Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не му линови [re: nbb]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано21.05.01 01:11



Ami TOJ li e tosi "chicho dagichko"?
As se chuduch sachto ne sam vigdala takav nik.

medea

Редактирано от Medea_forever на 21.05.01 01:14.



Тема Чудя ти се - защонови [re: nbb]  
Автор Rainbow_bs (МЪЖКАР)
Публикувано21.05.01 07:07



толкова робуваш на предразсъдъци? Може ли така хората да бъдат класифицирани и подредени под статии - този е такава зодия и не става, тази е онакава - а тя е чудесна, ще се занимая сериозно с нея и т.н. Познавах един такъв: още като ученик така го разпалих със зодиите, че после се беше вманиачил и досега мисля, че я кара така, затова си троши главата. На мен обаче и сега ми е съвестно, че го светнах в астрологията. Тя си е чудесна наука и в нея има много обективни неща, но и изключенията и условностите са много. Ти чувала ли си за "принципа на допълнителността", формулиран от физика Н.Бор? Може успешно да се приложи и върху зодиите и тогава от тях се изцежда само това, което е обективно в конкретния момент.
Аз май се отплеснах, ама просто исках да ти кажа: Имаш претенции за интелигентност, а пък мислиш толкова опростено и лесно, че чак ти се чудя. Няма значение мене в каква графа или под каква статия ще ме сложиш, но и в реалния живот може би бъркаш много и това много релефно лъсва на показ, когато потърпевш е някой около теб.

Не съм аз. И не можеш да познаеш кой!!!!



Тема А, познахнови [re: Rainbow_bs]  
Автор nbb (голем дзвер)
Публикувано21.05.01 09:56



кой е, колкото и да са ми ограничени умствените възможности.
Не че се опитвам да те слагам под общ знаменател с някого, но когато чета мненията ти, все едно, че ги е писал някой друг с твоята зодия. А пък с него съм имала възможност да разговарям на тези теми, разлика в мисленето няма. Може би просто съвпадение. Не се смятай за потърпевш, а приеми, че моята позиция в случая просто не съвпада с твоята. Него почти успях да го убедя в някои неща, но за тебе не се наемам да го правя. Всеки си има право на собствено мнение, а пък твоето в момента изобщо не касае мене.
Жив и здрав бъди !


Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Мило момче,нови [re: Rainbow_bs]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано21.05.01 10:18



Ти хубаво ги даваш тези съвети, но знаеш ли на кого?
Тя е омъжена отскоро и не се е научила да прикрива емоциите си / да не казвам да лъже мъжа си/, знае ли как да ги държи под контрол, за да не завладеят цялото й същество и да съсипят и брака, и живота й?
За какво й е точно тази връзка и точно сега, когато не е изградила стабилни взаимоотношения със съпруга си. Може да чака дете, как ще се отразят емоциите на бремеността й.
Въобще, не одобрявам съвета ти.
Ако пък на мен ми се случи, специално ще се обърна към теб за да ми даваш съвети относно горното, но не си го пожелавам.
Поздрав.



Тема Едва линови [re: yф]  
Автор nbb (голем дзвер)
Публикувано21.05.01 15:20



от нашите обяснения ще разбереш какво трябва да направиш ти самата. Отговорът е в тебе, в твоите ценности или пък според някои предразсъдъци. Но знай, че човек винаги трябва да умее да направи избор, не може да имаш всичко на този свят. Ако се регистрираш, бих написала още неща, но тук не виждам смисъл да го правя.
Успех с решаването на дилемата !

Вярно е това, в което вярваш !


Тема айдееееееееееееее!нови [re: nbb]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано21.05.01 16:11



шушу-мушу, а!



Тема Да,нови [re: Xypodilec]  
Автор nbb (голем дзвер)
Публикувано21.05.01 17:28



Хипо, нали знаеш, че си падам по личните бележки. Да ти пратя някоя и на тебе , ако искаш ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема хмнови [re: nbb]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано21.05.01 19:30



Пък аз си въобразявах, че само с мене си пишеш. (нацуп)



Тема Хипо,нови [re: Xypodilec]  
Автор nbb (голем дзвер)
Публикувано22.05.01 12:51



не се цупи !
Най-много бележки с тебе съм си писала. Питай администраторите, ако не ми вярваш.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Приятелю, ти си за завижданенови [re: Xypodilec]  
Автор Rainbow_bs (МЪЖКАР)
Публикувано22.05.01 15:27



за тебе момичето си пази само сладките приказки, за други - (като мен де) - пиперливите...
Така че не се оплаквай, момчето на батко!!!!

Не съм аз!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.