Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво ви става, бе момичета?  
Автор ФЮT (Никаквица)
Публикувано20.11.01 14:08



Само за мъже говорите Едната си търси гадже, другата му харесала инфото, третата го..... Вие ударихте в земята клуб "Любов" , там вече взеха си говорят за избори, а вие още за мъже
И какво толкоз?! Мъж...вари го, печи го все ще оплеска положението някой ден ... Ама тва си е в Y хромозомите и докато генните инженери не се научат как да разплитат ДНК-то ситуацията ще е все същата, затова няма за какво да се тръшкаме, а по-добре да игнорираме с достойнство (и сега ако не ме обявят за сексистка, феминистка-хардлайнерка и прочее значи има голяма търпимост! )
Не забравяйте, че освен мъжете си имаме приятелките, фризьора, мастиката и FTV и те никога няма да ни изневерят!...
Защо да ги обсъждаме и да им вдигаме и без това надутото самочувствие, като можем да си прекарваме чудесно дискутирайки мода например
Ето аз например се интересувам как възприемате новата мода (е, тя не е вече толкова нова...но говорим за БГ) на обувките, лично аз се чувствам малко странно с тези остри и дълги носове...
Опомнете се това е женски клуб!
Къде отидоха лежерните разговори по "важни"женски въпроси? Къде отиде разтоварващата и безметежна атмосфера?
Само плач и отчаяние ... стегнете се!
И пак ви казвам ... мъже има достатъчно и ще ги има и занапред ...но времето, което сте изгубили да се тръшкате по тях никога няма да ви се върне!




Тема Право думаш!нови [re: ФЮT]  
Автор woman (Любяща съпруга)
Публикувано20.11.01 14:43



Нека пишат, нека се учат... Ние, вече попрегорелите седим и гледаме, като стар занятчия млад чирак
Аз ли говоря така?!?:)))
Мен лично ме е обхванало вече празнично настроение - не ми се говори за проблеми и несъвпадения. Всичко съвпада, зависи къде ще го сложиш...
Та така мисля си за Коледа. Даже исках сутринта да отворя тема за празника, но реших, че ще ме заклеймите, че развалям трудовата дисциплина.
Но, пък и утре - хубав празник. Въобще празнично ми е, глезено едно такова и ....
Май полудявам...




РР. А за модата - за нищо на света не можеш ме напъха в тези ала Малкия Мук обувки, или в космясалите дрехи - забелязала ли си някаква мания - навсякъде пухчета, косми, гриви по палта и блузи. Идва ми да тръгна с един бръснач и да ги преведа в нормален вид.
А, за островърхите - значи аз се докарах в тази мода още преди 5 години - жестока зима, аз - истерична и отиваща на изпит, освен че не съм спала няколко нощи и че съм изпила около 7 литра кафе друго не помня, "конспект" въобще не знам какво означава. На всичкото отгоре съм покатерена на боти с ток - 10 см. и се клатушкам по леда... И точно в този момент единя ми ток се счупва със звука на вафла (коя беше там...), след като седях дълго време в снега, опитвайки се да нагъна някой друга мозъчна гънка и да реша ще го взимам ли този изпит няма ли, накрая бодро счупвам и другия ток и започвам да ходя с вирнати, почти до моя нос носове на въпросните боти. В снега добре, но в университета - паркет..., стъпвам и стърчащите пирони, които до преди са държали токовете се заковават буквално в дървото, аз издърпвам с мъка крака си, после същото се повтаря с другия и така с бавни, но сигурни и стабилно заковаващи се стъпки към заветната оценка. Иначе, нагоре с костюми, кокове и така... Само трябваше някой да върви зад мен с касичка.
Така, че видя ли осторъврхо и вирнато и ми идва да го изправя с голи ръце...





Тема Да вземемнови [re: woman]  
Автор nbb (весела)
Публикувано20.11.01 15:28



ли да кажем утре кой празник е или ще ни линчуват ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Да кажем!нови [re: nbb]  
Автор woman (Любяща съпруга)
Публикувано20.11.01 15:30



Амииии, най - много светици да станем.
Хайде, теб те бива повече по огласянето.



Тема линчът е отживелицанови [re: nbb]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано20.11.01 15:33



казвай,казвай

Все туй копнение в духа...



Тема Няма да минови [re: woman]  
Автор nbb (весела)
Публикувано20.11.01 15:34



повярват, нали знаеш, че не уважавам институцията като такава. Ще излезе като майтап.
Я давай ти, аз ще те подкрепям.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Че какво общо има институцията тук?нови [re: nbb]  
Автор woman (Любяща съпруга)
Публикувано20.11.01 15:41



Това е един много мил и хубав празник:
Утре е Въведение Богородично, обявен е за ден на Християнското семейство, жената и на християните въобще.
Преди празнувах на този ден, вместо на 8-ми март (и преди да реша за Архангелов ден), а сега за сефте ще го празнувам и като ден на християнското семейство, пък!

Мисля, че всички ценим и пазим християнските ценности в семействата и домовете си, така че честит ви празник в аванс! И да приготвите най - вкусната риба за вечеря!




Тема Re: А рецепти?нови [re: woman]  
Автор Tpишa (голям заплес)
Публикувано20.11.01 15:51



Това не го знаех. Ама добре, че има кой да ме просвети
Идеята за риба е чудесна. Ама няма ли да кажете и някоя рецепта? Че аз май само шаран с орехи мога да правя



Тема Хей, женичке,нови [re: woman]  
Автор nbb (весела)
Публикувано20.11.01 15:55



ама аз имах предвид да го пуснеш в отделна тема. Тук надали някой ще го види. А иначе аз знам кой празник е и не го подминавам. И го уважавам точно като ден на семейството, въпреки че не смятам, че трябва да бъдеш с даден човек, ако нямаш такива желания, само защото си сложил подписа си на някаква хартийка.
Сега пък ако дадеш и рецепта за вечерята, цена няма да имаш.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Ako ne znaesh da ti kaja, skypa :))))))))нови [re: ФЮT]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано20.11.01 19:58



4e katos e syberat jeni kao ne si govorqt z amyve ,to zna4i ili sa deca ili babi4ki i lelki



Най-много сълзи се проливат за сбъднатите мечти

TEDDA



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.