Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Nikoga ne mi e minavalo prez akula...нови  
АвторElenna (Нерегистриран)
Публикувано11.11.01 23:51



Zdraveite dami,
Iskam da vi pomolja za iskrenoto vi mnenie za neshto, koeto ne mi dava mira v poslednite dni. Razchitam na tova, che povecheto ot vas imat bogat ( ne na godini, a na izjivyavania, razbira se!:) jiteiski opit.
I taka, problema nakratko. Az sum na 21 godini, sravnitelno inteligentna ( sledvam istroia i mejdunarodni otnoshenia), s mnogo neprivlekatelna vunshnost. Ne che ne polagam griji za sebe si, prosto prirodata malko me e pooshtetitala - zakrugleni formi, tunka kosa, nishto hipnotizirashto v pogleda, i t.n.
Goljama chast ot tazi lipsa na samochuvstvie idva i ot fakta, che popadnah v plen na sobstvenata si glupost da se zaslepja ot edin chovek, koito me izplozva ( v momenta, naprimer,mu izkarvam ocenkite v universiteta). Ne samo che me izpolzva, no si igrae s men i mi se podigrava, ne me uvajava. Demonstraitvno razvjava pred ochite mi avanturite si. Kara me da mu se molja, izkluchva si telefona, obvinjava me che sum dokarala vsichko tova s lujite si.
Naistina sum go lugala, no samo za da go nakaram da ne me priema za dadenost. Ako shtete, dori samo za da mi obyrne vnimanie.
Ne moga da se poznaja. Placha, ne namiram silata v nego da se otkusna. veche dori ne stava duma za obich. Prosto imam chuvstvoto, che ne moga da jiveja bez da me naranjava.
Eba si, zvuchi chak strashno. NO e samata istina. Kraino vreme beshe da kaja pred njakoi, a naj-veche sama pred sebe si : Neshto ne e nared. Podlagam se na chovek, koito samo me izpolzva, ne me uvajava, gavri se s dostoinstvoto mi i me typche. izbiva si kompleksite edin vid.
zashtoto az si davam smetka, che toi e ogranichen. i Bog da mi prosti za tova, no e diabetik. Samo az si znam kolko trudno moje da e da jiveesh s njako, koito e zavisim ot 6 injekcii dnevno i e bolen, obrechen na vloshavane i bavno susipvane na celija organizum. I ne vjarvam druga istinski da go prieme, bez dori nito edin namek, bez da se vyzpolzva ot tozi mu nedug za da go vodi za nosa.
OHHH, strashno sum obyrkana. haide, pone pochenete otnjakude ako iskate, puk az posle sum gotova da objasnavam poveche...
samo edno znam v momenta - boli me. boli me istnsk, boli me mnogo, boli me postojanno
shte mine li? kak?



Тема Re: Nikoga ne mi e minavalo prez akula...нови [re: Elenna]  
Автор Eдeлвaйc (непознат )
Публикувано12.11.01 01:57



Ама значи, какво очакваш да ти отговорят на такава история? И така те боли, и без него пак ще те боли, но поне ще можеш да се самоуважаваш и да имаш шанс да срещнеш някой свестен мъж. Ти имаш право на избор да решиш какво заслужаваш. Но ако избереш да останеш с този мъж, не се оплаквай на никого и не очаквай съчувствие.



Тема Re: Nikoga ne mi e minavalo prez akula...нови [re: Elenna]  
АвторДЪMБЪЛДOP (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 03:18



ПРАТИ МИ ИМЕЙЛ НА DUMBULDOR@ABV.BG АКО ИСКАШ ДА ПОГОВОРИМ ПОВЕЧЕ ЗАЩОТО АЗ ТУК СЕРИОЗНИ РАЗГОВОРИ ВЕЧЕ НЕ ИСКАМ ДА ВОДЯ.



Тема Re: Nikoga ne mi e minavalo prez akula...нови [re: Eдeлвaйc]  
АвторElenna (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 03:47



Blagodarja ti za otgovora.
No iskam edno neshto da e jasno. Ne tyrsja sujalenie. Tyrsja syvet kak da sybera silata da go napusna. To e jasno, na men tova mi e predelno jasno. Prav si, bezumno.
No kak da ubedja surceto si, v tova, koeto razuma znae.
Zatova i se obyrnah kum Vas, kum vsichki Vas.
Spodelete opita si s men, rakajete mi njakoja hubava istoria, neshto veselo.
Mnogo sum sama.
zabravih da spomena, che izbrah da ucha dalech ot vkushti, koeto beshe goljama glupost, priznavam. sega dori njamam podrkepata na maika mi, koitao e fenomenalna jena. Do sledvashtoja mesec njama da ja vidja, a ne iskam samo da ja pritesnjavam po telefona.
Zatova Vi molja, bydete za malko v roljata na roditel/suvetnik/izpovednik na edno obyrkano momiche...



Тема Re: Nikoga ne mi e minavalo prez akula...нови [re: Elenna]  
Автор Cъни* ()
Публикувано13.11.01 03:07



Хм,ти наистина имаш проблем,но определено не мисля че той може да бъде разрешен само чрез няколко фрази тук,по клубовете...Все пак добро начало е че споделяш за това!



Тема Re: Nikoga ne mi e minavalo prez akula...нови [re: Elenna]  
АвторGerda (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 16:40



kak da namerish sila da go napusnesh li?
ami prosto se iznesi (ako jiveete zaedno) ili prestani da se vijdash s nego
i to bez raznite misli za surceto ti i bolkata ti- taka samo se otdavash na samosujalenie.
ako si reshila da go napusnesh- napravi go bez nito za moment poveche da se zamisljash pravilno ili nepravilno e reshenieto ti (tova samo bi te razkolebalo).
ogranichi do minimum vremeto prez koeto mojesh da se otdavash na misli- prez svobodnoto ot uchene vreme cheti interesni za tebe knigi (dori ako trjabva da se nasilvash v nachaloto), izlizaj s poznati (ako oste njamash prijateli na novoto mjasto), ne si pozvoljavaj da imash i minutka svobodna za razmisli.
i prestani da mislish za sebe si kato za groznoto patence, vuv vseki edin chovek ima nesto krasivo i tova go kazvam zastoto sama go usetih- imah edna poznata - dosta grozno momiche na pruv pogled- s kriv nos, krivi zubi, ogromen diopter, absoljutno nevzrachna. kogato pochnah da ja opoznavam ustanovih che tja e edin mnogo prijaten chovek, dokato edin den, kakto nesto razpaleno mi razkazvashe v edin moment VIDJAH chara i, da tja naistina imashe char, kojto ja praveshe napravo hubava, do tozi moment ne go bjah zabeljazvala. ta taka- kakto zabeljazvash az sum jena, a nie jenite sme po-loshi ot mujete sto se otnasja do izgleda na drugite jeni-vinagi namirame kusuri. i vupreki tova vidjah kak edna grozna jena (spored standartite na modnite spisanija) moje da bude hubava, kogato ja poglednesh pravilno



Тема Re: Nikoga ne mi e minavalo prez akula...нови [re: Elenna]  
АвторXъpмaяни (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 09:52



практически съвет - избягвай го ТИ!
за какво ти е той, ако не ти доставя удоволствие?
купи си "жената" на джърмейн гриър за самочувствие.
поздрави,
добрата ученичка



Тема Re: Nikoga ne mi e minavalo prez akula... [re: Elenna]  
АвторKapли (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 12:13



Аз лично навремето имах супер начин да се откажа от някого - само дето то пък тогава въпросния някой обикновено се лепва за тебе, ама то без риск не може - значи казвам си сега 3 дена избягвам всякакви контакти с него, защото иначе ще ми се случи нещо ужасно (измислям си нещо конкретно). Ако ми се обади казвам ей тъкмо излизам, извинявай, ако поиска нещо - заета съм, извинявай. Мога да те уверя че след първите 3 дена е още по-лесно, е стига той да не те тормози тогава постоянно!!! но според мен ако не се отървеш от тоя екземпляр категорично, чака те не особено веселия живот на пълна кукувица, мазохистично влюбена в олигофрен! Повярвай, сигурна съм, че той наистина не те заслужава!!!



Тема Re: Nikoga ne mi e minavalo prez akula...нови [re: Elenna]  
Автор CИBИPЪC CHEЙП (димящ)
Публикувано19.11.01 05:26



Бях описал подобна зависимос в християнство но темата в която отговорих беше изтрита така че ще ти е трудно да я прочетеш но казано с две думи имах изключителния късмет да успея да впрегна тъмните сили у себе се за градивна работа и успях да се откъсна от една нарастваща зависимост.Не става въпрос за момиче а за църквите и не за източноправославната а за така наречените малки църкви или секти които имат възможносн да следят изкъсо всеки свой член... но няма гаранция ако напиша отново историата (а тя е истинска) дали няма да предизвикам изтриване на темата ти с това.

питай и ще ти се отговори


Тема Re: Nikoga ne mi e minavalo prez akula...нови [re: Elenna]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано19.11.01 15:19



Moeto mnenie e che bi triabvalo da se razdelish ot nego, kakto veche i po gore e kazano shte si po-dobre bez nego.
A kato stana vupros za opit, shte spodelia neshto ot moiat opit.
Imah niakolko mnogo tiagostni vruzki (bolezneni s hora koito ne me uvajavaha i t.n.) shte spestia podrobnosti. Az vingi se opitvah da dokaja kolko cenen chovek sum i kak zaslujavam da me obichat i uvajavat i praveh kakvo li ne za drugiat, do momenta kogato useshtah che gubia sebe si i se ottegliah mnogo neshtastna i naranena.
Sega sled dosta opiti v tazi nasoka, moga da kaja che mi e vse edno koi shte me ceni ili ne, zashtoto az poznavam sebe si dostatachno dobre za da znam che zaslujavam da buda obichana i uvajavana i vseki koito se durji taka s men che da podtiska lichnostta mi me gubi i to dosta burzo, poniakoga daje predi da me e "imal". Predvaritelno preceniavam dali tozi chovek e podhodiash za men i ne vlagam nishto, pone ne v nachaloto, dokato ne se ubedia che naistina toi me zasluajva.
Vsichko koeto kazah niama nishto obshto s tova koi kak izglejda, mislia che vizualnostta ne e reshavashta.
vsichko dobro i uspeh

:-) ot men

carpe diem... noctumque



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.