Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 18.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Da ne bi njakoj...нови [re: nbb]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано17.05.01 12:01



da kasva "che TI mogech da se sajavach"?
Stranni HORA ...?!?!

Snaech li ,ponjakoga se ulavjam che v tova VIRTUALNOTO sapochnach poveche da se "vasdargam", kakto kasvach , otkolkoto v realnoto.
DALI veche NE isigra roljata si (virtualnoto ) v moeto rasvitie???
i dali da ne GO machna veche ot REALNIJA mi givot???




medea

Редактирано от Medea_forever на 17.05.01 13:58.



Тема Re: Егати тъпотиятанови [re: Лeвeнт Myнчo]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано17.05.01 13:22



И аз те приветствувам!

Qui scribit, bis legit.


Тема Забраненият плод...нови [re: yф]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано17.05.01 13:35



Има два варианта: или да изконсумираш тази връзка по-бързо, или изобщо да не я започваш.
В първия случай не се знае в каква насока ще се развият нещата и дали след време ще можеш да контролираш и положението, и себе си. И между другото, не е много честно спрямо съпруга ти, с който доколкото разбрах скоро сте карали медения месец.
Ако избереш втория вариант, в който да не се поддадеш на изкушението, завинаги ще си останеш с усещането, че си пропуснала нещо, че не си го изживяла докрай, че то може би е щяло да бъде прекрасно...

Забраненият плод трябва да се нахапе и унищожи моментално, или изобщо да не се докосва. А моето мнение е, че трябва да избършеш лигите и да насочиш вниманието си към Адам. Той всеки ден с нетърпение те чака да се върнеш от работа и единственото му желание е да те направи щастлива. Все пак, ако не можеш да устоиш на изкушението, не си въобразявай, че ти ще изядеш забранения плод. Не, той ще изконсумира теб.

Който говори каквото си иска, ще слуша каквото не иска


Тема Re: И на мен ми харесванови [re: Medea_forever]  
Автор Лeвeнт Myнчo (читател)
Публикувано17.05.01 14:08



сентенцията. Един приятел я коментира така:"Интересна мисъл. Струва си да се провери..."
Шарен свят.



Тема Как можа да го кажеш?нови [re: nbb]  
Автор Rainbow_bs (walrus)
Публикувано17.05.01 14:51



Чичко Дъгичко никога не ти го е казвал. Пък и не приемам нищо лично. Все пак мисля, че съм прав и няма да й се размине на нашата дама връзката. Имам впечатления и от други хора, не само лични.... Пък и защо е необходимо? - любовта е най-хубавото нещо в живота - Ггоспод ти я изпраща - престъпление е да я подминеш. Кога пак ще ти дойде шанса? - може и никога!!! Я се вземете в ръце! - вие сте млади хора, доста по-млади от мен - и затова си мислите, че цял живот ще ви съпътства любовта. Е, не става така. Можете и цяла декада да си изкарате така - да искате да се влюбите в някого и да не срещнете такъв човек (а насила неща не стават) и тогава ще ви бъде мъчно за пропуснатото. Важното е да стане умната - иначе какво? Случва се и в най-добрите английски семейства.
Нима някой може да ми отнеме правото да бъда щастлив? Нали животът си е само мой и няма да се повтори?
Не съм аз!!!



Тема Мадам,нови [re: Medea_forever]  
Автор Rainbow_bs (walrus)
Публикувано17.05.01 14:58



разбрала си ме превратно. Идеята ми е тъкмо обратната - над трийсет любовта вече не се пропуска при никакви обстоятелства, защото си е вече шанс. Виж какво съм написал на Енбиби, че тя нещо ме недолюбва тук в Нета...



Тема Прави си, Графиньо,нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор Rainbow_bs (walrus)
Публикувано17.05.01 15:02



толкова скоро след сватбата - си е направо непристойно и гадно... Поне няколко години брак трябват докато се направи първата изневяра. тя така или иначе ще дойде. Народът казва: Нито една жена не е умряла с един мъж!



Тема Re: Прави си, Графиньо,нови [re: Rainbow_bs]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 15:16



"Нито една жена не е умряла с един мъж....."


nymam nishto protiv , no predi braka...po vreme na braka...ne mislya che e korektno ....ama vsyko semeistvo si e razlichno...




Тема По-важнонови [re: Rainbow_bs]  
Автор nbb (голем дзвер)
Публикувано17.05.01 15:47



е на живо да има кой да те обича, нали така ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Познавам и такиванови [re: rebekka]  
Автор Rainbow_bs (walrus)
Публикувано17.05.01 15:50



семейства... Случва се понякога!

Ти май също си отскоро омъжена????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.