Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема koga edin muj se reshava?нови  
АвторSamodiva (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 23:27



Pitah veche v mujkia club -sega da pitam i za mnenieto na jenite.
Spored vas koga edin muj reshava da se ojeni?
V koi moment ot edna vruzka?
I ima li vuobshte takuv moment?
Ili prosto tova stava kogato jenata zabremenee.



Тема Когатонови [re: Samodiva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано17.11.01 10:28



е готов за тази стъпка. Не му давай много зор, за да не го пратиш при някоя друга.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: koga edin muj se reshava? [re: Samodiva]  
Автор farmer (мотиката)
Публикувано17.11.01 14:27



не мога да ти кажа точно кога но знай
ЧЕ В ДЕНЯ В КОЙТО СЕ СЪГЛАСИ Е БИЛ НАИ -ГОЛЕМИЯ ИДИОТ
В ЖИВОТА СИ

Така поне ще си наясно че по глупав и по тъп няма да бъде никога-може само да поумнее

Ти вече си във ВЕЧНОСТТА, отговори Шапката-няма къде другаде да отидеш.


Тема Хайде пък ти,нови [re: farmer]  
Автор nbb (весела)
Публикувано17.11.01 17:20



така излиза, че жената е тази, която поема инициативата в такива случаи.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Хайде пък ти,нови [re: nbb]  
Автор farmer (мотиката)
Публикувано17.11.01 18:34



нбб:))))))))))))))
ами естественно че жената -иам ли нещо в дъното на което да няма
Ж е н а Я отиди в 40-50 и виж какво е направила една жена с "потребителя"-да се жени , да не се жени-цьелия клуб дигна на балон -и пак заради ЖЕНА:((((((((((((((((((((((((((((((

Ти вече си във ВЕЧНОСТТА, отговори Шапката-няма къде другаде да отидеш.

Редактирано от farmer на 17.11.01 18:37.



Тема Re: koga edin muj se reshava?нови [re: Samodiva]  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано17.11.01 18:44



Samodiva, ti mai si malka na godini?
Kak moje da se otgovori na takav vapros?
Ami normalno e za vseki 4ovek nezavisimo ot pola si da se ojeni/omaji kogato sre6tne podxodq6tiq 4ovek.
Verno e 4e ima slu4ai na jenitba po prinuda, ama takiva brakove ve4e sa rqdkost - vse pak jiveem v kraq na XXv.
Pak i edin savet ot men /toi e vav vrazka s prednoto i sega6noto ti izkazvane i ne se otnasq samo do teb/ - kolkoto po-malko ste gadjeta tolkova po-dobre!
Za6toto dokato ste gadjeta prekaleno dalgo preosmislq6, pak taka kato vidi6 4e moje6 da jivee6 s nedostatatzite na daden 4ovek ne si gubi vremeto ami deistvai.../Statuta na sapruzi e po-blagopriqten ot "priqteli" i se sazdava po-golqma otgovornost kam dvamata/
A za zabremenqvaneto - ami pri nali4ieto na tolkova kontraptzevtivi mislq 4e tazi tema za brak poradi bremennost ve4e trqbva da se komentira vse po-rqdko i po-rqdko, ne misli6 li?

Светът се върти около буквата "П" ...


Тема Re: koga edin muj se reshava?нови [re: Samodiva]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано17.11.01 19:00



Ami to si zavisi ot horata i sityaziata. I ot dvamata! No tova s's sigyrnost e neshto, k'm koeto triabva da se podhodi seriozno, i ne ponasia natisk ili iznydvane, s's zabremeniavaneto, naprimer.
Moia s'pryg mi predlozi da se ozenim sled p'rvata zelyvka
Az nastoiah da poziveem izvestno vreme zaedno, ta togava. Taka i stana. Poniakoga e dobre da poziveesh s choveka izvestno vreme bez da se obv'rzvash, moze p'k da ne e tova, koeto i dvamata ste ochakvali...
No tvoia v'pros e mnogo tryden, i, strahyvam se, niama za nego tochen otgovor.




Тема Като винови [re: farmer]  
Автор nbb (весела)
Публикувано17.11.01 21:54



чета, започвам да се чудя дали пък съм жена.
При нас съпругът ми беше този, който държеше да сключим брак. На мене ми се искаше само да бъдем заедно, не ми трябваше никакъв документ за това.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Като винови [re: nbb]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано17.11.01 22:15



E, ne e samo do dokymenta, de. Ami svatbata kato takava - rokliata, tortata, gostite, zeremonijata, a posle godishninite - tolkova e romantichno!



Тема Явнонови [re: divinora]  
Автор nbb (весела)
Публикувано17.11.01 22:35



аз не съм в ред. По-голяма тъпотия от сватбени церемонии не съм виждала, може би само абитуриенските балове ги конкурират. Това вече съм го обсъждала тук преди известно време.
Празникът си беше наш, така че си го направихме такъв, какъвто искахме, след като се оказа, че няма да минем без него. Е, направих доста компромиси, но все пак трябваше да се чуе мнението и на другия главен участник.

Вярно е това, в което вярваш !



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.