Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема e,kakvo polychihte za Koleda?нови  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано26.12.01 18:48



Mili momicheta, chestita Koleda - da ste zdravi i shtastlivi, a i vsichki okolo vas s'shto.
Ja sega se pohvalete kakvo vi donese Diado Koleda - tova koeto si pozelahte, ili totalno vi iznenada, ili moze bi vi propysna?
Shte zapochna s's sebe si - nali vsichki naokolo me znaiat kak'v s'm maniak na tema kozmetika i parfumi, ta i ot m'za mi, i ot svek'rva mi, i ot z'lva mi polychih parfumi, dobre, che gi haresvam (e, te mi znaiat vkysa,de), zashtoto ne v'rvi da razdam podar'cite si na drygi da gi polzvat.
Shte ima da yhaia...



Тема Re: e,kakvo polychihte za Koleda?нови [re: divinora]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано26.12.01 23:51



Весела Коледа и на теб.
В писмото ми до милия старец пишеше,че имам нужда от нов фотоапарат.Той взе,че наистина ми донесе-с разни ескри и глезотии.А аз се притеснявах,че понеже съм попораснало момиченце ,няма да обърне внимание на молбата ми.
Парфюми съм помолила да не ми се подаряват,защото съм капризна.Хубави аромати ми избира мъжа ми,много хубави,но ако аз трябваше да си ги купя,нямаше да го направя.Преди години открих любимия си парфюм и за нищо на света не го сменям.С него се чувствам в кожата си.Ох,млъквам,че разводних темата.

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата


Тема Re: e,kakvo polychihte za Koleda?нови [re: divinora]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано27.12.01 01:38



Желаех си доста неща, като например дебели чорапки, черни чорапки, обувки, чадър, но малък за чантата ми, лап топ. Получих пантофи (3 чифта!), чадъра за чантата си в синьо (хареса ми ) два пуловера, страхотни черни ботуши до под коленете от разтягаща се кожа, куфар, който може да се тегли и носи, несесер за маникюр, бонбони, а приятелката ми ми подари козметика от "Дева" ама мнооого неща, балсами, дневни кремове и пр., получих и тефтер, защото го използвам и си записвам в него задълженията за всеки ден и едни кутии за кухнята амиии това май беше, но е е достатачно, доволна съм от подаръците си и много им се радвам! Аз също обичам парфюми, един от любимите ми е от Joop All about Eve, но него ще си го подаря сама.
всичко добро

от мен

carpe diem... noctumque


Тема Re: e,kakvo polychihte za Koleda?нови [re: divinora]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано27.12.01 09:22



Sa parva godina-PARI i SLADOSTI...sa vseki.Spestich si hodeneto v talpite predi KOLEDA i sega vrachtaneto na NEGELANITE podarazi ...ili samjanata im s drugi...
Rasbira se , saguboch EMOZIONALNIJA moment ...
NO VSICHKI SA DOVOLNI...

medea


Тема Re: e,kakvo polychihte za Koleda?нови [re: Medea_forever]  
АвторZlia (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 14:11



Az poluchish liubimia si parfum i kozmetika i siyaya:)))
A v kolednata kartichka vmesto pozelanie imashe edna priatna zakruglena sumichka! Kakva po-hubava chestitka!!! ehehehe



Тема Паринови [re: divinora]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано27.12.01 16:15



Пари в брой - както винаги.....................на всеки празник било то рожден ден, 8-ма март, Коледа, НГ само това получавам...............пари в брой
Мъж ми никога не може да ми избере това което искам, а пък и мрази да обикаля по магазините, затова просто ми оставя парички да си купя каквото искам.....
От една страна е много хубаво, защото наистина си купувам каквото искам, но така ми се иска да получа един огоромен пакет с панделка и да се чудя какво ли ми е взел, за да ме зарадва.................



Тема Re: e,kakvo polychihte za Koleda?нови [re: divinora]  
Автор Firefly (слънчева)
Публикувано27.12.01 17:42



Ютия... да, вярно- страхотна, всички екстри, пара, самопочистваща се, обаче - ютия. Нещо, което трябше да купим заедно и за дома.
Е, показателно е за домакинстването ми, вероятно.

Бельо от свекървата-дори не е секси.
И с моя помощ- мечтаното дълго време вълнено палто- от сестра ми.
Може би трябва да си кажа какво си мечтаех да получа?
Може би трябва да кажа, че аз самата не успявам да направя най-добрите подаръци, въпреки че всеки получи точно това, което си пожела- без ограничение.
Исках всъщност нещо интимно, загадъчно, нещо вълшебно, нещо като нищо на света.
Една дълга романтична вечер, прерастваща в дълга будна нощ. На някое страхотно място.
С един страхотен човек.
Обаче Дядо Коледа не изпълнява такива желания.
Сега ръбовете на панталоните са чудесни!

Все искаме повече от колкото можем да понесем.
Честита Коледа на всички!!! Желая да имате мечти и цялата сила, за да ги осъществите.



Тема Re: e,kakvo polychihte za Koleda?нови [re: Dragoness]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано27.12.01 18:41



Da, m'za mi e holandez.Moeto sobstveno semeistvo si e v BG, ta zatova spomenavam tova na m'za mi. Rodnata mi maika prashta vinagi neshta koito ydriat pravo v desiatkata, ama tia mai po-dobre znae vkysa mi. I az se razbesniah zaradi parfumite, zashtoto samo tozi ot m'za mi (Coco Mademoiselle) iskah naistina, a drygite sa O'K, ama mai vse-pak shte se nalozi da gi razdam Zalko che sa hv'rlili syma pari na viat'ra. A inache kozmetika i na men nikoi ne smee da mi podariava, zashtoto az si znam nai-dobre kakvo mi triabva i sama si go kypyvam. Viz, za rozdenia mi den svek'rva mi proiavi izobretatelnost i mi podari osven drygoto i...chas pri moia (i nein) kozmetikKakva ideia, a?



Тема как ти завиждам...нови [re: divinora]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано27.12.01 18:51



да знаеш само колко ти завиждам... ех, благородно.. да не си помислиш нещо... така си мечтая да си имам Коко Мадмазел, почти всяка нощ сънувам че си го имам, но поне в близките 10 ина години няма да ме огрее щастието... много е скъп да му се незнае....
поня някое малко шишенце да има... толкова ще си го пазя.. а то...
тук струва 180 лв/100мл.....мога да събера толквоа пари... но с тези пари трябва да си купувам необходими неща.. като дрхи например.. защото гола не мога да ходя....
абе жалка работа....
Весела Коледа все пак!!!

Omnia vincit amor


Тема Re: как ти завиждам...нови [re: Лyничka]  
Автор rain ()
Публикувано27.12.01 19:19



Eeeh az nikoga ne sum se radvala na parfiumi. Vupreki che opredeleno vinagi sum tursila variaciite na paco raban i mi sa liubimite. Ne me zaradvaha luxoznite podaruci i veshtite/ povecheto ot tiah biaha gift sertifikati na dosta prilichni stoinosti/, zaradva me vnimanieto na horata kum decata i mene i radostta na decata ot tehnite podaruci. Kakto i tova ,che dve deca poluchiha nai-golemia podaruk za Koleda-mama ,tati ,bratcheta i uiuten dom....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.