайки всичко от себе си , успява да направи прекрасна свирка , развълнувайки съседа и извеждайки го от скучното ежедневие на домашния секс .
Така , усетила радостта от признанието , тя започва да работи над себе си и да се утвърждава в неизвестни и дотогава пози и перверзии - защото това я прави по- достойна , ценена и със самочувствие .
Така протекъл в началото , процесът се оказва лавинообразен...Кучките се плодят като Кучки и геометричната прогресия подбира останалите Почтени жени .
Почит и уважение за Кучките ! Светът е техен !
Кому са нужни онези другите ? Домашни прислужници и робини !
От утре процентът на Кучките ще се увеличи с още една - и аз се вливам в редиците им - след като не бях оценена като Почтена жена . За да получа подобаващо уважение от българския мъж - готова съм на всичко . И какво толкова - малко свирки и някои други чалъми , а получаваш всичко !Смен процентът на кучките ще се заформи на 99%, а за останалия 1%- какво да му мисля - те са в графата на статистически недостоверните !



Тема Много си любезна, Кали -нови [re: Kali]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано12.01.02 15:21



направо преливаш от любезност...

Semper Fidelis


Тема Недей така,мила!нови [re: Kali]  
Автор Oтвopeния (отворен)
Публикувано12.01.02 15:27



Приемам постинга ти не на сериозно,но се усеща някаква болка в думите ти,определено.Не ставай Кучка,все още сме много мъжете ,които ценим почтените жени,повярвай ми!



Тема Re: За кучките и почтените женинови [re: Kali]  
АвторEcмepaлдa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 15:47



Стани кучка знаеш ли колко пари изкарвам аз от такива неща



Тема Re: За кучките и почтените женинови [re: Ecмepaлдa]  
Автор rain ()
Публикувано12.01.02 15:49



stavashe duma za "kuchkata" kato nachin na jivot a ne kato nachin na prepitanie , mila!



Тема Re: Много си любезна, Кали -нови [re: Stephan]  
Автор rain ()
Публикувано12.01.02 15:56



Tia si e napisala temata . A ti kude v neia vidia lichno otnoshenie , za da ia uprekvash v lipsa na liubeznost? Shte kajesj chuvstvoto na prinadlejnost kum pola te e nakaralo. Ami togava da se zasegna i az ot tazi neliubeznost. Kakvo obshto ima smianata na jiteskite cennosti na niakoi s mene-nishto. Tova si e izbor



Тема Re: За кучките и почтените женинови [re: Kali]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано12.01.02 16:55



Карли, мисля, че много точно си описала метаморфозата! Браво! И не обръщай внимание на евентуални критици от другият пол, те усещат отговорността си, а както знаем, не обичат те да са отговорни. Да си малко кучка в този живот наистина не е зле, както вече си описала те наистина прогресирват, но нека запазим и мааалко почтенност, за да не получаваме само кучкари. Един мъж ми беше казал следните три неща, на които трябвала да отговаря една жена- дама в обществото, курва в леглото, домакиня в кухнята.... Не знам дали знаят милите мъже колко е трудно да се съчетае това. Но май много сериозна станах тука.... нека да кажа че отговарям на две от трите неща

:) от мен

carpe diem... noctumque


Тема Re: Много си любезна, Кали -нови [re: Stephan]  
АвторKali (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 17:00



Стефи , като ме сваляше на бургаския плаж преди гобини , пак бях любезна ..:)))



Тема Re: Много си любезна, Кали -нови [re: Kali]  
Автор rain ()
Публикувано12.01.02 17:03







Тема Re: За кучките и почтените женинови [re: sunrise]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано12.01.02 17:04



Да,това са трите необходими условия,за да бъде обявена една жена за страхотна.Всички мъже това искат.И кои викаш са твоите две?та да ти кажа после аз моите?

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.