Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 04.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Eh,нови [re: Cилвa]  
Автор woman (Любяща съпруга)
Публикувано10.09.01 17:38



Усмихна ме много!
Сигурна съм, че любовта ще пребъдва и около теб!



Тема Re: Ех,миличко!нови [re: woman]  
Автор *aзилит* (ентусиаст)
Публикувано10.09.01 17:47



Идеята не е лоша!Но след незнам колко си годишен брак,повече ми се иска да си бъда свободно влюбена!Само,че всеки брак е различен/и не толкова/.Пожелавам ти твоята ръка да бъде държана от любимата ти ръка,до мноооооого дълбоки старини, с нежност и любов.Няма нищо по-красиво от двама белокоси старци нежно хванати за ръце.Пожелавам ти да зарадваш клуба,скоро, с бебе.



Тема Re: Хайде народееееее!нови [re: woman]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано10.09.01 19:05



па кой балък успя да излъжеш...........

незабележим


Тема Oхоооооо!нови [re: woman]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано10.09.01 19:06



Честито! Как е семейния живот?



Тема Извинявай,нови [re: silent]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.09.01 20:15



че се намесвам, но от собствен опит ли съдиш ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Моля, моля,нови [re: woman]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.09.01 20:17



и аз благодаря.
Все повече се убеждавам, че животът е такъв, какъвто си го направиш, така че смело напред !

Вярно е това, в което вярваш !


Тема След сутрешното кафе-нови [re: woman]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано10.09.01 22:13



Портокалов сок, а съобразно повода - шампанско за всеки, отбил се да те поздрави.
Ама не е честно, тук е женски клуб, значи искаме подробности за тържеството, роклята, букета, прическата, кумовете, ритуалите, въобще няма да се измъкнеш с по една чашка шампанско!




Тема Ехехехей!нови [re: woman]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано11.09.01 01:51



Честито!
Започвам да събирам мед,за да ти върна жеста!Ще намажем твоите бузки,тези на господин Woman и на малките woman -чета с медец,за да ви е сладък животът!



Тема Re: Ако приемем, ченови [re: kakata]  
Автор woman (Любяща съпруга)
Публикувано11.09.01 09:22



клубът ни е едно малко, овално басейнче, в което се плацикаме - пълня го с шампанско, пък който иска да се дави, който иска да пие...
А, тържеството беше семпло и наше си за ужас на повечето роднини.
Сключихме граждански брак един ден преди църковния, в делнично облекло без никакви официалности (дано не ме заклеймиш професионално).
В църквата беше истинската сватба - с всичките си елементи. Преди венчанието се причастихме ( тук е мястото да ти благодаря за инициятивата за клуб "Християнство"); през цялто време ходих като удавник, защото имах около 800 гр. фиби в косата си и не можех да бъда с гордо изправена глава. Роклята ших около 2 месеца преди Деня, не беше стил "Барби", а нормална леко разкроена и семпла - поизмъчих хората в ателието с модела, но се радвам, че не стана нещо натруфено и тежко.
Кумовете ни още не са семейни, но вероятно ще станат и те скоро, (кумата хвана букета, точно както аз, когато кумувахме преди 1 година).
Първата брачна нощ..., изкарахме на път, напук на всички очаквания..., а на морето пуснахме писмо в бутилка - някой да пие по едно за наше здраве - сметката да ни прати по същия път.:)))
Ами това е, май.



Тема Re: Специално за теб -нови [re: Xypodilec]  
Автор woman (Любяща съпруга)
Публикувано11.09.01 09:26



едно голяяяяямо!!! За нетърпението ти през цялото време, и за куража.
Засега не боли.
Опитай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.