Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Dejurna situacia ama....нови  
АвторAly (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 11:34



DEjurnata situacia naposledak mai:-)no vse pak:
Mnogo se obichame neprekusnato sme zaedno napravo se e prevurnala v bolestno sastoianie tazi liubov,ne moga da opisha no e kato prikazka,da no malko jenen i kazva che iska da jivee s men da se razvede i t.n.no ne znam kolko vreme da go chakam ?strah me e da ne svikne s tova segashnoto polojenie a i ne iskam da go pritiskam da burza,toi pochti jivee s men veche no neznam kakvo da napravia ako mojete daite mi ideia?????????????



Тема Re: Dejurna situacia ama....нови [re: Aly]  
Автор Tpишa (голям заплес)
Публикувано16.11.01 11:49



Започвам да подозирам, че има епидемия някаква. Само дето още не са я обявили официално



Тема Re: Dejurna situacia ama....нови [re: Aly]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано16.11.01 12:01



Имаше доста теми за това в другите клубове...интересно че като извод накрая се оформи това че ако мъжа има деца рядко връзките са точно такива за каквито ги представя.
И още нещо - че няма мъже които не обещават развод :)

Не искам да те отчайвам.Незнам всъщност каква част от разводите са предшевствани от сериозна извънбрачна връзка. Но според мен ако някой се развежда не е за да заживее с друг, а просто защото му е дошло времето...



Тема Re: Dejurna situacia ama....нови [re: Aly]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано16.11.01 12:41



Тези приказки, че иска да живее с теб, да се разведе и т.н. са също "дежурна ситуация". И обикновено който ги казва, въобще не го мисли. Ако иска да бъде с теб и наистина мисли за развод..ще започне да действа по въпроса веднага. Другото е...залъгалки :-))

dust ...


Тема Извинявай за тъпия въпрос, [re: Aly]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано16.11.01 12:47



но за какво всъщност ти е той?
За да си го имаш за ежедневна употреба ли?



Тема Re: Dejurna situacia ama....нови [re: Aly]  
Автор *aзилит* (непристрастен)
Публикувано16.11.01 14:53



Мъжете трудно променят начина си на живот.Това,че има и теб,прави живота му още по-вълнуващ,с премерена доза авантюризъм.Супер-защо да променя ситуациятаЖивее "почти"с тебе,а защо не го направи съвсем?



Тема Re: Dejurna situacia ama....нови [re: Aly]  
АвторГepи (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 22:29



Виж какво моето момиче, просто го зарежи докато не подаде молба за развод или само ще ти губи времето.



Тема Re: Dejurna situacia ama....нови [re: Aly]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.01 13:32



изчакай още малко... или на теб ще ти мине болестното влюбване или на него. не бих искала да проракувам, но подобни връзки нямат дълъг живот. ако вашият случай обори твърдението ми - той е само потвърждение на правилото.
една моя приятелка имаше за гадже женен мъж, аз вече бях омъжена и не я окуражавах особено да поддържа връзката си. така или иначе се разделиха. тя се омъжи и има малко момченце и сега ми казва, че от настоящата си позиция ВЪОБЩЕ НЕ ОДОБРЯВА онова свое влюбване /не било добре нито за нея, нито за него/



Тема Re: Dejurna situacia ama....нови [re: Aly]  
Авторвъпpocитeлнa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.01 14:15



Постави ли се на мястото на съпругата поне за малко?
Не мислиш ли, че ще зареже и тебе някой ден, както прави сега с нея? Сигурна ли си, че изкаш да разрушиш един брак и цялата история не е само едно предизвикателство за тебе и тръпка за него?



Тема Re: Dejurna situacia ama....нови [re: въпpocитeлнa]  
Авторaly (Нерегистриран)
Публикувано20.11.01 15:19



Vijte toi ne e sprial da ia obi4a zaradi men,toi prosto ne ia e obi4al ima pri4ini za braka im no tova e druga tema,dori i men da me niama6e toi ne iska da e s neia fizi4eski interesuva se samo ot decata.mnogo se obi4ame,na vseki se slu4va da pravi gre6ki no v slu4aia ne mislia 4e na6ata vruzka e gre6ka.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.