Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Може,нови [re: Stephan]  
Автор nbb (весела)
Публикувано13.08.01 18:09



всичко е възможно, но поне да опита. Дано да не й хареса, но пък като поседи малко тук, сама ще се убеди, че трябва да се освободи от комплексите си. Мисля, че има какво да научи тук.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Струва ми се, ченови [re: Stephan]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано13.08.01 19:09



Az mislq che trqbwa da q posywetwame ne da se psihoanalizira ami da se wlubi :)

Az maj s towa se oprawih :-)

Lele..kakwa bqh stanala nawremeto - wmaniachena majka twyrdqshta edwa li ne che myjete sa zwerowe i che lubow nqma i ....a sega kakwo sym az: edno wlubeno zagubilo akyla si momi4e deto igrae s 4 godishno hlape wseki den na ploshtadkata pred bloka :)))) Nedaj si boje da me widqt kolegite po kysi gashti i s pry4ka w rykata :))
Lubowta maj naj-silno ni promenq:))))

No wse pak e wqrno towa che nebiwa da stradame zaradi greshkite na roditelite si i ako te sa bili neshtastni trqbwa da mislim 4e za tqh naj-golqmata rabost bi bila da sme stastliwi:)

Az mislq 4e i za decata e hubawo towa:) Eto az zmqtam 4e kato se omyjih powtorno naprawih ne samo sebe si stastliwa a i sina si - zashtoto we4e gleda edna majmuneshta se majka i e mnogo po-stastliw :-)

Prosto trqbwa da obi4ame..da obi4ame dori ne specifi4en 4owek a prosto wsi4ki okolo nas i da pojelawame dobyr den i da se usmihwame na wsi4ki... Zashtoto wsi4ko hora sa dobri dori i teq koito kazwat 4e sa studeni - kato im se usmihnem i te stawat statliwi:)

P.S. Sorry za latinicata ama nqmam tehni4eska wyzmojnost w momenta...



Тема Това за майката-маймунканови [re: [desi]]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано13.08.01 21:39



наистина много ме разсмя. Напълно съм съгласен с теб, Деси. Нали последната ми опция беше за това. Но човекът трябва да е нещо повече от обикновения любовник. Защото си помислих, че единият от вариантите за изпадането в депресия на момичето е, че е имала любов с някой откачен комплексар, който в началото много я е впечатлил, взел й е акъла и тя - ако е по-деликатно възпитана - му е дала всичко от себе си. Срещу което е получила унижения и всичко, което да я доведе до кризата със собствената идентичност (комплексирана). Кой друг, ако не самото момиче, може да проанализира собствената си ситуация и да вземе вярното решение? Защото информацията, която тя ни дава в темата е отгоре-отгоре и в по-голямата си част е подвеждаща.
Не мислиш ли, скъпа русенска приятелко? За теб поне съм сигурен, че си взела най-правилното решение в любовта - нали си Дева? "Започнатото ще бъде докарано докрай!!!!!!!!!"

Бърборан от Бургас

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Re: комплекси, комплексинови [re: koмплekcapka]  
Автор zvetenze (непознат )
Публикувано14.08.01 18:45



Imah podobni problemi.Trudno izliazoh ot tazi dupka za6toto to si e to4no dupka.Ako pita6 mene triabva da stane vajno subitie koeto da te nakara da razbere6 kolko si vajna,Predlagam ti da se subere6 s kompania v koiato horata sa s po visoko samu4uvstvie.Tova pomaga





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.