Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема e,kakvo polychihte za Koleda?  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано26.12.01 18:48



Mili momicheta, chestita Koleda - da ste zdravi i shtastlivi, a i vsichki okolo vas s'shto.
Ja sega se pohvalete kakvo vi donese Diado Koleda - tova koeto si pozelahte, ili totalno vi iznenada, ili moze bi vi propysna?
Shte zapochna s's sebe si - nali vsichki naokolo me znaiat kak'v s'm maniak na tema kozmetika i parfumi, ta i ot m'za mi, i ot svek'rva mi, i ot z'lva mi polychih parfumi, dobre, che gi haresvam (e, te mi znaiat vkysa,de), zashtoto ne v'rvi da razdam podar'cite si na drygi da gi polzvat.
Shte ima da yhaia...



Тема Re: e,kakvo polychihte za Koleda?нови [re: divinora]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано26.12.01 23:51



Весела Коледа и на теб.
В писмото ми до милия старец пишеше,че имам нужда от нов фотоапарат.Той взе,че наистина ми донесе-с разни ескри и глезотии.А аз се притеснявах,че понеже съм попораснало момиченце ,няма да обърне внимание на молбата ми.
Парфюми съм помолила да не ми се подаряват,защото съм капризна.Хубави аромати ми избира мъжа ми,много хубави,но ако аз трябваше да си ги купя,нямаше да го направя.Преди години открих любимия си парфюм и за нищо на света не го сменям.С него се чувствам в кожата си.Ох,млъквам,че разводних темата.

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата


Тема Re: e,kakvo polychihte za Koleda?нови [re: divinora]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано27.12.01 01:38



Желаех си доста неща, като например дебели чорапки, черни чорапки, обувки, чадър, но малък за чантата ми, лап топ. Получих пантофи (3 чифта!), чадъра за чантата си в синьо (хареса ми ) два пуловера, страхотни черни ботуши до под коленете от разтягаща се кожа, куфар, който може да се тегли и носи, несесер за маникюр, бонбони, а приятелката ми ми подари козметика от "Дева" ама мнооого неща, балсами, дневни кремове и пр., получих и тефтер, защото го използвам и си записвам в него задълженията за всеки ден и едни кутии за кухнята амиии това май беше, но е е достатачно, доволна съм от подаръците си и много им се радвам! Аз също обичам парфюми, един от любимите ми е от Joop All about Eve, но него ще си го подаря сама.
всичко добро

от мен

carpe diem... noctumque


Тема Re: e,kakvo polychihte za Koleda?нови [re: divinora]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано27.12.01 09:22



Sa parva godina-PARI i SLADOSTI...sa vseki.Spestich si hodeneto v talpite predi KOLEDA i sega vrachtaneto na NEGELANITE podarazi ...ili samjanata im s drugi...
Rasbira se , saguboch EMOZIONALNIJA moment ...
NO VSICHKI SA DOVOLNI...

medea


Тема Re: e,kakvo polychihte za Koleda?нови [re: Medea_forever]  
АвторZlia (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 14:11



Az poluchish liubimia si parfum i kozmetika i siyaya:)))
A v kolednata kartichka vmesto pozelanie imashe edna priatna zakruglena sumichka! Kakva po-hubava chestitka!!! ehehehe



Тема Паринови [re: divinora]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано27.12.01 16:15



Пари в брой - както винаги.....................на всеки празник било то рожден ден, 8-ма март, Коледа, НГ само това получавам...............пари в брой
Мъж ми никога не може да ми избере това което искам, а пък и мрази да обикаля по магазините, затова просто ми оставя парички да си купя каквото искам.....
От една страна е много хубаво, защото наистина си купувам каквото искам, но така ми се иска да получа един огоромен пакет с панделка и да се чудя какво ли ми е взел, за да ме зарадва.................



Тема Re: e,kakvo polychihte za Koleda?нови [re: divinora]  
Автор Firefly (слънчева)
Публикувано27.12.01 17:42



Ютия... да, вярно- страхотна, всички екстри, пара, самопочистваща се, обаче - ютия. Нещо, което трябше да купим заедно и за дома.
Е, показателно е за домакинстването ми, вероятно.

Бельо от свекървата-дори не е секси.
И с моя помощ- мечтаното дълго време вълнено палто- от сестра ми.
Може би трябва да си кажа какво си мечтаех да получа?
Може би трябва да кажа, че аз самата не успявам да направя най-добрите подаръци, въпреки че всеки получи точно това, което си пожела- без ограничение.
Исках всъщност нещо интимно, загадъчно, нещо вълшебно, нещо като нищо на света.
Една дълга романтична вечер, прерастваща в дълга будна нощ. На някое страхотно място.
С един страхотен човек.
Обаче Дядо Коледа не изпълнява такива желания.
Сега ръбовете на панталоните са чудесни!

Все искаме повече от колкото можем да понесем.
Честита Коледа на всички!!! Желая да имате мечти и цялата сила, за да ги осъществите.



Тема Re: e,kakvo polychihte za Koleda?нови [re: Dragoness]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано27.12.01 18:41



Da, m'za mi e holandez.Moeto sobstveno semeistvo si e v BG, ta zatova spomenavam tova na m'za mi. Rodnata mi maika prashta vinagi neshta koito ydriat pravo v desiatkata, ama tia mai po-dobre znae vkysa mi. I az se razbesniah zaradi parfumite, zashtoto samo tozi ot m'za mi (Coco Mademoiselle) iskah naistina, a drygite sa O'K, ama mai vse-pak shte se nalozi da gi razdam Zalko che sa hv'rlili syma pari na viat'ra. A inache kozmetika i na men nikoi ne smee da mi podariava, zashtoto az si znam nai-dobre kakvo mi triabva i sama si go kypyvam. Viz, za rozdenia mi den svek'rva mi proiavi izobretatelnost i mi podari osven drygoto i...chas pri moia (i nein) kozmetikKakva ideia, a?



Тема как ти завиждам...нови [re: divinora]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано27.12.01 18:51



да знаеш само колко ти завиждам... ех, благородно.. да не си помислиш нещо... така си мечтая да си имам Коко Мадмазел, почти всяка нощ сънувам че си го имам, но поне в близките 10 ина години няма да ме огрее щастието... много е скъп да му се незнае....
поня някое малко шишенце да има... толкова ще си го пазя.. а то...
тук струва 180 лв/100мл.....мога да събера толквоа пари... но с тези пари трябва да си купувам необходими неща.. като дрхи например.. защото гола не мога да ходя....
абе жалка работа....
Весела Коледа все пак!!!

Omnia vincit amor


Тема Re: как ти завиждам...нови [re: Лyничka]  
Автор rain ()
Публикувано27.12.01 19:19



Eeeh az nikoga ne sum se radvala na parfiumi. Vupreki che opredeleno vinagi sum tursila variaciite na paco raban i mi sa liubimite. Ne me zaradvaha luxoznite podaruci i veshtite/ povecheto ot tiah biaha gift sertifikati na dosta prilichni stoinosti/, zaradva me vnimanieto na horata kum decata i mene i radostta na decata ot tehnite podaruci. Kakto i tova ,che dve deca poluchiha nai-golemia podaruk za Koleda-mama ,tati ,bratcheta i uiuten dom....



Тема Re: как ти завиждам...нови [re: Лyничka]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано27.12.01 19:34



Mnogo s'zaliavam, che bez da iskam te nat'zih
No Coco Mademoiselle go ima i v opakovki ot 50ml., triabva da stryva niak'de okolo 110-115lv (orientirov'chno)
Ne mozesh li da si go poiskash ot niakoi za Nova Godina? Mnogo se nadiavam tova za 10te godini da ne e viarno, i izobshto mai tyk my e miastoto da ti pozelaia ot dogodina da polychavash vsichko, koeto si pozelaesh
A inache mislia che e zalko, che na Chanel parfumite sa im (s izkluchenie na edin, no ne Mademoiselle)vse nai-malko v po 50ml. opakovkiMnogo sa tv'rdoglavi v tova otnoshenie.



Тема Re: как ти завиждам...нови [re: divinora]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано28.12.01 17:49



Здрасти!

Ами в БГ (София) във всички магазини за парфюми които знам съм ходила и съм питала и няма опаквки по 50 мл. Не мога да си го поискам на никого за Нова Година, защото няма кой да даде 170 лв за един парфюм. Направо ми се изсмиват в очите.
И аз си пожелавам да получавам само това, което искам.

Omnia vincit amor


Тема Re: как ти завиждам...нови [re: rain]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано28.12.01 17:55



Да принципно си много права, че не е важен подаръкът а жестът. Но все пак когато много си мечтаеш за нещо ти е все едно даже когато ти подарят нещо малко но от сърце се дразниш че не си получил това, закоето си мечтал. Не ми е гадно защото не получих нищо за Коледа, а поради факта че не ми подариха това, което искам, ама по-добре нищо отколкото нещо което не харесвам. Но все пак има хора, които са били сами и гладни на този ден, така че би трябвало да съм щастлива.
Да, ама не съм
Хайде че много разводиних темата.
Поздрави

Omnia vincit amor


Тема Zeleni ochiнови [re: divinora]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 18:54



Moiat liubim idiot mi podari zeleni leshti za ochi...



Тема Re: Zeleni ochiнови [re: Elena]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано28.12.01 19:32



i haresvash li se s tiah? otivat li ti? az biah navita da probvam podobni leshti, no ne stava vupros za koleden podaruk, a prosto taka, no oshte ne sum probvala.

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема Re: как ти завиждам...нови [re: Лyничka]  
АвторJJ (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 06:10



Znaesh li kakvo. Az shte stana Diado Koleda /nishto che sum jena/ i shte poluchish tova, za koeto mechtaesh! Prosto mi dai e-mail da ti pisha.
Ne iskam nishto v zamiana. Prosto iskam da te zaradvam. Da napravia purvata dobrinka za Novata godina. Samo che shte go poluchish dosta sled Nova Godina. Nadaleche ot Bulgaria jiveia.
Usmihni se i budi shastliva. Eto vijdash li...niakoi ti pojela po-gore da poluchish na drugata Nova godina vsichko koeto si pojelaesh:)))
Pozdravi

VESELA NOVA GODINA! Obeshtavam ti da e takava!



Тема Re: Zeleni ochiнови [re: sunrise]  
Авторjj (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 06:18



Az ne biah dovolna ot moite. Kupih si predi godini, prilichaha mi, no ne mojeh da gi ponasiam.DRAZNIAT strashno! Pone men
Ta veche ne iskam da gi chuvam
A az ne poluchih nishto. Kato vsiaka godina de.
E, ne che e koi znae k'vo. Izobshto ne mi pravi vpechatlenieMai az sum edinstvenia chovek na sveta,koito ne obicha podarucite????A, dali?



Тема Re: Zeleni ochiнови [re: jj]  
Автор koaлчe (мекичко)
Публикувано29.12.01 06:22



за да не те дразнят -
носи ги по малко: първи ден 2 часа, всеки следващ ден
увеличаваш с по 2 часа. ако нямаш непоносимост към
лещите, би трябвало да свикнеш. и хубаво си мии ръцете
преди да ги извадиш от кутииката!

С уважение:




Тема Re: Zeleni ochiнови [re: koaлчe]  
Авторjj (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 06:59



Razbira se, che sum go pravila.
kolkoto do higienata - goliamo vuzpitano momiche sum i si mia ruchichkite neprekusnato. osobeno, kogato shte si pipam ochencata.
I raztvora chesto si smeniah, no.....
Da si chuvala che niakoi hora imat neponosimost kum chujdi tela?
SigurnoAma ne se seti
Da ne bi ot nick-a mi da liha na nemurlivost?????
Ako e taka da go smeniam, shtoto ne sum takuv chovek
haide dobro utro i happy day ot men



Тема Re: Zeleni ochiнови [re: jj]  
Автор koaлчe (мекичко)
Публикувано29.12.01 07:22



ама ти не четеш като хората, а само това, което и допада! я виж пак тук, моля?
ако нямаш непоносимост към лещите, би трябвало да свикнеш.

за миенето на ръчичките написах, защото на мен дори понякога като ги избърша с хавлията, след като ги измия, по пръстите ми остават мъхчета и ги лепвам на лещата, без да ги забележа. чисто приятелски беше съветът ми, не се връзваи толкова ;)

и твоя ден нека е хапи, макар и да не си зеленоока :) аз
лично винаги забелязвам цветните лещи и ме дразни, като прозира под тях естественият очен цвят...

С уважение:




Тема Re: e,kakvo polychihte za Koleda?нови [re: Billyana]  
Автор rebekka (непознат)
Публикувано29.12.01 09:02



koi e parfuma...bolnite na tazi tema sme mnogooo

rebekka


Тема Re: как ти завиждам...нови [re: JJ]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано29.12.01 10:55



I na men mi mina neshto takova prez yma, obache naposled'k se v'zd'rzam da prashtam koletcheta do BG, zashtoto dori i tezi koito pratih na priateli i roditeli za Koleda oshte ne sa pristignali, a gi pysnah v sredata na Noemvri!!Obache ti me navede na edna podobna mis'l - kato shte vlizame v roli na Diado Mraz - I az shte napravia neshto po v'prosa, no za chyplivite nokti na NereIda...v dryg mail
Merci za vd'hnovenieto



Тема Re: Zeleni ochiнови [re: jj]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано29.12.01 11:43



Moze naistina prosto da ne ponasiash leshti. A moze bi ne ponasiash tochno Tezi leshti. V'v vseki slychai kato chovek nosesht leshti s diopt'r, vinagi se chydia zashto hora bez problemi s ochite si b'rkat v tiah samo za da im smeniat cveta. Chyzdo tialo v okoto nikoga ne e dobre, kogato p'k e samo za cviat...Ama vseki si znae. A ti kak taka hem si Diado Koleda (i moi vd'hnovitel),hem ne obichash podar'ci??? Ima neshto misteriozno tyk!




Тема Ти си както ВИНАГИнови [re: Firefly]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано29.12.01 11:44



с фенерчето /със СВЕТЛИНКАТА/ в ръка...
Освети и стопли душата ми...

medea


Тема Re: Zeleni ochiнови [re: jj]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано29.12.01 13:43



Ne obichash podaruci?
Vseki obicha podaruci! Vuprosut e da ti podariat podaruk, koito jelaesh.

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема Re: как ти завиждам...нови [re: divinora]  
Авторjj (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 21:00



Mnogo e hubavo chuvstvoto da zaradvash niakoia dushica,nali?Pone nie koito mojem da go pravim.Ei taka prostoCiao i Happy nwe year!



Тема Re: Zeleni ochiнови [re: divinora]  
Авторjj (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 21:05



Ami tochno zatova si izbrah da sum Diado KoledaUmiram si da pravia podaruci na horataNo se chuvstvam neudobno,kogato na men mi praviat
E,dnes poluchih podaruk ot priatelka.Gift certificate.Mnogo me dosramia
Luda?



Тема Re: Zeleni ochiнови [re: koaлчe]  
Авторjj (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 21:08




Niama da se vruzvam obeshtavam.Prosto e bilo ot kusnia chas,v koito sum pisala postinga si.Spialo mi se ei sum bila kisela.
Sorry about that
Lek den i ti blagodaria za milite dumi



Тема Re: Zeleni ochiнови [re: sunrise]  
Авторjj (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 21:11



Mi haide dei az vse na tova se chudia - che ne obicham podaruci
Obicham risunki ot decata. Kogato detence e narisuvalo neshto s malkite ruchichki,specialno za men.Pulni mi se dushata togava i istinski sum shastliva
Znachi vse pak si priznah,che obicham podaruci?
Shastliva Nova Godina i na teb! Budi zdravichka!
ot men



Тема Re: как ти завиждам...нови [re: jj]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано29.12.01 21:24



Blagodaria, i na teb s'shto



Тема Re: Zeleni ochiнови [re: jj]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано30.12.01 04:06



знаех си аз, че с точният подарък и теб биха те сгряли
благодаря ти за добрите пожелания, и ти също бъди здрава, весела и обичана

от мен

carpe diem... noctumque


Тема Re: Zeleni ochiнови [re: jj]  
Автор koaлчe (мекичко)
Публикувано30.12.01 04:11



стига с тва сори, ма!

С уважение:




Тема bebeto miнови [re: sunrise]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано30.12.01 06:05



nai-hubaviyat podarak, moito poluchih pres tasi godina beshe moyata dashterichka, koyato se rodi pres lyatoto. A inache poluchih ot maja si komplekt grimove v mnogo elegantna chanticka i komplekt sladkarski formichki sa torti, keksove, schprizove i t.n. Ot priatelkata si poluchih kosmetika, koyato mnogo mi haresa. As sashto napravih hubavi podarazi i saradvah semesitvoto si. Na sina si podarih GSm, na maja si pulover, edino CD s nejna musika sa dvama i edni simni obuvki. Na mama podarih GSM.



Тема Re: e,kakvo polychihte za Koleda?нови [re: rebekka]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано30.12.01 12:17



"Алюр" на Шанел.А резервната ми кожа е "So pretty" на Картие.

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.