Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Ами мъжете?нови [re: jamie]  
Автор Estacada (танцуваща)
Публикувано15.05.01 17:15



Това как съблазняват жените е тема на безброй критични коментари, още от ябълката на Ева.

Айде сега аз да взема да запитам "Как съблазняват мъжете?", а вие да пишете активно.

Ама ако е възможно по темата,а?





Тема Re: Ами мъжете?нови [re: Estacada]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано15.05.01 17:27



Да ти кажа - на този въпрос трябва да отговорят жените :-)))

don't waste my time - waste yours !


Тема Re: Понеже виждам,нови [re: jamie]  
Автор Billyana ()
Публикувано15.05.01 19:01



Ееееееееех,не мога да не ти призная нещо-винаги успяваш да събудиш тъмните сили в мен!:)))))
Това,че всички умеем да плямпаме,е ясно.Като бял ден.
Каква ще е гаранцията,че този етюд на съблазняване,който ще изиграя тук,ще има нещо общо с действителността?А?





Тема Re: Понеже виждам,нови [re: Rainbow_bs]  
Автор Billyana ()
Публикувано15.05.01 19:09



Хайде да поотложим за след няколко месеца,става ли?Че точно в момента съм силно затруднена,едно,че "техниките" и "средствата" ми са силно ограничени и второ,.....ох,няма да повярваш,ама вече не помня какво е това секс...От няколко месеца имам докторска забрана....
Но пък в главата ми се въртят едни такива осоооооообени неща,раждат се мисли,разцъфват идеи...Като ги приложа на практика,ще разкажа.
Само сега не ме карай/те/ да нагазя в блатото,моля!



Тема Re: Понеже виждам,нови [re: Billyana]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано16.05.01 11:24



Вярвам ти :-)))

don't waste my time - waste yours !


Тема Re: Понеже виждам,нови [re: jamie]  
Автор Billyana ()
Публикувано16.05.01 14:22



Ха-ха-ха,бивало да не ми вярваш.
Но както обясних на Рейнбоу,сега не е моментът да нагазвам в дълбокото,защото временно не мога да плувам.
Все пак,за да не кажеш,че все се измъквам, ще споделя някои мисли по темата,без да навлизам в подробности..Обещаният етюд не се губи,просто ще го отложим за малко по-нататък...
Ще се спра на съвсем простичките средства за съблазняване.
Предварително правим уточнението,че не съм от онези жени,които ускоряват пулса на всички мъже в момента,в който влязат в стаята.От мен не се лее сласт,не струят мощни вълни сексапил ...
Ама,какво да се прави,няма да мра я!
Значи ми остава да разчитам на разни други "номера",за да съблазня един мъж.
Да започнем от горе на долу.Или не,нека първо кажа на какво разчитам най -много-на подходящ разговор.Преди известно време това го написах някъде,но вече не помня кога и къде.Сексът е най-емоционално наситен,когато се предхожда и /или съпровожда от интелектуална възбуда.Някакви възражения?
Естествено,нямам предвид да дискутираме творчеството на Ницше....
Та значи,приятен разговор,който се плъзга по границите на флирта,завоалирания флирт,нищо директно,игра на думи,многозначително мълчание,погледи,усмивки,пози...пускаме в действие и всички средства за невербална комуникация...
След малко ще продължа с изреждането отгоре на долу...





Тема Изреждането ...нови [re: Billyana]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано16.05.01 15:29



Баси ! Върза ме 1 час да чакам твоето СЛЕД МАЛКО :-)))

don't waste my time - waste yours !


Тема Re: Понеже виждам,нови [re: Billyana]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано16.05.01 16:15



Ей, значи под кодовото название "номера" разбираш флиртаджийски лек и приятен разговор с намигвания, замятане на косата назад и прокарване на ръка под масата, извинете, по дължината на собственото бедро , пускане на ледчето от коктейла в леко отворената му ризка ... и т.н. Не че всичко това визуално и вербално пиршество няма значение, но българските мъже са си едни наивни самохвалковци, които очакват от нас да бъдат слушани с внимание и положително оценени, т.е. не е необходимо интелектуален речев напън, а огромно усилие от страна на жената да млъкне и да пробва само с звънък смях, когато Той разказва вицове. Между другото способността да изслушва ще помогне и на жената да разбере в действителност кой стои пред нея. И мили дами забравете вашето постоянно "не и не", скромността ви може да се оцени само и от едно единствено "не". ..



Тема Re: Изреждането ...нови [re: jamie]  
Автор Billyana ()
Публикувано16.05.01 16:19



Интересът трябва да се поддържа жив!
И така,изреждането:
1.Женските коси:Варианти разни.Вие,мъжете,обикновено си падате по дългите коси.Които я закачливо падат,я се стелят като водопад,който те мами да заровиш пръсти в него/лелееееее,изби ме и на поезия:))/Или пък някой кичур застане не на място и на вас ви се прииска да се пресегнете и да си поиграете с него....Въпросът е жената да се научи да извършва правилното движение,така да тръсне,наклони глава,че да постигне желания ефект...
2.Очички.Едно,че могат да бъдат украшение.Друго,че са много ,ама много изразителни-информация дават всякаква-мамят,дават обещания,разширяват се от учудване,не успяват да прикрият възхищението ни,издават свян,желание,похот дори...също така гримът трябва да е направен умело-да е съобразен с целта на занятието.Има си грим за всякаква ситуация-за делови разговор,за приятелска раздумка,за първа среща,за деликатна свалка,за директна свалка..А ако е сигурно,че ще се стигне до леглото,хубаво е гримът да не е прекалено тежък,защото,струва ми се,няма много по-гадни неща от жена със зверски размазан грим,пък било то и от сълзи на екстаз....
3.Устни-откъдето и да го погледнеш,трябва да са съблазнителни.И жените наблягат на тях,и мъжете.Грим ли ще играе,природата ли ще да е била щедра,няма значение,те са си важно нещо...Дали ще ги навляжнява често с език/понякога това действие се превръща в открито облизване,което не е породено от сухотата на епидермиса /,дали ще ги държи полуразтворени,дали ще ги стиска с "мрачна "решителност /някои мъже обичат да срещат железен отпор,та в такива случаи жената се превръща същинска цитадела /,няма значение,те винаги взимат активно участие...
Значи тук маркирам ролята на усмивките.Но няма да се спирам на тях.Вършат работа.Особено,ако са хубави....И жената е добър артист....
Парфюм-то се знае,че е мощен афродизиак.Въпросът е дамата да не се е окъпала в парфюм.И миризмата му да е хубава.Но тук вече изпитана рецепта няма-разни хора,разни вкусове.
Ох,Джейми,мързи ме сега да продължа.Може би по-късно или пък утре...



Тема На вас - жените -нови [re: Billyana]  
Автор Rainbow_bs (walrus)
Публикувано16.05.01 16:21



тези похвати за съблазън са ви като вроденото познание на Декарт. Всички до една много ви бива за тях - и всяка по различен начин, но еднакво успешно.

Не съм аз!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.