Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема хубави спомени  
Автор Megan (драка)
Публикувано09.10.01 15:35



имате ли и вие едни такива - хубави спомени...... дето като се сетите за тях, и ви става едно хубаво на душата )))))
и днес така и аз се присетих нещо хубаво ))))))))



Тема Ами сподели го денови [re: Megan]  
Автор Cилвa (позаседяла се)
Публикувано09.10.01 16:04



че какво е иначе това - само пускаш въдицата, а ние се измъчваме - какво ли ще е това хубаво нещо...
Аз точно днес също потънах в хубави спомени - провокирани от една темата за танците в романтичния клуб. Ако някой се интересува ето:

Ех, танците... обожавам ги! Латиното си го спомням от студентските години - тогава можеше да се танцува само на купоните, които организираха студентите от Латинска Америка. Ама какво нещо беше - тръгвах си мокра от пот, а на следващия ден имах мускулна треска... Всъщност - аз наистина танцувам всичко, даже и /тук виждам как голяма част от клубарите ме заклеймяват/ на фолк! Не се смейте, тази музика не може да се слуша, ама за танци става. Случи се така, че пътувах често до Близкия Изток - та там заобичах и ориенталските танци! Не че мога да ги танцувам - няма шанс да ги науча - ама ако видите как всички посетители в ресторантите с традиционна музика скачат след 0:00. Погледите им са разнежени, пеят с цяло гърло текста на любимите си песни /повечето - все тъжни, както ми обясниха/ и правят с телата си едни такива страстни извивки...

Не видях никой да споменава и нашите си народни танци. Едни от най-хубавите ми спомени са от такива танцувания: кръчма в Банско, камината пращи, тъпана бие, кларинетиста извива ли извива, а на мен ще ми се пръсне сърцето от все по-бързото темпо на ръченицата. Ето - мисля си - няма да мога да издържа вече, огъня от камината ме грее - ту в гърба, ту в лицето, краката ми се преплитат вече, някакъв непознат, който е станал да се надиграваме, вече ми се усмихва под мустак. Ама в този миг някой разтърсва чановете, сипват се едни сладки и чисти звуци, аз добивам нови сили и зарипвам отново... Е-х, къде е това нещо?
Ами друг спомен - по Великден в Сандански - минавам по тъмно край ресторат със свабтари, там се е извило едно бързо и кръшно хоро, все от млади момичета. Ама защо не мога да ги танцувам тези, македонските - едни такива сити и подскокливи, понякога ми се струва - а-ха - ще го хвана - и пак усещам, че съм загубила ритъма. Та ги гледам тези девойки как се носят леко и красиво, очи не мога да откъсна...

Много красиви са и класическите танци. Не знам дали има момиче, което да не е мечтало да се носи по широка бална зала в една от тези красиви рокли, бухнали като чашка на цвете, да усещаш гъвкавото тяло на партньора си и пълния синхрон в движенията... Такава поезия! Надявам се и аз да танцувам така някога /няма майтам, майката на един познат на 60 годишната възраст изкарала такива курсове, след това отворила собствено училище за валс и танго!/

А какво ще кажете за фламенкото? Не потръпвате ли като гледате? Ама това вече е съвсем друг свят...

Редактирано от Cилвa на 09.10.01 16:05.



Тема става нещо страннонови [re: Cилвa]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано09.10.01 16:09



преди да редактираш мнението ти,когато в него иамше линк уж към 'романтика и танци" като кликнах линка ,вместо темата ти ми излезе моя профил - бележките - получени - изпратени.кликнах пак - пак същото.затворих темата за да я отворя наново да видя пак дали ще стане - то пък ти си редактирала мнението. какво стана не разбрах




Най-много сълзи се проливат за сбъднатите мечти

TEDDA


Тема Re: става нещо страннонови [re: TEDDA]  
Автор Air Force (бакт.булгарикус)
Публикувано09.10.01 16:24



В клуб Романтика също има тема за танци.

     




Тема Re: става нещо страннонови [re: Air Force]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано09.10.01 16:27



da, ima i celta na postinga tuk beshe da pokave tochno tazi tema i tq besheslojila link kym neq. no kato kliknah wyrhu linka wmesto da me prati w klub romantika me prati na mojta lichna stranica s belejkite mi.Chat li si?




Най-много сълзи се проливат за сбъднатите мечти

TEDDA


Тема Мнали съм мара подробната...нови [re: TEDDA]  
Автор Air Force (бакт.булгарикус)
Публикувано09.10.01 16:32



...ами щракни

и пак ще си отидеш в бележките, просто такъв линк е копирала!

     




Тема Няма нищо страннонови [re: TEDDA]  
Автор Cилвa (позаседяла се)
Публикувано09.10.01 16:52



и аз забелязах, че линка /който копирах от темата за танците/ ме праща вместо това в моите бележки и след няколко неуспешни опита взех, че копирах текста оттам, че не ми се занимаваше повече...



Тема Re: Мнали съм мара подробната...нови [re: Air Force]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано09.10.01 16:53



Е как тъй бре??? за да види точния линк на МОЙТЕ бележки и треа мойта парола,за да отвори и види.не е ли така???? според теб какво е видяла тя и какво е копирала?




Най-много сълзи се проливат за сбъднатите мечти

TEDDA


Тема Re: Няма нищо страннонови [re: Cилвa]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано09.10.01 16:56



искаш да кажеш,1е линка ти праща всеки,който отваря в НЕГОВИТЕ си бележки? така по-става,иначе наистина би било странно.




Най-много сълзи се проливат за сбъднатите мечти

TEDDA


Тема Re: Мнали съм мара подробната...нови [re: TEDDA]  
Автор Air Force (бакт.булгарикус)
Публикувано09.10.01 17:03



Ама нали този линк го щракаш от твоя компи бре -

!
Всеки като щракне тук отива на своите бележки.

     





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.