Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:40 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Гафовете..  
Автор woman (обичаща)
Публикувано04.06.01 09:09



Тези дни гледах "Дневникът на Бриджит Джоунс" - първо се смях до сълзи, после ми стана тъжно за женските неволи и накрая започнах да си припомням всички подобни гафове, които са ме държали будна по цели нощи и ми идвало да си блъскам главата в стената, докато веднъж завинаги не се науча да не ги правя... И така до следващия път...
Та, мили дами и господа, споделете някоя подобна ситуация с вас или около вас - под знака:
Аз ще започна с това:
Лято, някакъв мач, любимият е поканил колега да го гледат заедно.
Гостът е негър - /по - черен, май не бях виждала/ и е много притеснителен. Знае български перфектно...
Аз, домакинствам... Подреждам някаква трапеза набързо, но гостът ни веднага започва да се дърпа - трябвало да тръгва, неудобно му било и пр. Започвам да го навивам да остане поне за малко - да ни уважи и пр, накрая престарала се в гостоприемството си казвам: "Ми, така де, нека седнем като бели хора..."


Човекът беше достатъчно възпитан, да се направи, че не ме е разбрал, но дълго време след това любимият не посмя да доведе хора вкъщи...

Е, вие сте...



Тема Re: Гафовете..нови [re: woman]  
Автор Megan (драка)
Публикувано04.06.01 09:38



хехехехехехехе, веднага се сетих за една случка през септември миналата година.
отивам аз, заедно с колеги на обучение.
обучението се води на английски и има преводач.
преводача ми е смътно познат, т.е. знам че съм го виждала някъде, макар и за малко, но изобщо не мога да включа кога и къде.
човекът изглежда 35-46 годишен, младее определено и сваля наред всички жени присъстващи на събитието, и разбира се, събира около себе си сериозна аудитория в почивките.
идва да ме пита за нещо си как да стане, и разбира се, води със себе си фенклуба
започва да ми говори ....... и тогава, аз се сещам откъде го познавам и се изцепвам - ООООООООООО, ама вие сте бащата на моята съученичка Надя.
с което хвърлям жените в оркестъра, защото ако господина има дъщеря на моите години, със сигурност е около 50-те...... и "привлекателността" му придоби малко по-различни измерения
та, така, не мисля, че му бях любимката в останалото време........





Тема Re: Гафовете..нови [re: woman]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано04.06.01 12:21



Ето го и моето гафче
Пристига в офиса един циганин-клиент на фирмата.Готви се да даде голяма заявка .Той е от хората,които обичат да се държат свойски.Разбирай с тях да се държат свойски,тоест хората да си затварят очите пред по-тъмния отенък на кожата им...Та започват майтапи,закачки и т.н.Мъжът ми нещо ме дразни/мдааааа,работим заедно-не е най-приятното нещо на света/и аз му казвам : Махни ми се от главата,мръсен циганин такъв......



Тема Re: Говорейки за негри,нови [re: woman]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано04.06.01 14:52



се сетих за един мой познат, който много си падаше по една мулатка.
Мулатката беше супер мадама, тя все още си е, предполагам.
Та такааааааа...
Моят познат я поканил на интимна вечеря, като й врътнал за ордьовър цяла купа салата "Снежанка" и едновременно с това почнал да й обяснява преимуществата на белите ордьоври и белият цвят като цяло.
Мулатката се нацупила, врътнала се и си тръгнала.
И с това нещата окончателно приключили.



Тема Re: Гафовете..нови [re: woman]  
Автор thegirl (!!!)
Публикувано04.06.01 15:39



gafove dal Gospod:
dnes se razshojdahme v dujda i az se iztsepvam:sega v tova strahotno vreme bihte li iskali da otidem v zoologicheskata gradina i da nahranim georgi s kostenurki".
Georgi e momcheto,po koeto si padam-mnogo mi e sladichuk.A nie bqhme toy,dve momicheta i oshte edno momche.Drugite go prieha na maytap,no...
Ideqta mi beshe da kaja:
"Iskate li v tova losho vreme da ne hodim do zoologicheskata i da ostavim hraneneto na kostenurki za drug den.Kakvo mislish,Gosho"?
Vsushtnost iztsepki kato vashite sum imala s gostite na mama.Edin muj,koito opredeleno ne e visok i suprugata mu,koqto sigruno e na kilometri ot nego sedqt v hola i az govorq po telefona s edna priqtelka.Te[semeystvoto] ne obichat da se govori za razlikata v rusta im-daje sa se kolebaeli dali da se jenqt vuobshte.
Ta,razgovorut teche v tozi red:
-kak e gadjeto?-priqtelkata mi govori za edno momche ot nashiq klas,koito ne mi e gadje[opredeleno ne e] i koeto e dosta nisichko.
-o,Tedy,prestani.Ne go haresvam.Koi bi mogul da haresa nqkoi,koito e s edna glava po-nisuk.A stava vupros momcheto da e nisko,ne momicheto.Puk i toy ne mi e simpatichen dori.

Poprintsip ne razsujdavam taka.Daje si padam po po-nisko momche,no togava iskah da napravq vpechatlenie na priqtelkata,che hodq samo s po-golemi i takiva gluposti.

P.S.niskite da ne se obidqt

The sun is always shining when I'm with him.


Тема Re: Гафовете..нови [re: woman]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано04.06.01 16:00



Чакайте и аз да ви разкажа нещо от коетокато ми се случи потънах в земята от срам,а това не ми се е случвало от години.......

Отивам на погача на една приятелка в махлата.До тях точно има една сладкарница с цех към нея и понеже тея дето я държат са и съседи и направили тортата.Та нещо се заобсъжда сладкарницата.Понеже това беше през зимата и там явно нямат оборот много и нещата заседяват по няколко дена и аз предишната седмица бях попаднала на едни засъхналипарчета торта ,които не си купих заради това,а купувам еклери,защото ми се видяха по пресни,но опитвайки ги видях,че крема е вкиснал и ги изхвърлих направо в кофата.Казавм това ан една съседка и тя ми казва:ама ти не знаеш ли-не купувай нищо от там,и аз миналата седмица така хвърлих еди какво си.....И с тая случка аз се вкл'чвам в разговора и каквато съм приказлива я обяснявам с няй-големи подробности.Заеблязвам,че домакинята-моята приятелка ме гледа странно,все едно,че иска да ми каже нещо,обаче аз си обяснявам и обяснявам........накрая една госпожа до мен,която не познавам ми казва:А ти защо не се оплака и не ги върна като са развалени???Поглеждам я и тогава тя ми казва:аз съм собственичката за цеха...........:))))))0))))))))))))А аз пред цялата махла на масата оплюх гордо асортимента:)))))))))))))Сега се смея ама тогава потънах в земяат от срам:)


TEDDA


Тема Re: Гафовете..нови [re: woman]  
Автор изпpocтял c вac (особен простак)
Публикувано04.06.01 20:19



аз се напъвам от половин час да се сетя за нещо по темата ама не би............
сигурно щот съм мъж и съм съвършен.......

колко простотия Оди боже по тая зЕмя....


Тема Re: Гафовете..нови [re: woman]  
Автор sunrise (пристрастен)
Публикувано05.06.01 02:19



ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
strahotno neshto , mnogo se smiah na gafa ti, gotino beshe niakak si




Kato kaza negri che se setih edna sluchka ot minalata sedmica, sestra mi i az sediahme na dvora i doide edin nein priatel ( i toi cheren), no beshe veche tumno i az vijdam samo kak se priblijava edna sinia fanelka, no ne mojah da go identificiram kato nishto i zapochnah da vikam kolkoto moga, dosta stranno se poluchi, no posle i tia se smia s men. Vse pak za momenta beshe neudobno i se pochuvstvah mnogo neudobno.

carpe diem... noctumque

Редактирано от sunrise на 05.06.01 02:22.



Тема Re: Гафовете..нови [re: woman]  
Автор Бeзcъннa (КриваШапка)
Публикувано05.06.01 11:48



Нещо за мой гаф не се сещам, обаче сестра ми има един, дето вече като виц за нея си разправяме - беше преди 8-9 години...
Та влизат в къщи сестра ми и гаджето й, малко след тях иде една приятелка от Варна.(като имаше очни, живееше у нас). Та Живка почва едно обяснение: "Ааааа, Насе! Здрастииии! Бе вървиме ние от долната страна на улицата с Мартин и аз тъкмо да му кажа - виж я тая, дето идва, какъв голям луфт има! - и гледам, че си ти!"... Ужас! Неловко мълчание от всички! А моята сестричка с най-невинен вид ПОВТАРЯ казаното - сакън, да не би да не сме я разбрали... Е, аз й предложих на НЕЯ да обуе къси панталонки (тя е малко трътличка), май се заядох, но пък приятелката ни въпреки луфта беше страшно гадже и ми стана криво заради нея. Смяхме се в края на краищата, ама хич не беше смешно...


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: Гафовете..нови [re: woman]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано05.06.01 16:52



Обикновено съобразявам ситуациите и гледам да не правя гафове, обаче...

Веднъж се бяхме събрали приятелки на женско парти в апартамента на едната
от тях. Говорехме си коя какво гледала по кината, какво интересно прочела,
каква е модата, какво се носи за сезона и т.н. В разговора, по отношение на модните материи, аз казвам:
-Много мразя лен, ужасно се мачка.
В този момент всички ме поглеждат учудено и правят някакви знаци с очи, сочейки домакинята.
Поглеждам я и виждам, че тя е с ленена пола на раета.
За да изляза от конфузната ситуация аз изтърсих:
-Много мразя ленена материя на цветя.
Обаче гафа вече беше на лице. Не си спомням друг случай, в който да съм се чувствала толкова тъпо.

@=>=>=



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.