Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 01.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос  
Автор тoшe ( познат)
Публикувано09.06.01 10:37



Ще успее ли градския дух,манталитет и възпитание да се пребори и асимилира нахлулата в последно време брутална,арогантна и агресивна селска
простотия.



Тема Re: Въпроснови [re: тoшe]  
Автор woman (обичаща)
Публикувано09.06.01 10:48



Че, в градовете граждани останаха ли???
Освен това за мен "брутална,арогантна и агресивна селска
простотия" не е свързана задължително с адресната регистрация...




Тема Оптимистка съм.нови [re: тoшe]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано09.06.01 14:20



Ако правилно разбирам въпроса ти - за финеса или агресията в общуването между хората , то поведението е следствие на възпитанието, на изградената ценностна система в човека. В реалния живот човек общува със средата си.
А в нета хора всякакви , с всякакви намерения и цели. И това с особена сила цъфва в Клубовете, защото тук само нюанса на думите, словото създава впечатлението от човека.

Ами аз като вляза в клубовете, все едно съм на разходка в центъра на града. Виждам познати никове и с радост мога да разговарям с тях, дори само да ги чета, защото знам че имат и душа, и мисъл. Също така виждам и никове, към които съм алергична, защото празнословят. А направо съм имунизирана срещу злонамерените и заядливи никове, които са агресивни, защото са комплексари.

Аз за себе си съм решила да прескачам злонамерените, заядливи постинги.
Защото не бих искала тези никове да се заседяват повече от желаното в темата. Просто ще ги игнорирам. Нямам разговор с тях.

@=>=>=


Тема Re: моного сме...силни сме...прости сме...нови [re: тoшe]  
Автор изпpocтял c вac (див простак)
Публикувано09.06.01 16:26





колко простотия Оди боже по тая зЕмя....

Редактирано от изпpocтял c вac на 09.06.01 19:44.



Тема един отговорнови [re: тoшe]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано09.06.01 16:55



ъъъъъ трудно, но може да се пробва все пак

успех

от мен

carpe diem... noctumque


Тема Не!нови [re: тoшe]  
Автор ()
Публикувано09.06.01 17:20



Не, няма да успее. Тоталната селяния, простотията, кретенщината, идиотщина, чесън с хляб и домат, дъх на бира, пот и тютюн, са неподебими.
Гледай да се опазиш от опитите им да асимилират теб. Да престанеш да им обръщаш внимание и да ги забелязваш, може би, означава, че са те победили.
Чувствам се добре, когато нарека селяка - селяк. Независимо откъде е.



Тема Контравъпроснови [re: тoшe]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано09.06.01 21:40



Ще спрат ли някога т.н. граждани ( чиито родители са също от село )) да се мислят за нещо повече от тези, които са родени на село и да забравят, че тъкмо при тях се среща най-вече арогантността и бруталността.
Както и да се сетят за уроците по български , където се обясняваше разликата между селянин и селяндур...))

п.с. Да поясня за някои ..))) , че аз също съм родена и живея в град , а не на село , но не това ми дава самочувствие , а нещо придобито след това.

Кажи ми...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.