Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Njakoi polzval li e produktite na.......  
Авторto-to (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 20:54



"ASTERA'. Spodelete kakvi sa vi vpechatlenijata! Opakovkata izglejda dobre, obache se chudja kak e vutre?! Ako kachestvoto e dobro az lichno bih predpochela da si kupja neshto proizvedeno v BG, otkolkoto NIVEA proizvedena v Turkey, v nai-dobrijat sluchai!

Blagodarja vi!



Тема Ако говориш за пастите за зъби -нови [re: to-to]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано13.08.01 20:58



ние също ги ползваме в къщи по препоръка на жена ми, която е стоматоложка. Но понеже има избор - детските за децата, а за възрастните - сега са удачни тези с микрогранулите. При това са много ароматни и за такива хора, които имат с повишена киселинност - много лесно ги понасят. Докторката ходи на разни симпозиуми във Варна и в София и мисля, че ги хваща вярно тези неща.

Ако става дума за друг продукт - пиши по-подробно!

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!

Редактирано от Stephan на 13.08.01 21:04.



Тема На мен личнонови [re: Stephan]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано13.08.01 22:26



в БГ ми действаше най-добре бг козметиката - вносните не ми понасяха. Някой ми каза, че това било заради околната среда - просот вносната си есъобразена с тамошния климат и не се съобразявали с нашенските условия и по-чувствителни кожи, не се справяли. Не знам дали е съвсем истина. Но сега например NIVEA и действа по-добре от бг козметиакта при тукашните условия

All we need is love


Тема Re: На мен личнонови [re: Shanya]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 23:22



ami, zavisi ot kozmetikata.Sega ima vsichko za vseki, ne znaia k'de si v momenta, no ako imash chyvstvitelna koza opitai Shiseido - japonska marka,za s'zalenie oshte ja niama v BG, mai. I ne polzvai kremove s vitamin A i(li) plodovi kiselini, che drazniat.
A maika mi (v BG) e mnogo dovolna ot prodyktite na VIchy, tia si gi polzva syma ti vreme veche i kazva,che sa mnogo meki i priatni. E, vsichko e v'pros na lichno predpochitanie. A Astera ima edin mnogo hybav krem za ymoreni kraka, mirishe na kamfor i e prosto blagodat za iztormozeni kopita. Za drygite prodykti ne znam...




Тема Може би туканови [re: sisi]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано13.08.01 23:37



в БГ сме си прекалено чувствителни заради замърсяванията и следите от аварията в Ч. Малкото ми дете също е алергично като мен - на слънцеу, море и т.н., ама като свикне човек - не му пука. Можеш ли да отделиш детето от морската вода? Като се изринем - мажем се с това-онова и лятото минава. така е ис козметиката. Аз например не мога да ползвам разни там афтършейв-ове, защото се изривам до ушите. А за Астера - мисля, че дават доста пари за изследвания - даже си имат собствена лаборатория - това за България е страхотен жест. Мисля, че ще успеят да се наложат, защото са добри.

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Re: Може би туканови [re: Stephan]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано14.08.01 01:27



Не съм и чувала тук за АСТЕРА
Пиши ми малко повече за тази паста...каква е тази марка?
При нас ХИТ е АРОНАЛ за сутрин, вечер и за чувствителни венци.
Аз лично обаче не усещам разлика в пастите.
Но твоето описание на АСТЕРА ме заинтригува...

заинтригуваната

medea


Тема Ами българските пастинови [re: Medea_forever]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано14.08.01 07:17



за зъби са си традиционно добри. А тази Астера е една от многото марки, които завладяват пазара. Нали вече всички са в частни ръце - та пазарният механизъм на дистрибуция ги прави все по-конкурентно способни. В нашите козметични магазинчета има цяла гама продукти на Астера, също и на още няколко други марки (български, де), но хит за мен са пастите с микрогранули. Защото за нас, възрастните, които вече сме правили поне по един кариес на всеки зъб, те не са така плътно наредени, както в детската уста. Та тези микрогранули компенсират това като при миене изчистват тези кухини и действат малко като ензимите в праховете за пране. Друго не се сещам какво да ти кажа. Но ако имаш близък, който ще идва при теб, можеш да го помолиш да ти донесе една такава паста (те въобще не са скъпи, защото са съобразени с нашия стандарт) и ще видиш - на опаковката е написано всичко на няколко езика.

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Re: Ами българските пастинови [re: Stephan]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано14.08.01 08:43



Blagodarja !
Sinat mi e ochte tam i chte mu kaga da kupi.
Vesel den na vischki vi !

medea


Тема Re: Njakoi polzval li e produktite na.......нови [re: to-to]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 15:03



Аз в момента ползвам крема за лице на АСТЕРА за суха и нормална кожа с UV защита - в прозрачно-зелена кутийка/като тези на LOREAL/. Ами доволна съм, мирише приятно, действа ми добре, като се има впредвид, че кожата на шията ми е доста "чувствителна " и от едно намазване с крем на LOREAL така бях се изринала.....Ползвам и тоалетно мляко, нощен крем и крем за около очи на "Рубела"-ДЕВА, те също не са лоши. Аз мисля, че не винаги вносните неща са по-добри-има много силни съставки в повечето от вносните кремове.



Тема мисля, ченови [re: Medea_forever]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано14.08.01 18:00



АСТЕРА е бившата Ален мак - купи я преди година западна фирма и я разви - и май доста успешно

All we need is love



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.