Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 09.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kontraceptivi!  
АвторVanilla (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 23:37



Zdraveite,
obryshtam se kym vas za prijatelski syvet.
Predi pieh protivozachatychni hapcheta,no si narushih menstrualnija cikyl i gi sprjah...ot dosta vreme ne gi pija,a se predpazvame s prezervativ ot nejelana bremennost......
Pitam vi znaete li za njakakvi drugi preparati, koito predpazvat ot nejelano bebe?(chuvala sym za pjani,gelove...)no ne znam kak se kazvat,za da gi tyrsja v aptekite,a ne sym i sigurna kakyv % nadejnost osigurjavat..
Mersi predvaritelno



Тема Re: kontraceptivi!нови [re: Vanilla]  
Автор Palechka (върлина)
Публикувано14.07.01 00:22



Що не си сложиш спирала за по-лесно?

Аре със здраве!!!


Тема Re: kontraceptivi!нови [re: Vanilla]  
АвторMur (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 16:46



Kak taka si narushi zikala?
Ta na men mi gi ispisaha tochno sa da si regulitam zikala?
Nesto ne mi e mnogo iasno!
Murkata



Тема Re: kontraceptivi!нови [re: Vanilla]  
Авторcyclotol (Нерегистриран)
Публикувано19.07.01 08:34



Zdravei,
otnasqm se seriozno kum vuprosa ti! Znam che v fondaciqta za semeino planirane davat bezplatni diafragmi(jenski prezervativ ) v kombinaciq s nqkakuv ungvent(pasta), koito sa mnogo nadejni okolo 99,9 % sigurnost
Preporuchvam ti da ne piesh poveche tezi gadni hapcheta, opasni sa za hormonalniq ti balans.



Тема Re: kontraceptivi!нови [re: Vanilla]  
Автор aazi elvul (влюбеният дявол)
Публикувано19.07.01 11:57



Пастата се казва,,Delfen,, и активната й съставка е ноноксинол.Тези кремове
и пасти дават по-малка сигурност от презерватива/освен ако не е спукан/Наскоро ми попадна бензалкониев хлорид под форма на
таблети.Това е вещество,което се използва за консервант при ампулните
форми и унищожава сперматозоидите.Не си спомням името на препарата,
ако те интересува ще проверя.Спиралите се препоръчват изключително
за раждали жени и напоследък се появиха някакви статии за това,че
провокирали появата на тумори.
Съществуват тестове за овулация,но при тях се разчита на лично,визуално
интерпретиране на резултатите,а аз не бих заложил на това.
В центъра по семейно планиране биха ти помогнали в най-голяма степен.

поздрав



Тема Re: kontraceptivi!нови [re: Vanilla]  
Автор XpacT (just passing by)
Публикувано19.07.01 13:38



ne poqsnqwash mnogo , no predpolagam 4e si pila hap4eta dylgo wreme i posle ti se e raztroil cikyla
zawisi mnogo ot hap4etata no po4ti pri wsi4ki widowe ima neshto kato
piesh 1 godina spirash za 3 meseca
ili piesh 10 meseca 2 po4iwash

pri zhena mi se polu4i podobno neshto , wze da i idwa na wseki 2 sedmici.
nishto strashno, po4ini malko i pak gi po4ni.

hap4etata sa naj-hubawoto neshto.

nito spiralata, nito diafragmata sa bezopasni , naj-malkoto s fizi4eskoto si prisystwie .... da ne goworim za neudobstwata (znaesh li kolko e kofti za edin myzh da useti neshto wytre tam ... da ne goworim 4e posle se 4udish dali ne se e razmestilo i pro4ee .... wednyzh mi se e slu4walo ama nqma da go zabrawq)

e, ne ste dlyzhni da slushate myzhki mneniq:)

kolkoto do towa kak da gi tyrsish - otiwash i pitash. W powe4eto slu4ai aptekarkite sa po-kompetentni po lekarstwata i ot doktorite.

--------------------
-Zravejte- kaza edin minawasht hrast pylen sys sushena heringa ...


Тема Re: kontraceptivi!нови [re: Vanilla]  
Автор ironside ()
Публикувано09.08.01 05:13



Ползвай от тези хапчета, които са по 21 в опаковка (например Logest). Те регулират идеално цикъла. Три седмици пиеш, а на четвъртата ти идва цикъла (с половинката ми например си знаем, че в Срядата след свършването на опаковката става).



Тема Re: kontraceptivi!нови [re: Palechka]  
АвторPocu (Нерегистриран)
Публикувано12.08.01 16:49



Ti normalna li si? Ami ako iska da ima deca sled vreme? Kak taka shte slaga spirala, kato moje da ne i ya postavyat pravilno i da i povredyat matochnite trubi?

Pocu



Тема Re: kontraceptivi!нови [re: cyclotol]  
Авторzara (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 23:41



glyposti na t'rkaleta!
Ne sa opasni za hormonalnia balans, zashtoto s'd'rzashtoto se v tiah kolichestvo hormoni e mno-ogo malko.Govoria za protivozachatзhnite hapcheta ot t.n.vtoro pokolenie. Mina onova vreme, kogato biaha opasni. Sega gi predpisvat dori za drygi neshta,kakto e izvestno. Az lichno gi pia veche 6 godini, i osven, che bolkite po vreme na zik'la izcheznaha, prist'pite na migrena namaliaha, i seks't e spontanen i bez stres, drygi posledstvia niamam!
A kazi mi ti, ne e li zenskia prezervativ ybiez za vseki intimen moment? Kak, diavol da go vzeme, se pravi seks s taja gyma, che i namazana s pasta. Shte si razvalim seksapilnia i neystoim imidz s tezi raboti!




Тема Re: kontraceptivi!нови [re: ironside]  
Авторzara (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 23:46



Da, takiva sa i moite. Niamat greshka! Kazvat se Mikrogynon 30, v BG sa event. s drygo ime. No prosto mini na tozi rod tabletki. Ne e nyzno i da pravish payzi s mesezi, prosto 3 sedmizi vzemash, edna - ne, tova e vsichko.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.